Agencja Reklamowa Rzeszów

  • ul. Hanasiewicza 10, 35-103 Rzeszów
  • biuro@roxart.pl
  • +48 517 398 997

Planowanie śmierci na Facebooku? Czyli, co dzieje się z profilem na FB po śmierci użytkownika

20 lutego, 2018 by admin

Mówią, nie ma Cię na Facebooku, nie istniejesz. Odwróćmy sytuację. A co się dzieje z kontem na Facebooku, gdy nie ma już użytkownika? Mark Zuckerberg pomyślał o wszystkim, o możliwości planowania postów, zarządzaniu ustawieniami prywatności, a nawet i o śmierci.

Czytaj więcej

Trendy w social media na rok 2018

13 lutego, 2018 by admin

Nadejście Nowego Roku zawsze niesie ze sobą zmiany. Mark Zuckerberg już zwerbalizował swoje plany względem Facebooka na najbliższe miesiące, ale to zaledwie początek tego, co zmieni się w obliczu mediów społecznościowych w roku 2018.

Czytaj więcej

Drastyczne zmiany na Facebooku, czy to koniec zasięgów organicznych?

6 lutego, 2018 by admin

Twórca Facebooka, Mark Zuckerberg, zapowiada powrót do korzeni! Co to oznacza dla użytkowników portalu i dlaczego zapowiedzianych zmian tak bardzo obawiają się wydawcy i marki, które promują się na najpopularniejszym portalu społecznościowym na świecie?

Czytaj więcej

Czas na Social Media w Rzeszowie

25 stycznia, 2018 by admin

Jakiś czas temu, wspólnie z Szymonem Mierzwą, zorganizowaliśmy największe na Podkarpaciu szkolenie z tematyki social media. Event nazywał się: „Czas na social media w Rzeszowie”. W tym wpisie zaprezentuję jak wyglądała organizacja tego wydarzenia od „kuchni”.

Czytaj więcej

W Polsce mobilność na pierwszym miejscu, zobacz ile tracisz!

10 sierpnia, 2017 by admin

Nie wiem jak Wy, ale ja, gdy słyszę, że jakaś agencja reklamowa chwali się tym, że robi strony internetowe, które są RWD (dopasowujące się do ekranów, na których są wyświetlane) zaczynam się głośno śmiać.

Czytaj więcej

4 powody, przez które Twoje social media nie sprzedają!

13 lipca, 2017 by admin

Zacznę od zdementowania mitu, który mówi, że Facebook nie sprzedaje. Otóż ok. 3 lata temu pewna rzeszowska firma opublikowała na swoim fanpage’u informację, że ma na sprzedaż piękne auto - białe z czarnym paskiem, usportowione, które właśnie przestało stać w salonie jako demonstracyjne.

Czytaj więcej

5 skutecznych sposobów na promocję oferty deweloperskiej

5 lipca, 2017 by admin

Już dawno nie słyszeliśmy w mediach stwierdzenia kryzys ekonomiczny, a to dlatego, że jeśli chodzi o koniunkturę, to nie mamy na co narzekać - firmy zaliczają coraz większe wzrosty, ludzie zarabiają więcej, itp.

Czytaj więcej

Twoi nowi klienci są w .....

29 czerwca, 2017 by admin

Każda firma walczy o nowych klientów, ponieważ zdają sobie sprawę, że to Oni utrzymują firmę. Jako przedsiębiorcy chcemy ich więcej i więcej, wymyślamy promocje, dajemy rabaty, produkujemy masowo ulotki, banery, bilbordy.

Czytaj więcej

Jak Cię widzą, tak od Ciebie kupują

6 czerwca, 2017 by admin

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co wpływa na decyzję klienta o zakupie? Tak wiem, temat rzeka, wiele książek zostało już o tym napisanych. Jednak nie wchodząc w szczegóły, to, czy klient od Ciebie kupi nie jest przypadkiem, prawda? Każdy przedsiębiorca chce coraz więcej lepszych klientów.

Czytaj więcej

Kiedy reklama jest niezgodna z prawem?

27 kwietnia, 2017 by admin

Reklama jest wszechobecna, możemy ją spotkać na każdym kroku, oglądając telewizję, przeglądając media społecznościowe czy nawet spacerując. Dlatego istnieją przepisy prawne zapobiegające nieuczciwemu wykorzystaniu reklamy. Są one opisane w ustawie o nieuczciwej konkurencji oraz przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom firmowym.

Czytaj więcej

Zmiany w Allegro – czy dalej opłaca się tam sprzedawać?

