Agencja Reklamowa Rzeszów

  • ul. Hanasiewicza 10, 35-103 Rzeszów
  • biuro@roxart.pl
  • +48 517 398 997

FOTOGRAFIA REKLAMOWA

Jak Cię widzą, tak Cię kupują

„Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt, poza nami nie wie, co robimy” - stwierdził kiedyś Stuart Henderson.

No właśnie, kupujemy oczami, dlatego musimy widzieć produkt. Musimy go widzieć dokładnie.

Przyciągają nas opakowania, kolory i zdjęcia.

Podstawą skutecznej reklamy są zdjęcia zrobione w dobrym ujęciu, w dobrej jakości, według koncepcji doświadczonego fotografa. Zdjęcie jest pierwszym miejscem spotkania się produktu z klientem. To, czy przyciągnie jego uwagę, przesądzi o decyzji o zakupie.

Trendy w robieniu zakupów jasno pokazują, że z galerii handlowych przenieśliśmy się do sieci. Gdy nie mamy możliwości dotknięcia produktu, chcemy go zobaczyć - w każdym ujęciu i w zbliżeniu. Jesteśmy wzrokowcami. Kupujemy oczami. Zdjęcie zastępuje nam coraz częściej opis produktu, stąd pojawienie się konieczności robienia profesjonalnych zdjęć na potrzeby marketingu.

Aranżacje produktów

 

W planach masz kampanię reklamową swoich produktów? A może potrzebujesz zdjęć na potrzeby social media czy bloga? Potrzebna będzie profesjonalna sesja fotograficzna, która nie tylko zachęci klientów do zakupu, ale i pozytywnie wpłynie na rozpoznawalność Twojej marki. Przemyślana aranżacja zdjęć i dobór tła pozwalają na stworzenie ujęć, które na długo zapadają w pamięć.

Produkty na białym tle

 

Dlaczego produkty fotografuje się na białym tle? Po co robić takie zdjęcia? Wyeksponowanie przedmiotu na białym tle pozwala na pokazanie jego uroku, zalet i wyjątkowych cech. Najczęściej takie zdjęcia potrzebne są na internetowe aukcje, do ulotek i katalogów.

Fotografia korporacyjna

 

Twoja firma to ludzie, zespół współpracujących ze sobą specjalistów, którymi powinieneś pochwalić się choćby na swojej stronie internetowej. Dlaczego? Ponieważ klienci wyciągają ogromną ilość z informacji z Twojej witryny, a Ty chcesz, żeby Twoja firma prezentowała się profesjonalnie. Bo właśnie taka jest, prawda?

Fotografia produktowa

 

Gwiazdą Twojej firmy są produkty? Pozwól im pogrzać się w blasku fleszy i poczuć jak na czerwonym dywanie. Docenią to klienci, którzy kupują oczami, a profesjonalne zdjęcia i ujęcia, dają możliwość wyciągnięcia wszystkich zalet produktów, co z kolei przyśpiesza podjęcie decyzji o ich zakupie.

Tyle zyskać na profesjonalnej fotografii!

01

Wzrost sprzedaży dzięki publikacji materiałów trafiających do wyobraźni klienta i rozpoczęcie skutecznej reklamy.

02

Przyśpieszenie decyzji zakupowych. Możliwość dokładnego obejrzenia przedmiotu sprawia, że klient szybciej decyduje się na zakup. Obraz, który ogląda jest realistyczny i sprawia, że czujemy się, jakbyśmy oglądali produkt na żywo.

03

Wzrasta jakość obsługi klienta, wyraźne i piękne zdjęcia wywołują pozytywne wrażenia na temat oglądanego towaru.

04

Zmniejszenie liczby zwrotów. Obejrzenie produktu z każdej strony i w przybliżeniu sprawia, że zakup jest świadomy.

05

Wyróżniasz się na tle konkurencji. Twój towar staje się namacalny i autentyczny, dlatego klient wybiera Ciebie. Przy okazji wnikliwa analiza szczegółowych fotografii sprawia, że zostaje na Twojej stronie znacznie dłużej, przywiązuje się do Twojego sklepu i do niego wraca.

06

Uzyskasz profesjonalne, wyraźne zdjęcia, wykonane przez kogoś, kto panuje nad światłem, obiektywem, lampą błyskową, kadrem i swoim profesjonalnym sprzętem. Jedynie doświadczony fotograf jest w stanie wydobyć i uwiecznić na zdjęciu szczegóły i najdrobniejsze elementy produktów.

