Agencja Reklamowa Rzeszów

  • ul. Hanasiewicza 10, 35-103 Rzeszów
  • biuro@roxart.pl
  • +48 517 398 997

Social Special #3. Za oknem padało, a na fejsie się działo. Co przegapiliście w maju?

5 czerwca, 2019 by Magdalena Miler

W maju pogoda nie zachęcała do wyjścia z domu. Deszczowa aura nie sprzyjała spacerom i przesiadywaniu na świeżym powietrzu, impreza przeniosła się do internetu. Oto najciekawsze wydarzenia z marketingu i social świata z zeszłego miesiąca.

Czytaj więcej

Klient prześwietlony i strategia doskonała, czyli czym jest insight konsumencki?

27 maja, 2019 by Magdalena Miler

Od czego zależy powodzenie kampanii reklamowej? Nie istnieje jedna poprawna odpowiedź na to pytanie, a wszystkie, które nasuwają się na myśl, są złożone. Zaryzykujemy jednak stwierdzeniem, że od tego, jak dobrze zna się potrzeby odbiorcy – zarówno te jawne i podświadome. Jak je poznać?

Czytaj więcej

Dlaczego Twoja firma NIE potrzebuje animacji w marketingu?

17 maja, 2019 by Magdalena Miler

Nie chcesz podnosić sprzedaży w swojej firmie? Odpowiada Ci zasięg generowany przez Twoje reklamy i uważasz, że poziom stagnacji w rozwoju jest dla Ciebie niczym ciepła, bezpieczna baza, której nie warto opuszczać? Jeśli odpowiedziałeś pozytywnie na te pytania, to znak, że Twoja firma nie potrzebuje wprowadzić cudownego formatu, którym jest animacja.

Czytaj więcej

Social Special #2, co działo się w social media w ostatnich tygodniach?

8 maja, 2019 by Magdalena Miler

Cierpisz na FOMO (fear of missing out), czyli panicznie boisz się, że coś ominie Cię w social media? Spokojna głowa, nadrabiamy za Ciebie zaległości. Oto najważniejsze akcje, które miały miejsce w marketingu internetowym i w mediach społecznościowych na przestrzeni ostatnich tygodni.

Czytaj więcej

Wyciągamy trupy z szafy Google. Oto wszystkie projekty giganta, które zakończyły się porażką

26 kwietnia, 2019 by Magdalena Miler

Myślisz: "wyszukiwarka" i od razu przed oczami masz Google. Jednak, czy każdy projekt przedsiębiorstwa z Mountain View kończył się ogromnym sukcesem? Niekonecznie. Z porażek, które poniosła ta firma, i na które zarazem mogła sobie pozwolić, można by wybudować prawdziwe cmentarzysko. Jeśli zatem lubicie historie o duchach, zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej

#TB – Wspominamy Mistrzostwa Polski w skokach do wody

29 marca, 2019 by Magdalena Miler

W marketingu czujemy się jak ryba w wodzie i wiemy, że na własny rozwój składa się także wsparcie innych, dlatego jesteśmy sponsorem nowopowstałej rzeszowskiej sekcji skoków do wody DivingRes która ściśle współdziała z najbardziej utytułowaną sekcją ZKS Stal Rzeszów, która działa w Rzeszowie od 1985 roku i jest integralną częścią wizerunku miasta.

Czytaj więcej

Social Special, czyli przegląd głośnych postów z ostatnich tygodni

11 lutego, 2019 by Magdalena Miler

Kilometry pokonane myszką i nigdy niekończące się scrollowanie własnego fejsa nie powinny iść na marne. W końcu dzisiejszy człowiek przetwarza taką ilość informacji, na myśl od której jego przodkowie traciliby przytomność w oka mgnieniu.