19 kwietnia, 2017 by admin

Allegro od lipca ubiegłego roku wprowadza sukcesywnie zmiany mające na celu zwiększenie sprzedaży. Wprowadza kilka wytycznych, do których sprzedawcy się muszą dostosować, inaczej ich aukcje będzie usuwane. Użytkownicy zastanawiają się, czy dalej będzie opłacało się sprzedawać w tym serwisie.

Czytaj więcej

Jak stworzyć sklep na Facebooku

9 lutego, 2017 by admin

Facebook udostępnia możliwość założenia sklepu na fanpage. Jest to całkowicie darmowa opcja, z której warto skorzystać. Zakupy mogą odbywać się bezpośrednio na Facebook'u lub może przekierowywać do witryny sklepu.

Czytaj więcej

Dlaczego warto zmienić stare logo?

30 stycznia, 2017 by admin

Logo jest bardzo ważnym elementem tożsamości marki. Dobre może pomóc marce, tak samo, jak złe może zaszkodzić. Najlepiej, gdy jest dobrze przemyślane i odzwierciedla charakter marki.

Czytaj więcej

5 sposobów na zwiększenie sprzedaży w Internecie

23 stycznia, 2017 by admin

Promocja produktów w Internecie to doskonały pomysł na zwiększenie sprzedaży i pozyskiwanie nowych klientów. Kanałów, na których możesz promować swoje produkty, jest mnóstwo. Korzystanie z kilku na raz przyniesie lepsze efekty.

Czytaj więcej

Internet na celowniku reklamodawców

19 grudnia, 2016 by admin

Większość myśli, że reklama na nas nie działa. Prawda jest taka, że gdyby nie działała, to firmy nie wydawałyby na nią tyle pieniędzy. Nośniki reklamowe zmieniają się dynamicznie wraz z rozwojem nowych technologii.

Czytaj więcej

Chrome preferuje nowoczesne technologie

9 grudnia, 2016 by admin

Najnowsza wersja popularnej przeglądarki, domyślnie blokuje Flasha. Oznacza to, że strony zbudowane w oparciu o tą technologię nie będą całkowicie wyświetlane. Chrome nie będzie wyświetlać także pojedynczych elementów, które są oparte na Flashu np. reklam.

Czytaj więcej

Chrome zadba o Twoje bezpieczeństwo

1 grudnia, 2016 by admin

Wielu użytkowników przeglądarek internetowych wpisuje swoje prywatne dane w różne strony czy sklepy, nie zastanawiając się, czy będą one bezpieczne. Należy zwracać uwagę na to, czy strona lub sklep posiada certyfikat SSL – można to poznać po tym, że w pasku adresu znajduje się zielona kłódeczka, a adres poprzedza zwrot https.

Czytaj więcej

blog-uslugi-facebook

Przedstaw swoje usługi na Facebook'u

22 listopada, 2016 by admin

Facebook posiada szereg funkcjonalności, które można wykorzystać do prowadzenia fanpage'a, aby stał się efektywniejszy. Ten serwis społecznościowy jest ciągle udoskonalany pod tym względem. Ostatnimi czasy wprowadzili nową funkcję, jaką jest dodawanie usług.

Czytaj więcej

blog-jak-dogadac-sie-z-agencja-reklamowa

Wpadki językowe w reklamie

14 października, 2016 by admin

W świecie reklamy często spotykamy się z wszelkiego rodzaju wpadkami. Językowe zdarzają się co chwilę. Szczególnie jeśli chodzi o międzynarodowe koncerny, które wypuszczają swoje produkty w wielu krajach.

Czytaj więcej

blog-jak-dogadac-sie-z-agencja-reklamowa

Jak dogadać się z agencją reklamową?

14 czerwca, 2016 by admin

Czym by była agencja reklamowa bez klienta.., a no niczym. Więc skoro agencja reklamowa od samego początku skazana jest na kontakt z klientem, powinna to robić dobrze.

Czytaj więcej

jak-rozpoczac-sprzedaz-w-internecie

Jak rozpocząć sprzedaż w Internecie

26 lutego, 2016 by admin

Wiele przedsiębiorczych osób zastanawia się jak rozpocząć sprzedaż swoich produktów lub usług online. Poprzez sprzedaż w Internecie możemy znacząco powiększyć swój rynek zbytu.

Czytaj więcej

blog jak przygotowac sie do zmiany strony internetowej

Jak przygotować się do zmiany strony internetowej?

12 lutego, 2016 by admin

Pracując w agencji reklamowej zauważyłem, że klienci zamawiający stronę internetową nie wiedzą jak przygotować się do tej realizacji. Moim zdaniem, w takim przypadku możemy porównać agencję reklamową do narzędzia, z którego klient nie potrafi korzystać.

