Agencja Reklamowa Rzeszów

  • ul. Hanasiewicza 10, 35-103 Rzeszów
  • biuro@roxart.pl
  • +48 517 398 997

blog kalendarze

Kalendarze - skuteczna forma reklamy.

10 września, 2015 by admin

Każdy z nas używa kalendarza, aby sprawdzić jaki mamy dzień tygodnia lub zapisać np. spotkanie.

W prawie każdym biurze wisi na ścianie kalendarz, na który często zerka nie tylko pracownik, ale również kontrahenci. Dlaczego więc nie umieścić na nim reklamy swojej firmy?

W ten sposób przez cały rok mamy pewność, że znak marki jest utrwalany w pamięci potencjalnych klientów. Jest to wspaniała inwestycja.

Na rynku możemy rozróżnić kilka najpopularniejszych rodzajów kalendarzy: jednodzielne i trójdzielne do zawieszenia, kalendarze biurkowe, kalendarze książkowe oraz kalendarze z magnesem na lodówkę.

- Kalendarze jedno i trójdzielne są najlepsze pod względem wielkości powierzchni reklamowej. Ciekawy i przemyślany projekt ukazujący ofertę firmy oraz oczywiście jej nazwę i logo, będą przykuwały oko potencjalnych klientów.

- Kalendarze biurkowe – to połączenie funkcjonalności z estetyczną promocją firmy. Taki kalendarzyk nie zajmuje dużo miejsca na biurku, ale na pewno zwraca na siebie swoją uwagę. Dodatkowo łatwo można coś na nim zaznaczyć, np. ważne spotkanie.

- Kalendarze książkowe – są bardzo fajnym rozwiązaniem dla osób zorganizowanych, np. asystentów. Taki kalendarz najczęściej zawiera wygrawerowane logo firmy na okładce. Jest to bardzo subtelna i elegancka promocja marki.

- Kalendarzyki z magnesem – idealna reklama dla restauracji czy pizzerii. Nieduży kalendarzyk z magnesem, na którym można wykonać ładną grafikę z logo, numerem telefonu, adresem, a co najważniejsze – ze stroną internetową, na której klient znajdzie aktualne menu. Taki kalendarz jest umieszczony na lodówce, czyli miejscu, które odwiedza każdy głodny człowiek. Jeśli będzie wisieć tam reklama naszej restauracji, możemy mieć pewność, że klient częściej będzie składał zamówienie.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, do skutecznej reklamy naszej firmy za pomocą kalendarza potrzebny jest projekt. Ale nie byle jaki. Najlepiej taki, który dobrze wyeksponuje logo firmy, a grafika czy zdjęcie od razu pokażą to, czym się zajmujemy. Pamiętajmy, że nasz kalendarz może trafić w różne miejsca i będzie on tam wisiał przez cały rok! Warto więc zadbać o to, aby projekt wykonała profesjonalna agencja, specjalizująca się w tworzeniu przemyślanych i estetycznych grafik.

Jak sprawdzić, czy możemy zaufać wybranej przez nas agencji reklamowej?

Najprostszym sposobem jest wejście na jej stronę i sprawdzenie portfolio. Nie chodzi tylko o kalendarze, ale o wszystkie projekty, jakie tam widnieją. Pozwoli to na wstępną weryfikację tego, czego możemy się spodziewać.

Jeśli zależy Ci na dobrej reklamie Twojej firmy przez cały rok, inwestycja w kalendarze to najlepszy pomysł.ROXART - Partner Google

Status Partnera Google otrzymują firmy wykazujące się wiedzą i umiejętnościami z zakresu Google Ads

Zadzwonimy do Ciebie!

Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

Zostaw nam swoje dane kontaktowe
a nasz przedstawiciel skontaktuje się z TOBĄ!

agencja reklamowa rzeszow

Copyright © 2019 ROXart. Wszystkie prawa zastrzeżone.