Czytaj więcej

Nowoczesna sprzedaż - 3 triki, jak ją wdrożyć w swojej firmie. (B2B)

14 grudnia, 2018 by Krystian Ficek

Każdy z Nas wie, a przynajmniej powinien wiedzieć, czym jest sprzedaż, ponieważ to dzięki niej firmy mają rację bytu na rynku. Sprzedaż nie jest czymś stałym, inaczej sprzedawało się w latach 90’, inaczej robi się to dziś. Ale czy napewno?

Czytaj więcej

Genialny real time marketing zainspirowany... zniszczoną pracą Banksy'ego

17 października, 2018 by Magdalena Miler

Czym jest marketing czasu rzeczywistego? To szybka i trafna reakcja marketingowa na nagłą i niezaplanowaną sytuację. To idealna droga, żeby zrobić virala. Przykłady real time marketingu zaprezentujemy na przykładzie "Dziewczyny z balonikiem", zniszczonego (na razie połowicznie) obrazu Banksy'ego.

Czytaj więcej

Co Twojej firmie da SEO?

21 sierpnia, 2018 by Magdalena Miler

SEO to jedno z tych modnych w ostatnich latach terminów, które wyrosły jak grzyby po deszczu. Prawda jest brutalna - jeśli prowadzisz firmę, sprzedajesz lub chcesz sprzedawać w sieci, z SEO musisz być za pan brat. Jeśli nie jesteś, oto dzwoni ostatni dzwonek.

Czytaj więcej

Na co komu strategia marketingowa?

6 sierpnia, 2018 by Magdalena Miler

W pewnym momencie życia firmy pojawiają się pewne, niemal egzystencjalne, pytania jak "Kim jesteśmy?", "Dokąd zmierzamy?", "Do kogo chcemy dotrzeć?", "W jaki sposób komunikujemy się z klientami?", "Czy nasze działania wynikają w ogóle z jakiegokolwiek celu?". Jesteśmy jedną nogą w domu, o ile te wątpliwości pojawią się na naszej drodze. Jeśli nie, marzenia o sukcesie staną się jeszcze bardziej odległe niż kiedyś.

Czytaj więcej

(Nie)Przyjemne stosunki agencji reklamowej i klienta

25 lipca, 2018 by Magdalena Miler

Bywają niełatwe, zawiłe, pełne rzucania słuchawką i tupania pod biurkiem nogą. Jednak przy odrobinie wiedzy i chęci stosunki między agencją reklamową i jej klientem mogą służyć za wzór współpracy i źródło satysfakcji.

Czytaj więcej

Co to jest optymalizacja konwersji i dlaczego jej potrzebujesz?

18 lipca, 2018 by admin

Dla internauty internet to nieskończone miejsce zdobywania informacji, robienia zakupów i zmawiania usług. Dla przedsiębiorcy to niekończące się możliwości reklamy, jednak bez fachowej pomocy albo konkretnej wiedzy te nieograniczone możliwości stają się tak odległe, że aż nieosiągalne.

Czytaj więcej

Business Rocket Fuel wystartował

4 lipca, 2018 by admin

Przedsiębiorca to osoba, która nieustannie powinna dbać o swój rozwój osobisty. A jednym ze sposobów na jego osiągnięcie jest wymiana doświadczeń. Tak zrodził się pomysł zorganizowania Business Rocket Fuel, czyli dyskusji biznesmenów. Spotkanie przebiegało pod znakiem wystąpienia prelegentów dzielących się własnymi doświadczeniami.

Czytaj więcej

5 błędów, które zabijają skuteczność kampanii AdWords

4 lipca, 2018 by admin

Zdarza Ci się wchodzić na ciekawie zapowiadający się artykuł, żeby po chwili zamknąć okno i przestać go czytać tylko dlatego, że stwierdziłeś, że nic nie wniesie do Twojego życia? Zdarza się, a nie powinno. Przemyślany marketing treści buduje stabilne i długotrwałe związki z internautami.