Czytaj więcej

blog wzbogacic firme

Jak wzbogacić firmę w 7 punktach

11 stycznia, 2016 by admin

Zacznijmy od początku, wszystkie pieniądze jakie posiada firma pochodzą od klientów. Tak wiem jest to banał, jednak są organizacje, które o tym banale zapominają. To, jak klient nas postrzega, odbija się na tym, ile pieniędzy u nas zostawi.

Czytaj więcej

blog plakaty

Poznaj sekrety skutecznej promocji klubów i dyskotek

9 listopada, 2015 by admin

Całą salę po brzegi wypełniają ludzie. Laserowe światła i głośne, przeszywające bity budują klimat imprezy. Wszyscy jak w transie, z ekstazą wymalowaną na twarzy, ruszają się w rytm muzyki. W powietrzu czuć wibrujące emocje.

Czytaj więcej

blog ten pierwszy raz roxart

Ten pierwszy raz z Agencją Reklamową

18 czerwca, 2015 by admin

Z reguły wszystkie pierwsze razy są stresujące, czy tak samo poczujemy się podczas pierwszej wizyty w Agencji Reklamowej?

Odpowiedź brzmi nie, jednak musimy się tej wizyty odpowiednio przygotować.

Czytaj więcej

blog ladne sprzeda wiecej roxart

Ładna sprzeda więcej

15 maja, 2015 by admin

Często w swoich wpisach używam naszych polskich cytatów i tym razem będzie tak samo. Ponoć ładny ma w życiu lżej/ łatwiej. Co ciekawe badania na uczelniach wyższych mówią, że ładni ludzie lepiej radzą sobie w życiu, łatwiej wzbudzają w nas zaufanie. Zastanów się jak często kupujesz produkty przy stoiskach, gdzie sprzedawczyni lub sprzedawca są po prostu ładni. Podejrzewam, że często robimy to podświadomie. Teraz przełóżmy to na świat reklamy.

Czytaj więcej

antyreklama

Nie rób sobie antyreklamy!

8 maja, 2015 by admin

Pierwsze dni wiosny sprawiają że mamy ochotę na zmiany. Sprzątamy biura, myjemy okna i porządkujemy papiery. W tym czasie warto również pomyśleć o reklamach, które reprezentują naszą firmę! W tym wpisie skupimy się właśnie na tym.
Każda firma posiada reklamy outdoorowe takie jak szyldy, reklamy świetlne, bilbordy, folie OWV na witrynie...

Czytaj więcej

ustawa krajobrazowa

Ustawa krajobrazowa – a co to takiego?

9 kwietnia, 2015 by admin

Mówią, że wszechobecne bilbordy, banery czy tablice szpecą miasta i są reklamowym chaosem. Właśnie nad nim postanowił zapanować prezydent i dwa lata temu przedstawił tzw. ustawę krajobrazową. Po częściowych zmianach Sejm uchwalił ustawę 20 marca br. Obecnie nad jej przepisami pracuje jeszcze Senat.

Czytaj więcej

roxart web

Premiera - nowy dział ROXart!

26 marca, 2015 by admin

Chcemy zaprezentować Państwu najnowszy projekt Agencji Reklamowej ROXart, który właśnie został uruchomiony. Już od dłuższego czasu planowaliśmy wyodrębnić dział specjalnie na potrzeby reklamy w Internecie. webROXART to Agencja Interaktywna, która skupia wszystkie formy reklamy w Internecie.

Czytaj więcej

blog logo

Logo – ważny element wizerunku firmy

2 lutego, 2015 by admin

Nie wszystkie firmy zdają sobie sprawę jak ważnym i potrzebnym elementem jest logo. Stanowi ono identyfikację marki na rynku, a także potrafi wyróżnić firmę spośród tysiąca innych w branży. Odpowiedni projekt logo może wspomóc nie tylko sprzedaż produktu, ale również potrafi przyciągnąć klienta swoją nieprzeciętnością.

Czytaj więcej

przystanek biznes

Przystanek Biznes – networking w nowej odsłonie

27 stycznia, 2015 by admin

W obecnych czasach nieustanne rozwijanie się i poznawanie nowych osób jest bardzo ważne, szczególnie jeśli prowadzimy lub chcemy założyć własny biznes. Jeśli dopiero rozpoczynasz, na pewno chcesz poznać osoby, które odniosły w życiu sukces, posłuchać ich opowieści o drodze do osiągnięcia celu i otrzymać potężny zastrzyk motywacji.

Czytaj więcej

blog sex sells

Sex sells?! (Czy seks sprzedaje?)

