Roxart - Agencja Reklamowa Rzeszów

Agencja Reklamowa Rzeszów

 • ul. Kolejowa 1, 35-073 Rzeszów
 • biuro@roxart.pl
 • +48 517 398 997
< POWRÓT

Autor: admin

reklama | 

„RANDKA” Z KLIENTEM

23 marca 2013 by admin

„RANDKA” Z KLIENTEM

Wyobraź sobie że właśnie idziesz na randkę z bardzo atrakcyjną osobą, może to być wysoki, umięśniony brunet, bądź też onieśmielająca blondynka.

Zaczynają się przygotowania do wyjścia, zastanawiasz się w co się ubrać jak ułożyć włosy i o czym będziecie rozmawiać, układasz sobie w głowie różne scenariusze czyli jednym słowem chcesz wypaść jak najlepiej zarówno wizualnie jak i intelektualnie. No tak ale po co to wszystko?

Przecież to jak wypadniesz na pierwszej randce nie wpłynie na wasze dalsze losy mam rację?

Otóż nie ma! Ponieważ jeśli nie będziesz starać się na początku dalszej znajomości może nie być.

Taka sama sytuacja ma miejsce w biznesie!

Żyjemy w czasach w których „brzydka” i nieprzemyślana reklama nie zauroczy Twojego klienta a wręcz może go zrazić do Twojej firmy. Nie ważne czy jest to ulotka czy też strona internetowa liczy się pierwsze wrażenie na które wpływa zarówno wygląd (projekt graficzny) jak i treść (copywriting), bez tego fakt że masz najniższe ceny w regionie nie pomoże. Podejrzewam że w Twojej głowie rodzi się teraz myśl „jakieś bzdury tu piszą, przecież moje ulotki ( żółte tło, czarne napis: najniższe ceny na: cała oferta + dane kontaktowe wraz z 4 numerami telefonów oraz mapka dojazdowa z długim opisem, a to wszystko na jednej stronie ulotki A6) spowodowała odzew z 5000 ulotek zgłosiło się 5 nowych klientów.
Faktem jest że odzew na poziomie 0,1% jest dość nie wielki. W tym miejscu porównam ową ulotkę do sytuacji z naszą randką, a więc jesteś już w eleganckiej restauracji, podekscytowana/y czekasz na cudownego partnera/partnerkę, jednak ten/ta przychodzi prycha i ucieka w pospiechu a Ty załamana/y wstajesz i biegniesz za nim/nią w dresach, białych butach sportowych ze złotym łańcuchem na szyi z wykwintnej knajpy krzycząc ” przecież jestem najlepsza/y dlatego że…” i tak biegniesz krzycząc przez pół miasta. Podejrzewam iż 99,99% z nas nie chciała by się znaleźć na miejscu tej uciekającej osoby.

Dobra reklama musi wzbudzać emocję jak randka z piękną i inteligentną osobą która w subtelny sposób „sprzeda” swoje najlepsze cechy. Dlatego więc tak jak przed randką podczas wizyty w agencji reklamowej pozwól dobrać sobie odpowiedni strój (projekt graficzny) i daj sobie pomóc w przygotowaniu odpowiednich tekstów, a na pewno owe zabiegi pomogą Ci zauroczyć pięknego partnera partnerkę który ma na imię KLIENT.

W owych przemyśleniach pominąłem kilka ważnych kwestii takich jak między innymi metody dotarcia do klienta z reklama co ma niewątpliwie ogromny wpływ na odzew ale tym zajmę się w jednej z kolejnych notek.

Skontaktuj się z nami:
Łukasz
Specjalista ds. #SKUTECZNEGO Marketingu

+48 516 463 911

Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 1
35-073 Rzeszów

lub skorzystaj z formularza kontaktowego:

  Zobacz pozostałe wpisy

  < Powrót
  Roxart blog - Ustawa krajobrazowa – a co to takiego?

  reklama | 

  Ustawa krajobrazowa – a co to takiego?

  9 kwietnia 2015 by admin

  Mówią, że wszechobecne bilbordy, banery czy tablice szpecą miasta i są reklamowym chaosem. Właśnie nad nim postanowił...