Czytaj więcej

Klient uContentowany - 5 cech skutecznego content marketingu

27 czerwca, 2018 by admin

Zdarza Ci się wchodzić na ciekawie zapowiadający się artykuł, żeby po chwili zamknąć okno i przestać go czytać tylko dlatego, że stwierdziłeś, że nic nie wniesie do Twojego życia? Zdarza się, a nie powinno. Przemyślany marketing treści buduje stabilne i długotrwałe związki z internautami.

Czytaj więcej

Dlaczego kobieta gotuje w domu, mężczyzna w restauracji, a lody jemy tylko rzemieślnicze? Semiotyka w reklamie

18 czerwca, 2018 by admin

Jak powstają skuteczne kampanie reklamowe? Poprzedzone są rzetelnymi badaniami i analizą rynku znaków i symboli. Fakt, że w reklamach widzimy szczęśliwą rodzinę w liczbie 2+2, panie gotują tylko w kuchni domowej, a panowie są szefami w restauracjach, to nie przypadek, a semiotyka komercyjna.

Czytaj więcej

Stało się - Google wprowadza opłaty za mapy dla firm. Co zrobić, by Google Maps pozostały darmowe?

12 czerwca, 2018 by admin

Google od lat ostrzegało, że w planach jest wprowadzenie opłat za umieszczenie wtyczki z mapami na swojej własnej stronie internetowej. I stało się, opłaty już lada moment wejdą w życie, jest jednak dobra wiadomość - możliwe, że Ty nadal będziesz wyświetlać lokalizację swojej firmy za darmo. Co musisz zrobić?

Czytaj więcej

Jak dobierać hashtagi do zdjęć na Instagramie?

25 maja, 2018 by admin

Nie ma popularniejszej aplikacji do publikowania i przeglądania zdjęć niż Instagram. W grudniu zeszłego roku z aplikacji korzystało ponad 600 milionów igersów, a wpływy z platrofmy osiągnęły ponad 4 miliardy dolarów.

Czytaj więcej

Dlaczego Twoja firma potrzebuje Google AdWords?

23 maja, 2018 by admin

W dobie rozbudowanych narzędzi marketingu internetowego do promocji witryn firmowych i sklepów online warto zadać sobie pytanie, którą opcję wybrać, by osiągnąć zamierzone cele, nie wydając przy tym milionów i zyskiwać nowych klientów.

Czytaj więcej

Neuromarketing, czyli całkowicie podświadome robienie zakupów

11 kwietnia, 2018 by admin

Wydaje Ci się, że dokonałeś świadomego wyboru i dlatego sięgnąłeś po dany produkt w sklepie? Zetkniecie z rzeczywistością może być bolesne, większość zakupowych decyzji podejmowana jest podświadomie i coraz częściej wykorzystują to giganci marketingu.

Czytaj więcej

Jak wyjść z kryzysu z twarzą i jeszcze na nim zarobić?

5 kwietnia, 2018 by admin

Ostatnio pisaliśmy o największych kryzysach w social media. Okazuje się, że przytrafiają się one nie tylko początkującym markom, ale i wyjadaczom jak Pepsi. Dzisiaj, zgodnie z obietnicą, pokażemy Wam, jak kilka światowej sławy firm błyskotliwie pokonało kryzys i jeszcze na nim zarobiły.

Czytaj więcej

5 największych kryzysów w mediach

23 marca, 2018 by admin

Przed erą social media o "kryzysach" uczyli się studenci medycyny, dla których pod tym słowem kryło się nagłe pogorszenie zdrowia pacjenta, trochę wiedzieli też terapeuci pracujący z rodziną w kryzysie. W dobie social media pod pojęciem "kryzysu" rozumie się wszelkie niefortunne reklamy i wpisy, które wzmocnione przez inne media doprowadziły do wizerunkowej katastrofy firmy.