28 listopada, 2014 by admin

To pytanie pada niejednokrotnie, kiedy zastanawiamy się nad reklamą, czy to od strony klienta czy agencji reklamowej. Wiele osób uważa, że zdjęcia o zabarwieniu erotycznym przyciągają uwagę, a przez to lepiej sprzedają produkt. Jednak nie zawsze się to sprawdza i nie w każdej branży pasuje.

Czytaj więcej

jak wybrac agencje reklamowa

Jak wybrać agencję reklamową?

7 października, 2014 by admin

Na dzisiejszym rynku, gdzie konkurencja jest na każdym kroku, każda firma chce się wyróżnić. Aby dobrze wypromować swoją firmę najlepiej skorzystać z usług agencji reklamowej. Niestety tu sprawy zaczynają się komplikować, jak bowiem wybrać dobrą agencję reklamową? Wśród ogromnej konkurencji i dużych różnicach w cenach można się zagubić.

Czytaj więcej

wystawa

Dumny sponsor wystawy "Z perspektywy czasu"

25 września, 2014 by admin

Jako Agencja Reklamowa ROXart mamy przyjemność bycia sponsorem wystawy "Z perspektywy czasu" prezentowanej obecnie w Muzeum Ziemi Leżajskiej. Wystawa przedstawia kolekcję historycznych i wiekowych aparatów fotograficznych z prywatnych zbiorów Pana Mariana Gduli.

Czytaj więcej

social media

Social Media - jako jedna z nowoczesnych form reklamy

18 września, 2014 by admin

Czasy współczesne to czasy komputerów, nowoczesnych technologii i sprzętu. Również reklama wskoczyła na wyższy level i możemy zaobserwować działania firm w Internecie, gdzie mają niewątpliwie szerokie pole do popisu.

Czytaj więcej

blog www

Strona internetowa jako niezbędnik każdej firmy

5 sierpnia, 2014 by admin

Czasy się zmieniają, zmianom ulegają również sposoby docierania do klientów oraz informowania o działalności. To, co jeszcze do niedawna wystarczało, czyli ulotki, foldery i wizytówki schodzą na drugi plan, zaś strona www, postrzegana dotychczas jako swoisty luksus, stała się obecnie istotnym, wręcz nieodłącznym komponentem każdej szanującej się firmy.

Czytaj więcej

blog pr

PR – słowo-klucz, słowo-wytrych?

1 lipca, 2014 by admin

W polskich firmach coraz częściej mamy do czynienia z samodzielnymi stanowiskami dla tak zwanych PRowców, a studenci dziennikarstwa zabijają się o tego typu pracę. Co się stało z wszędobylską reklamą i dlaczego Public Relations święci takie triumfy?

Czytaj więcej

marketing internetowy

Czym jest marketing internetowy?

7 kwietnia, 2014 by admin

Marketing internetowy (E-marketing) jest, jak sama nazwa wskazuje, formą reklamy używającą jako medium Internetu. W dzisiejszych czasach jest on jedną z najważniejszych, jeśli nie najważniejszą metodą marketingu. Pomimo wielu reklam na stronach www które nas denerwują, kampanie reklamowe prowadzone w odpowiedni sposób przynoszą naprawdę korzystne finansowo rezultaty!

Czytaj więcej

blog wywiad

Wywiad dla StrefaJazdy

4 marca, 2014 by admin

Jakiś czas temu mieliśmy przyjemność udzielić wywiadu dla dwumiesięcznika Strefa Jazdy. Jako specjaliści w dziedzinie reklamy, podzieliliśmy się swoją wiedzą. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej

blog wyklad

Wykład dla maturzystów ZST w Leżajsku

12 września, 2013 by admin

Z dumą informujemy, że spotkanie z maturzystami zaliczamy do bardzo udanych i nie możemy doczekać się następnego!

Czytaj więcej

blog randka

"RANDKA" Z KLIENTEM

23 marca, 2013 by admin

Stare Polskie przysłowie mówi "Jak Cię widzą tak cię piszą", podejrzewam że większość z was zna i często przytacza je nawet nie świadomie w rozmowach z rodziną, znajomymi, na spotkaniach biznesowych itd. Jednak w dalszej części tego wpisu udowodnię że nie jest to jednak tak oczywiste jak się wydaję.

Czytaj więcej

Zadzwonimy do Ciebie!

Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

Zostaw nam swoje dane kontaktowe
a nasz przedstawiciel skontaktuje się z TOBĄ!

agencja reklamowa rzeszow

Copyright © 2017 ROXart. Wszystkie prawa zastrzeżone.