Roxart - Agencja Reklamowa Rzeszów

Agencja Reklamowa Rzeszów

 • ul. Kolejowa 1, 35-073 Rzeszów
 • biuro@roxart.pl
 • +48 517 398 997
< POWRÓT

Autor: admin

reklama | 

Nie rób sobie antyreklamy!

8 maja 2015 by admin

Nie rób sobie antyreklamy!

Pierwsze dni wiosny sprawiają że mamy ochotę na zmiany. Sprzątamy biura, myjemy okna i porządkujemy papiery. W tym czasie warto również pomyśleć o reklamach, które reprezentują naszą firmę! W tym wpisie skupimy się właśnie na tym.
Każda firma posiada reklamy outdoorowe takie jak szyldy, reklamy świetlne, bilbordy, folie OWV na witrynie, czy po prostu banery (plandeki) wiszące gdzieś na konstrukcjach stalowych czy też siatkach.

Niestety wszystko z czasem traci swój pierwotny blask i przestaje wyglądać dobrze. Wraz z wiosną powinniśmy wykonać mini audyt naszej reklamy zewnętrznej. Takie działanie ma na celu sprawdzenie, czy aby na pewno nasza reklama nie odstrasza potencjalnych klientów. Niezależnie od tego czy mieszkamy w dużym mieście, miasteczku, czy na wsi, wszyscy znamy miejsca w których straszą stare wyblaknięte reklamy. Szyldy, które są już niemal białe, podarte i pokruszone banery wiszące gdzieś przy drodze. Taki widok nie jest nam obcy. A właśnie taka sytuacja sprawia, że to co kiedyś było dobrą reklamą, jest teraz dla Ciebie ANTYREKLAMĄ. Nie dopuszczaj do takiej sytuacji! Bowiem każdy nowy potencjalny klient widząc niezadbaną, niemal białą,pokruszoną i odklejającą się folię na witrynie sklepowej, nie będzie pewien czy firma w dalszym ciągu działa i pójdzie do konkurencji. Nadużywane niemal wszędzie przysłowie mówi: „Jak cię widzą tak cię piszą”. Pomimo tego, że wszyscy je znają i często powtarzają, opisane przeze mnie powyżej sytuacje możemy zaobserwować wszędzie. Nie róbmy sobie sami ANTYREKLAMY!

Jeśli wiesz, że stan Twoich reklam pozostawia wiele do życzenia, skontaktuj się z agencją reklamową taką jak nasza, która na pewno doradzi Ci co należy zrobić. Pamiętaj jednak, że agencja reklamowa agencji reklamowej nie równa. Warto skontaktować się z taką, która ma doświadczenie i doradzi technologię oraz materiały, a także potrafi zaprojektować wizualnie reklamę tak, aby przynosiła Ci dodatkowe korzyści i była po prostu ładna, a także mieściła się w obowiązujących trendach. Umów się na spotkanie, zaproś przedstawiciela agencji reklamowej na miejsce i wspólnie ustalicie co i jak.

Pamiętaj, że jeśli ktoś nie zna Twojej firmy, to zacznie oceniać ją po tym jak wyglądają jej reklamy na zewnątrz.

Zobacz również: Ustawa krajobrazowa – a co to takiego?

Kilka straszydeł z Rzeszowa:

antyreklama sklep z nartami
antyreklama sklep moda damska
antyreklama zielarnia
antyreklama kwiaty
antyreklama kwiaciarnia
antyreklama lemigo
antyreklama sklep z meblami
antyreklama odzież używana
antyreklama sklep abc
antyreklama sklep tania odzież

Skontaktuj się z nami:
Łukasz
Specjalista ds. #SKUTECZNEGO Marketingu

+48 516 463 911

Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 1
35-073 Rzeszów

lub skorzystaj z formularza kontaktowego:

  Zobacz pozostałe wpisy

  < Powrót
  Roxart blog - Czy pozycjonowanie jest ryzykowne?

  pozycjonowanie | reklama w google | 

  Czy pozycjonowanie jest ryzykowne?

  25 marca 2020 by Krystian Ficek

  Przed rozpoczęciem działań pozycjonerskich powinieneś być świadomy ich konsekwencji. Podejrzewam, że jedyną “konsekwencją”,...