Fotografia w reklamie, reklama na fotografii

Fotografia produktowa

Tzw. zdjęcia packshotowe, czyli ujęcia na jednolitym tle, które ukazują cechy charakterystyczne produktów. Towar jest tutaj jedynym bohaterem. Zdjęcia wykonywane są w jak najlepszym świetle i atrakcyjnym ujęciu. Zdjęcia produktowe wykorzystuje się do katalogów, produkcji opakowań oraz do prezentacji w sklepach internetowych.

Fotografia reklamowa

czyli reklama w najpopularniejszej wyszukiwarce internetowej. To skuteczne działania, które dają olbrzymie możliwości docierania do klienta. Dodatkowo, w pełni kontrolujesz wydatki na reklamę, docierasz do dokładnie wyselekcjonowanej grupy odbiorców, kontrolujesz częstotliwość i czas wyświetlania Twojej reklamy, a nawet jej lokalizację. Twoja reklama trafia jedynie do osób nią zainteresowanych, jest odpowiedzią na ich potrzeby. Jest nieinwazyjna i ciężko odróżnić ją od innych wyników wyszukiwania.

Zdjęcia robione dronem

Filmowanie i robienie zdjęć z lotu ptaka jest przepisem na tworzenie unikalnych materiałów reklamowych. Wykonujemy zdjęcia architektury, krajobrazu, nieruchomości na różnym etapie ich budowy oraz wydarzeń. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i każdą ofertę przygotowujemy pod indywidualne potrzeby klienta.

Zdjęcia 360

Najlepsza forma oglądania produktów w sieci. Jedynie zdjęcia obrotowe dają możliwość odzwierciedlenia wszystkich cech produktu. Możliwość obracania i przesuwania krajobrazu, i przedmiotu pozwalają na jego dokładne poznanie.

Zalecana fotografia reklamowa

01

Robiąc zakupy przez internet szukamy substytutu możliwości dotknięcia i obejrzenia produktu. Z pomocą wychodzą zdjęcia, które dają możliwość dokładnej analizy produktu, przybliżenia go i oddalenia. Obraz przemawia skuteczniej niż 1000 słów opisu.

02

Dopracowane fotografie wpływają na wizerunek firmy. Zdjęcia dobrej jakości sprawiają, że klient postrzega sklep internetowy jako profesjonalny.

03

Dobrze zaprezentowany produkt wpływa na decyzję o jego zakupie.

04

Przedstawienie produktów z jak najlepszej strony. Uwypuklenie ich zalet.

Dlaczego Twoja
reklama potrzebuje
profesjonalnych zdjęć?

Twoja firma potrzebuje profesjonalnych zdjęć,
ponieważ:

Buduje wizerunek siebie jako profesjonalisty
i eksperta.

Chce sprzedawać produkty i zyskiwać stałych
klientów.

Chce pokazać zalety swoich produktów.

Reklama w social media skutkuje sukcesem
jedynie wówczas, gdy promowane są
unikalne zdjęcia zrobione w dobrej jakości.

Dlaczego my?

Potrzebujesz kogoś, kto zna się na rzeczy

Nowoczesna technologia i sprzęt. Profesjonalne
wykonywanie usług wiąże się z posiadaniem
profesjonalnego sprzętu i narzędzi np.
Samsunga Gear 2017 pozwalającego na
wykonywanie fotografii 360 stopni.

Dopasowanie do potrzeb klientów. Jesteśmy
otwarci na nowe wyzwania. Nasze oferty
dopasowane są do Twoich potrzeb oraz
ustalane indywidualnie pod nie.

Doświadczenie. Na rynku jesteśmy ponad 5 lat.

Wiemy, co w marketingu piszczy. Śledzimy
wszystkie trendy.

Praca to nasza pasja, dlatego jej wykonywanie
jest dla nas przyjemnością.

Zostaw do siebie kontakt, zadzwonimy tak szybko jak to możliwe!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Reklamową ROXart Sp. z o.o. zawartych w formularzu kontaktowym, w celu realizacji przesłanego za jego pośrednictwem zgłoszenia. Zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez wysłanie maila na adres: biuro@roxart.pl, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych.

ROXART - Partner Google

Status Partnera Google otrzymują firmy wykazujące się wiedzą i umiejętnościami z zakresu Google Ads

agencja reklamowa rzeszow

Copyright © 2019 ROXart. Wszystkie prawa zastrzeżone.