Czytaj więcej

5 powodów, dla których musisz zainstalować wtyczkę Messengera na swojej stronie

15 marca, 2018 by admin

Na początku był Facebook, później Messenger, a później nastąpiła era chatbotów. Dzisiaj masz do czynienia z facebookowym combo i jeśli nie zainstalujesz wtyczki Fb na swojej stronie, stracisz klientów.

Czytaj więcej

Większość wybiera filtry, tymczasem Instagram oferuje profesjonalny edytor zdjęć

9 marca, 2018 by admin

Od momentu pojawienia się Instagrama, wszyscy jesteśmy fotografami. Niektórzy nawet całkiem dobrymi. Jednak idziemy na łatwiznę.

Czytaj więcej

Kolor, w który klikniesz. Kolor, który kupisz

28 lutego, 2018 by admin

Kupujemy oczami, a to co się w nie rzuca, to kolory. Dla większości konsumentów kolor jest czynnikiem, który przesądzi o zakupie danego produktu. Czy jest to argument wystarczający, by zainteresować się psychologią koloru? Dla nas zdecydowanie tak!

Czytaj więcej

Planowanie śmierci na Facebooku? Czyli, co dzieje się z profilem na FB po śmierci użytkownika

20 lutego, 2018 by admin

Mówią, nie ma Cię na Facebooku, nie istniejesz. Odwróćmy sytuację. A co się dzieje z kontem na Facebooku, gdy nie ma już użytkownika? Mark Zuckerberg pomyślał o wszystkim, o możliwości planowania postów, zarządzaniu ustawieniami prywatności, a nawet i o śmierci.

Czytaj więcej

Trendy w social media na rok 2018

13 lutego, 2018 by admin

Nadejście Nowego Roku zawsze niesie ze sobą zmiany. Mark Zuckerberg już zwerbalizował swoje plany względem Facebooka na najbliższe miesiące, ale to zaledwie początek tego, co zmieni się w obliczu mediów społecznościowych w roku 2018.

Czytaj więcej

Drastyczne zmiany na Facebooku, czy to koniec zasięgów organicznych?

6 lutego, 2018 by admin

Twórca Facebooka, Mark Zuckerberg, zapowiada powrót do korzeni! Co to oznacza dla użytkowników portalu i dlaczego zapowiedzianych zmian tak bardzo obawiają się wydawcy i marki, które promują się na najpopularniejszym portalu społecznościowym na świecie?

Czytaj więcej

Czas na Social Media w Rzeszowie

25 stycznia, 2018 by admin

Jakiś czas temu, wspólnie z Szymonem Mierzwą, zorganizowaliśmy największe na Podkarpaciu szkolenie z tematyki social media. Event nazywał się: „Czas na social media w Rzeszowie”. W tym wpisie zaprezentuję jak wyglądała organizacja tego wydarzenia od „kuchni”.

Czytaj więcej

W Polsce mobilność na pierwszym miejscu, zobacz ile tracisz!

10 sierpnia, 2017 by admin

Nie wiem jak Wy, ale ja, gdy słyszę, że jakaś agencja reklamowa chwali się tym, że robi strony internetowe, które są RWD (dopasowujące się do ekranów, na których są wyświetlane) zaczynam się głośno śmiać.

Czytaj więcej

4 powody, przez które Twoje social media nie sprzedają!

13 lipca, 2017 by admin

Zacznę od zdementowania mitu, który mówi, że Facebook nie sprzedaje. Otóż ok. 3 lata temu pewna rzeszowska firma opublikowała na swoim fanpage’u informację, że ma na sprzedaż piękne auto - białe z czarnym paskiem, usportowione, które właśnie przestało stać w salonie jako demonstracyjne.

Czytaj więcej

5 skutecznych sposobów na promocję oferty deweloperskiej

5 lipca, 2017 by admin

Już dawno nie słyszeliśmy w mediach stwierdzenia kryzys ekonomiczny, a to dlatego, że jeśli chodzi o koniunkturę, to nie mamy na co narzekać - firmy zaliczają coraz większe wzrosty, ludzie zarabiają więcej, itp.

