Agencja reklamowa Roxart

 • ul. Kolejowa 1, 35-073 Rzeszów
 • biuro@roxart.pl
 • +48 517 398 997
< POWRÓT

Autor: admin

„RANDKA” Z KLIENTEM

23 marca 2013 by admin

„RANDKA” Z KLIENTEM

Wyobraź sobie że właśnie idziesz na randkę z bardzo atrakcyjną osobą, może to być wysoki, umięśniony brunet, bądź też onieśmielająca blondynka.

Zaczynają się przygotowania do wyjścia, zastanawiasz się w co się ubrać jak ułożyć włosy i o czym będziecie rozmawiać, układasz sobie w głowie różne scenariusze czyli jednym słowem chcesz wypaść jak najlepiej zarówno wizualnie jak i intelektualnie. No tak ale po co to wszystko?

Przecież to jak wypadniesz na pierwszej randce nie wpłynie na wasze dalsze losy mam rację?

Otóż nie ma! Ponieważ jeśli nie będziesz starać się na początku dalszej znajomości może nie być.

Taka sama sytuacja ma miejsce w biznesie!

Żyjemy w czasach w których „brzydka” i nieprzemyślana reklama nie zauroczy Twojego klienta a wręcz może go zrazić do Twojej firmy. Nie ważne czy jest to ulotka czy też strona internetowa liczy się pierwsze wrażenie na które wpływa zarówno wygląd (projekt graficzny) jak i treść (copywriting), bez tego fakt że masz najniższe ceny w regionie nie pomoże. Podejrzewam że w Twojej głowie rodzi się teraz myśl „jakieś bzdury tu piszą, przecież moje ulotki ( żółte tło, czarne napis: najniższe ceny na: cała oferta + dane kontaktowe wraz z 4 numerami telefonów oraz mapka dojazdowa z długim opisem, a to wszystko na jednej stronie ulotki A6) spowodowała odzew z 5000 ulotek zgłosiło się 5 nowych klientów.
Faktem jest że odzew na poziomie 0,1% jest dość nie wielki. W tym miejscu porównam ową ulotkę do sytuacji z naszą randką, a więc jesteś już w eleganckiej restauracji, podekscytowana/y czekasz na cudownego partnera/partnerkę, jednak ten/ta przychodzi prycha i ucieka w pospiechu a Ty załamana/y wstajesz i biegniesz za nim/nią w dresach, białych butach sportowych ze złotym łańcuchem na szyi z wykwintnej knajpy krzycząc ” przecież jestem najlepsza/y dlatego że…” i tak biegniesz krzycząc przez pół miasta. Podejrzewam iż 99,99% z nas nie chciała by się znaleźć na miejscu tej uciekającej osoby.

Dobra reklama musi wzbudzać emocję jak randka z piękną i inteligentną osobą która w subtelny sposób „sprzeda” swoje najlepsze cechy. Dlatego więc tak jak przed randką podczas wizyty w agencji reklamowej pozwól dobrać sobie odpowiedni strój (projekt graficzny) i daj sobie pomóc w przygotowaniu odpowiednich tekstów, a na pewno owe zabiegi pomogą Ci zauroczyć pięknego partnera partnerkę który ma na imię KLIENT.

W owych przemyśleniach pominąłem kilka ważnych kwestii takich jak między innymi metody dotarcia do klienta z reklama co ma niewątpliwie ogromny wpływ na odzew ale tym zajmę się w jednej z kolejnych notek.

Skontaktuj się z nami:
Łukasz
Account Manager513 080 974

Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 1
35-073 Rzeszów

lub skorzystaj z formularza kontaktowego:

  Zobacz pozostałe wpisy

  < Powrót
  Roxart blog - Social Special, czyli przegląd głośnych postów z ostatnich tygodni

  Social Special, czyli przegląd głośnych postów z ostatnich tygodni

  11 lutego 2019 by Magdalena Miler

  Kilometry pokonane myszką i nigdy niekończące się scrollowanie własnego fejsa nie powinny iść na marne. W końcu dzisiejszy...

  Roxart blog - Remarketing dynamiczny co to jest i dlaczego warto?

  Remarketing dynamiczny co to jest i dlaczego warto?

  20 maja 2022 by Joanna Kruk

  W każdej branży odpowiednio prowadzone działania marketingowe pozwalają na poszerzenie rozpoznawalności marki oraz produktów...

  Roxart blog - Kolor, w który klikniesz. Kolor, który kupisz

  Kolor, w który klikniesz. Kolor, który kupisz

  28 lutego 2018 by Magdalena Miler

  Kupujemy oczami, a to co się w nie rzuca, to kolory. Dla większości konsumentów kolor jest czynnikiem, który przesądzi...

  Teraz Twoja kolej!

  Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

  Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel skontaktuje się z TOBĄ!

  Zamawiam kontakt