  Roxart blog - Jak dogadać się z agencją reklamową?

  reklama | 

  Jak dogadać się z agencją reklamową?

  15 lutego 2016 by admin

  Czym by była agencja reklamowa bez klienta.., a no niczym. Więc skoro agencja reklamowa od samego początku skazana jest...

  Roxart blog - Jak rozpocząć sprzedaż w Internecie?

  sprzedaż | 

  Jak rozpocząć sprzedaż w Internecie?

  26 lutego 2016 by admin

  Wiele przedsiębiorczych osób zastanawia się jak rozpocząć sprzedaż swoich produktów lub usług online. Poprzez sprzedaż...

  Teraz Twoja kolej!

  Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

  Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel skontaktuje się z TOBĄ!

  Zamawiam kontakt

  Świat skutecznej reklamy.

  Witaj w świecie agencji reklamowej ROXart, w którym skuteczne reklamy są najważniejsze.
  Reklama jest dla nas czymś więcej niż pracą, poświęcamy się jej bez reszty. Fascynuje nas fakt, że dobrze dobrane kolory i słowa potrafią potęgować sprzedaż.
  Nie pracujemy pięć dni w tygodniu po osiem godzin, w sumie nie pracujemy w ogóle. Tego czym się zajmujemy nie możemy nazwać pracą, jest to coś tak naturalnego jak oddychanie – nie myślimy działamy! Dlatego powierzając w nasze ręce tak istotną cześć swojego biznesu jaką jest niewątpliwie reklama możesz być spokojny, Twoje zlecenie trafiło do pasjonatów, którzy nie pozwolą Ci się zawieść. Techniki reklamy są niczym kolory farb w palecie malarza, używając jednego koloru ciężko jest namalować pejzaż. Aby przeprowadzić skuteczną akcję promocyjną musimy połączyć ze sobą dostępne metody reklamy i promocji. Niezależnie od tego czy sprzedajesz buty, wędliny czy samochody my wiemy jak zwiększyć Twoje udziały na rynku. Reklama w Internecie, prasie czy na bilbordach może być skuteczniejsza niż Ci się wydaje! Jednak żeby tak było, wszystko wcześniej musi zostać przemyślane i dokładnie zaplanowane. Nie ma ludzi na których reklamy nie działają, są tylko tacy, którzy tak sądzą. Wykorzystaj to! Skontaktuj się z naszą rzeszowską agencją reklamową i zobacz ile do tej pory straciłeś. Czas biegnie szybko, konkurencja nie śpi! Nie zastanawiaj się dłużej – zacznij wygrywać w wyścigu z konkurencją.

  Rzeszów to idealne miejsce dla Agencji reklamowej.

  Rzeszów to miasto innowacji i rozwoju. Stolica Podkarpacia nieustannie się rozwija, codziennie powstają tu nowe firmy, a duże przedsiębiorstwa otwierają swoje filie. Agencja reklamowa w Rzeszowie ma przed sobą ogromne możliwości rozwoju. Dlatego jest to miejsce dla nas!
  Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt kampanii reklamowych dla firm z naszego miasta, wiele reklam wykonanych przez nas zdobi rzeszowskie budynki i drogi. Wykonujemy reklamy standardowe (wydruki wielkoformatowe, reklamy świetlne, poligrafię itp.), reklamy internetowe (strony www, landing pages, grafikę displayową) oraz całe kampanie łączące ze sobą wszystkie dostępne media.
  Jesteśmy w posiadaniu dużego budynku, w którym znajdują się nasze biura, studio fotograficzne, pracownia oraz garaż w którym aplikowane są folie na samochody. Z chęcią przyjmujemy klientów w naszej siedzibie, omawiając szczegóły współpracy przy aromatycznej kawie. Najważniejszy jest dla nas komfort naszych klientów, dlatego jesteśmy elastyczni. To Ty wybierasz preferowany rodzaj kontaktu z nami, może to być mail, telefon, wizyta w naszej lub Twojej siedzibie – niezależnie czy mieści się ona w Rzeszowie czy w innym mieście Polski. Zapraszamy do współpracy!