Czytaj więcej

Twoi nowi klienci są w .....

29 czerwca, 2017 by admin

Każda firma walczy o nowych klientów, ponieważ zdają sobie sprawę, że to Oni utrzymują firmę. Jako przedsiębiorcy chcemy ich więcej i więcej, wymyślamy promocje, dajemy rabaty, produkujemy masowo ulotki, banery, bilbordy.

Czytaj więcej

Jak Cię widzą, tak od Ciebie kupują

6 czerwca, 2017 by admin

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co wpływa na decyzję klienta o zakupie? Tak wiem, temat rzeka, wiele książek zostało już o tym napisanych. Jednak nie wchodząc w szczegóły, to, czy klient od Ciebie kupi nie jest przypadkiem, prawda? Każdy przedsiębiorca chce coraz więcej lepszych klientów.

Czytaj więcej

Kiedy reklama jest niezgodna z prawem?

27 kwietnia, 2017 by admin

Reklama jest wszechobecna, możemy ją spotkać na każdym kroku, oglądając telewizję, przeglądając media społecznościowe czy nawet spacerując. Dlatego istnieją przepisy prawne zapobiegające nieuczciwemu wykorzystaniu reklamy. Są one opisane w ustawie o nieuczciwej konkurencji oraz przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom firmowym.

Czytaj więcej

Zmiany w Allegro – czy dalej opłaca się tam sprzedawać?

19 kwietnia, 2017 by admin

Allegro od lipca ubiegłego roku wprowadza sukcesywnie zmiany mające na celu zwiększenie sprzedaży. Wprowadza kilka wytycznych, do których sprzedawcy się muszą dostosować, inaczej ich aukcje będzie usuwane. Użytkownicy zastanawiają się, czy dalej będzie opłacało się sprzedawać w tym serwisie.

Czytaj więcej

Jak stworzyć sklep na Facebooku

9 lutego, 2017 by admin

Facebook udostępnia możliwość założenia sklepu na fanpage. Jest to całkowicie darmowa opcja, z której warto skorzystać. Zakupy mogą odbywać się bezpośrednio na Facebook'u lub może przekierowywać do witryny sklepu.

Czytaj więcej

Dlaczego warto zmienić stare logo?

30 stycznia, 2017 by admin

Logo jest bardzo ważnym elementem tożsamości marki. Dobre może pomóc marce, tak samo, jak złe może zaszkodzić. Najlepiej, gdy jest dobrze przemyślane i odzwierciedla charakter marki.

Czytaj więcej

5 sposobów na zwiększenie sprzedaży w Internecie

23 stycznia, 2017 by admin

Promocja produktów w Internecie to doskonały pomysł na zwiększenie sprzedaży i pozyskiwanie nowych klientów. Kanałów, na których możesz promować swoje produkty, jest mnóstwo. Korzystanie z kilku na raz przyniesie lepsze efekty.

Czytaj więcej

Internet na celowniku reklamodawców

19 grudnia, 2016 by admin

Większość myśli, że reklama na nas nie działa. Prawda jest taka, że gdyby nie działała, to firmy nie wydawałyby na nią tyle pieniędzy. Nośniki reklamowe zmieniają się dynamicznie wraz z rozwojem nowych technologii.

Czytaj więcej

Chrome preferuje nowoczesne technologie

9 grudnia, 2016 by admin

Najnowsza wersja popularnej przeglądarki, domyślnie blokuje Flasha. Oznacza to, że strony zbudowane w oparciu o tą technologię nie będą całkowicie wyświetlane. Chrome nie będzie wyświetlać także pojedynczych elementów, które są oparte na Flashu np. reklam.

