Agencja Reklamowa Rzeszów

  • ul. Hanasiewicza 10, 35-103 Rzeszów
  • biuro@roxart.pl
  • +48 517 398 997

antyreklama

Nie rób sobie antyreklamy!

8 maja, 2015 by admin

Pierwsze dni wiosny sprawiają że mamy ochotę na zmiany. Sprzątamy biura, myjemy okna i porządkujemy papiery. W tym czasie warto również pomyśleć o reklamach, które reprezentują naszą firmę! W tym wpisie skupimy się właśnie na tym.
Każda firma posiada reklamy outdoorowe takie jak szyldy, reklamy świetlne, bilbordy, folie OWV na witrynie, czy po prostu banery (plandeki) wiszące gdzieś na konstrukcjach stalowych czy też siatkach.

Niestety wszystko z czasem traci swój pierwotny blask i przestaje wyglądać dobrze. Wraz z wiosną powinniśmy wykonać mini audyt naszej reklamy zewnętrznej. Takie działanie ma na celu sprawdzenie, czy aby na pewno nasza reklama nie odstrasza potencjalnych klientów. Niezależnie od tego czy mieszkamy w dużym mieście, miasteczku, czy na wsi, wszyscy znamy miejsca w których straszą stare wyblaknięte reklamy. Szyldy, które są już niemal białe, podarte i pokruszone banery wiszące gdzieś przy drodze. Taki widok nie jest nam obcy. A właśnie taka sytuacja sprawia, że to co kiedyś było dobrą reklamą, jest teraz dla Ciebie ANTYREKLAMĄ. Nie dopuszczaj do takiej sytuacji! Bowiem każdy nowy potencjalny klient widząc niezadbaną, niemal białą,pokruszoną i odklejającą się folię na witrynie sklepowej, nie będzie pewien czy firma w dalszym ciągu działa i pójdzie do konkurencji. Nadużywane niemal wszędzie przysłowie mówi: "Jak cię widzą tak cię piszą". Pomimo tego, że wszyscy je znają i często powtarzają, opisane przeze mnie powyżej sytuacje możemy zaobserwować wszędzie. Nie róbmy sobie sami ANTYREKLAMY!

Jeśli wiesz, że stan Twoich reklam pozostawia wiele do życzenia, skontaktuj się z agencją reklamową taką jak nasza, która na pewno doradzi Ci co należy zrobić. Pamiętaj jednak, że agencja reklamowa agencji reklamowej nie równa. Warto skontaktować się z taką, która ma doświadczenie i doradzi technologię oraz materiały, a także potrafi zaprojektować wizualnie reklamę tak, aby przynosiła Ci dodatkowe korzyści i była po prostu ładna, a także mieściła się w obowiązujących trendach. Umów się na spotkanie, zaproś przedstawiciela agencji reklamowej na miejsce i wspólnie ustalicie co i jak.

Pamiętaj, że jeśli ktoś nie zna Twojej firmy, to zacznie oceniać ją po tym jak wyglądają jej reklamy na zewnątrz.

Zobacz również: Ustawa krajobrazowa – a co to takiego?

Kilka straszydeł z Rzeszowa:

antyreklama sklep z nartami

antyreklama sklep tania odzież

antyreklama sklep abc

antyreklama odzież używana

antyreklama sklep z meblami tapicerowanymi

antyreklama lemingo

antyreklama kwiaciarnia

antyreklama kwiaty

antyreklama zielarnia

antyreklama sklep moda damska

ROXART - Partner Google

Status Partnera Google otrzymują firmy wykazujące się wiedzą i umiejętnościami z zakresu Google Ads

Zadzwonimy do Ciebie!

Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

Zostaw nam swoje dane kontaktowe
a nasz przedstawiciel skontaktuje się z TOBĄ!

agencja reklamowa rzeszow

Copyright © 2019 ROXart. Wszystkie prawa zastrzeżone.