  Roxart blog - Wpadki językowe w reklamie

  reklama | content marketing | 

  Wpadki językowe w reklamie

  14 października 2016 by admin

  W świecie reklamy często spotykamy się z wszelkiego rodzaju wpadkami. Językowe zdarzają się co chwilę. Szczególnie...

  Roxart blog - Dlaczego warto zmienić stare logo?

  content marketing | 

  Dlaczego warto zmienić stare logo?

  30 stycznia 2017 by admin

  Logo jest bardzo ważnym elementem tożsamości marki. Dobre może pomóc marce, tak samo, jak złe może zaszkodzić. Najlepiej,...

  Teraz Twoja kolej!

  Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

  Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel skontaktuje się z TOBĄ!

  Zamawiam kontakt

  Świat skutecznej reklamy.

  Witaj w świecie agencji reklamowej ROXart, w którym skuteczne reklamy są najważniejsze.
  Reklama jest dla nas czymś więcej niż pracą, poświęcamy się jej bez reszty. Fascynuje nas fakt, że dobrze dobrane kolory i słowa potrafią potęgować sprzedaż.
  Nie pracujemy pięć dni w tygodniu po osiem godzin, w sumie nie pracujemy w ogóle. Tego czym się zajmujemy nie możemy nazwać pracą, jest to coś tak naturalnego jak oddychanie – nie myślimy działamy! Dlatego powierzając w nasze ręce tak istotną cześć swojego biznesu jaką jest niewątpliwie reklama możesz być spokojny, Twoje zlecenie trafiło do pasjonatów, którzy nie pozwolą Ci się zawieść. Techniki reklamy są niczym kolory farb w palecie malarza, używając jednego koloru ciężko jest namalować pejzaż. Aby przeprowadzić skuteczną akcję promocyjną musimy połączyć ze sobą dostępne metody reklamy i promocji. Niezależnie od tego czy sprzedajesz buty, wędliny czy samochody my wiemy jak zwiększyć Twoje udziały na rynku. Reklama w Internecie, prasie czy na bilbordach może być skuteczniejsza niż Ci się wydaje! Jednak żeby tak było, wszystko wcześniej musi zostać przemyślane i dokładnie zaplanowane. Nie ma ludzi na których reklamy nie działają, są tylko tacy, którzy tak sądzą. Wykorzystaj to! Skontaktuj się z naszą rzeszowską agencją reklamową i zobacz ile do tej pory straciłeś. Czas biegnie szybko, konkurencja nie śpi! Nie zastanawiaj się dłużej – zacznij wygrywać w wyścigu z konkurencją.

  Rzeszów to idealne miejsce dla Agencji reklamowej.

  Rzeszów to miasto innowacji i rozwoju. Stolica Podkarpacia nieustannie się rozwija, codziennie powstają tu nowe firmy, a duże przedsiębiorstwa otwierają swoje filie. Agencja reklamowa w Rzeszowie ma przed sobą ogromne możliwości rozwoju. Dlatego jest to miejsce dla nas!
  Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt kampanii reklamowych dla firm z naszego miasta, wiele reklam wykonanych przez nas zdobi rzeszowskie budynki i drogi. Wykonujemy reklamy standardowe (wydruki wielkoformatowe, reklamy świetlne, poligrafię itp.), reklamy internetowe (strony www, landing pages, grafikę displayową) oraz całe kampanie łączące ze sobą wszystkie dostępne media.
  Jesteśmy w posiadaniu dużego budynku, w którym znajdują się nasze biura, studio fotograficzne, pracownia oraz garaż w którym aplikowane są folie na samochody. Z chęcią przyjmujemy klientów w naszej siedzibie, omawiając szczegóły współpracy przy aromatycznej kawie. Najważniejszy jest dla nas komfort naszych klientów, dlatego jesteśmy elastyczni. To Ty wybierasz preferowany rodzaj kontaktu z nami, może to być mail, telefon, wizyta w naszej lub Twojej siedzibie – niezależnie czy mieści się ona w Rzeszowie czy w innym mieście Polski. Zapraszamy do współpracy!