Czytaj więcej

Chrome zadba o Twoje bezpieczeństwo

1 grudnia, 2016 by admin

Wielu użytkowników przeglądarek internetowych wpisuje swoje prywatne dane w różne strony czy sklepy, nie zastanawiając się, czy będą one bezpieczne. Należy zwracać uwagę na to, czy strona lub sklep posiada certyfikat SSL – można to poznać po tym, że w pasku adresu znajduje się zielona kłódeczka, a adres poprzedza zwrot https.

Czytaj więcej

blog-uslugi-facebook

Przedstaw swoje usługi na Facebook'u

22 listopada, 2016 by admin

Facebook posiada szereg funkcjonalności, które można wykorzystać do prowadzenia fanpage'a, aby stał się efektywniejszy. Ten serwis społecznościowy jest ciągle udoskonalany pod tym względem. Ostatnimi czasy wprowadzili nową funkcję, jaką jest dodawanie usług.

Czytaj więcej

blog-jak-dogadac-sie-z-agencja-reklamowa

Wpadki językowe w reklamie

14 października, 2016 by admin

W świecie reklamy często spotykamy się z wszelkiego rodzaju wpadkami. Językowe zdarzają się co chwilę. Szczególnie jeśli chodzi o międzynarodowe koncerny, które wypuszczają swoje produkty w wielu krajach.

Czytaj więcej

blog-jak-dogadac-sie-z-agencja-reklamowa

Jak dogadać się z agencją reklamową?

14 czerwca, 2016 by admin

Czym by była agencja reklamowa bez klienta.., a no niczym. Więc skoro agencja reklamowa od samego początku skazana jest na kontakt z klientem, powinna to robić dobrze.

Czytaj więcej

jak-rozpoczac-sprzedaz-w-internecie

Jak rozpocząć sprzedaż w Internecie

26 lutego, 2016 by admin

Wiele przedsiębiorczych osób zastanawia się jak rozpocząć sprzedaż swoich produktów lub usług online. Poprzez sprzedaż w Internecie możemy znacząco powiększyć swój rynek zbytu.

Czytaj więcej

blog jak przygotowac sie do zmiany strony internetowej

Jak przygotować się do zmiany strony internetowej?

12 lutego, 2016 by admin

Pracując w agencji reklamowej zauważyłem, że klienci zamawiający stronę internetową nie wiedzą jak przygotować się do tej realizacji. Moim zdaniem, w takim przypadku możemy porównać agencję reklamową do narzędzia, z którego klient nie potrafi korzystać.

Czytaj więcej

blog wzbogacic firme

Jak wzbogacić firmę w 7 punktach

11 stycznia, 2016 by admin

Zacznijmy od początku, wszystkie pieniądze jakie posiada firma pochodzą od klientów. Tak wiem jest to banał, jednak są organizacje, które o tym banale zapominają. To, jak klient nas postrzega, odbija się na tym, ile pieniędzy u nas zostawi.

Czytaj więcej

blog plakaty

Poznaj sekrety skutecznej promocji klubów i dyskotek

9 listopada, 2015 by admin

Całą salę po brzegi wypełniają ludzie. Laserowe światła i głośne, przeszywające bity budują klimat imprezy. Wszyscy jak w transie, z ekstazą wymalowaną na twarzy, ruszają się w rytm muzyki. W powietrzu czuć wibrujące emocje.

Czytaj więcej

blog ten pierwszy raz roxart

Ten pierwszy raz z Agencją Reklamową

18 czerwca, 2015 by admin

Z reguły wszystkie pierwsze razy są stresujące, czy tak samo poczujemy się podczas pierwszej wizyty w Agencji Reklamowej?

Odpowiedź brzmi nie, jednak musimy się tej wizyty odpowiednio przygotować.

Czytaj więcej

blog ladne sprzeda wiecej roxart

Ładna sprzeda więcej

15 maja, 2015 by admin

Często w swoich wpisach używam naszych polskich cytatów i tym razem będzie tak samo. Ponoć ładny ma w życiu lżej/ łatwiej. Co ciekawe badania na uczelniach wyższych mówią, że ładni ludzie lepiej radzą sobie w życiu, łatwiej wzbudzają w nas zaufanie. Zastanów się jak często kupujesz produkty przy stoiskach, gdzie sprzedawczyni lub sprzedawca są po prostu ładni. Podejrzewam, że często robimy to podświadomie. Teraz przełóżmy to na świat reklamy.

Czytaj więcej

antyreklama

Nie rób sobie antyreklamy!

8 maja, 2015 by admin

Pierwsze dni wiosny sprawiają że mamy ochotę na zmiany. Sprzątamy biura, myjemy okna i porządkujemy papiery. W tym czasie warto również pomyśleć o reklamach, które reprezentują naszą firmę! W tym wpisie skupimy się właśnie na tym.
Każda firma posiada reklamy outdoorowe takie jak szyldy, reklamy świetlne, bilbordy, folie OWV na witrynie...

Czytaj więcej

ustawa krajobrazowa

Ustawa krajobrazowa – a co to takiego?

9 kwietnia, 2015 by admin

Mówią, że wszechobecne bilbordy, banery czy tablice szpecą miasta i są reklamowym chaosem. Właśnie nad nim postanowił zapanować prezydent i dwa lata temu przedstawił tzw. ustawę krajobrazową. Po częściowych zmianach Sejm uchwalił ustawę 20 marca br. Obecnie nad jej przepisami pracuje jeszcze Senat.

Czytaj więcej

roxart web

Premiera - nowy dział ROXart!

26 marca, 2015 by admin

Chcemy zaprezentować Państwu najnowszy projekt Agencji Reklamowej ROXart, który właśnie został uruchomiony. Już od dłuższego czasu planowaliśmy wyodrębnić dział specjalnie na potrzeby reklamy w Internecie. webROXART to Agencja Interaktywna, która skupia wszystkie formy reklamy w Internecie.

Czytaj więcej

blog logo

Logo – ważny element wizerunku firmy

2 lutego, 2015 by admin

Nie wszystkie firmy zdają sobie sprawę jak ważnym i potrzebnym elementem jest logo. Stanowi ono identyfikację marki na rynku, a także potrafi wyróżnić firmę spośród tysiąca innych w branży. Odpowiedni projekt logo może wspomóc nie tylko sprzedaż produktu, ale również potrafi przyciągnąć klienta swoją nieprzeciętnością.

Czytaj więcej

przystanek biznes

Przystanek Biznes – networking w nowej odsłonie

27 stycznia, 2015 by admin

W obecnych czasach nieustanne rozwijanie się i poznawanie nowych osób jest bardzo ważne, szczególnie jeśli prowadzimy lub chcemy założyć własny biznes. Jeśli dopiero rozpoczynasz, na pewno chcesz poznać osoby, które odniosły w życiu sukces, posłuchać ich opowieści o drodze do osiągnięcia celu i otrzymać potężny zastrzyk motywacji.

Czytaj więcej

blog sex sells

Sex sells?! (Czy seks sprzedaje?)

28 listopada, 2014 by admin

To pytanie pada niejednokrotnie, kiedy zastanawiamy się nad reklamą, czy to od strony klienta czy agencji reklamowej. Wiele osób uważa, że zdjęcia o zabarwieniu erotycznym przyciągają uwagę, a przez to lepiej sprzedają produkt. Jednak nie zawsze się to sprawdza i nie w każdej branży pasuje.

Czytaj więcej

jak wybrac agencje reklamowa

Jak wybrać agencję reklamową?

7 października, 2014 by admin

Na dzisiejszym rynku, gdzie konkurencja jest na każdym kroku, każda firma chce się wyróżnić. Aby dobrze wypromować swoją firmę najlepiej skorzystać z usług agencji reklamowej. Niestety tu sprawy zaczynają się komplikować, jak bowiem wybrać dobrą agencję reklamową? Wśród ogromnej konkurencji i dużych różnicach w cenach można się zagubić.

Czytaj więcej

wystawa

Dumny sponsor wystawy "Z perspektywy czasu"

25 września, 2014 by admin

Jako Agencja Reklamowa ROXart mamy przyjemność bycia sponsorem wystawy "Z perspektywy czasu" prezentowanej obecnie w Muzeum Ziemi Leżajskiej. Wystawa przedstawia kolekcję historycznych i wiekowych aparatów fotograficznych z prywatnych zbiorów Pana Mariana Gduli.

Czytaj więcej

social media

Social Media - jako jedna z nowoczesnych form reklamy

18 września, 2014 by admin

Czasy współczesne to czasy komputerów, nowoczesnych technologii i sprzętu. Również reklama wskoczyła na wyższy level i możemy zaobserwować działania firm w Internecie, gdzie mają niewątpliwie szerokie pole do popisu.

Czytaj więcej

blog www

Strona internetowa jako niezbędnik każdej firmy

5 sierpnia, 2014 by admin

Czasy się zmieniają, zmianom ulegają również sposoby docierania do klientów oraz informowania o działalności. To, co jeszcze do niedawna wystarczało, czyli ulotki, foldery i wizytówki schodzą na drugi plan, zaś strona www, postrzegana dotychczas jako swoisty luksus, stała się obecnie istotnym, wręcz nieodłącznym komponentem każdej szanującej się firmy.

Czytaj więcej

blog pr

PR – słowo-klucz, słowo-wytrych?

1 lipca, 2014 by admin

W polskich firmach coraz częściej mamy do czynienia z samodzielnymi stanowiskami dla tak zwanych PRowców, a studenci dziennikarstwa zabijają się o tego typu pracę. Co się stało z wszędobylską reklamą i dlaczego Public Relations święci takie triumfy?

Czytaj więcej

marketing internetowy

Czym jest marketing internetowy?

7 kwietnia, 2014 by admin

Marketing internetowy (E-marketing) jest, jak sama nazwa wskazuje, formą reklamy używającą jako medium Internetu. W dzisiejszych czasach jest on jedną z najważniejszych, jeśli nie najważniejszą metodą marketingu. Pomimo wielu reklam na stronach www które nas denerwują, kampanie reklamowe prowadzone w odpowiedni sposób przynoszą naprawdę korzystne finansowo rezultaty!

Czytaj więcej

blog wywiad

Wywiad dla StrefaJazdy

4 marca, 2014 by admin

Jakiś czas temu mieliśmy przyjemność udzielić wywiadu dla dwumiesięcznika Strefa Jazdy. Jako specjaliści w dziedzinie reklamy, podzieliliśmy się swoją wiedzą. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej

blog wyklad

Wykład dla maturzystów ZST w Leżajsku

12 września, 2013 by admin

Z dumą informujemy, że spotkanie z maturzystami zaliczamy do bardzo udanych i nie możemy doczekać się następnego!

Czytaj więcej

blog randka

"RANDKA" Z KLIENTEM

23 marca, 2013 by admin

Stare Polskie przysłowie mówi "Jak Cię widzą tak cię piszą", podejrzewam że większość z was zna i często przytacza je nawet nie świadomie w rozmowach z rodziną, znajomymi, na spotkaniach biznesowych itd. Jednak w dalszej części tego wpisu udowodnię że nie jest to jednak tak oczywiste jak się wydaję.

Czytaj więcej

ROXART - Partner Google

Status Partnera Google otrzymują firmy wykazujące się wiedzą i umiejętnościami z zakresu Google Ads

Zadzwonimy do Ciebie!

Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

Zostaw nam swoje dane kontaktowe
a nasz przedstawiciel skontaktuje się z TOBĄ!

agencja reklamowa rzeszow

Copyright © 2019 ROXart. Wszystkie prawa zastrzeżone.