Agencja Reklamowa Rzeszów

  • Rzeszów 35-302 ul. Twardowskiego 13/19
  • biuro@roxart.pl
  • +48 517 398 997

Nadruki na odzieży

 

 

Metody druku które wykonujemy to:

Flex

Nadruki metodą flex to idealne rozwiązanie przy niskich nakładach – brak tutaj dodatkowych kosztów związanych z przygotowaniem matryc czy zaprogramowaniem hafciarki. Nadają się one do nadruków na materiałach wykonanych z bawełny, poliestru, mieszanek bawełny itp.

Flock

Technika niemal identyczna, jak metoda flex. Różnica tkwi w materiale z jakiego nadruki są wykonane. Folia flock pokryta jest "meszkiem", który sprawia, że nadruk jest wypukły i bardzo miły w dotyku.

Dtg

To najnowsza technologia zdobienia odzieży. Bezpośredni cyfrowy nadruk jest bezkonkurencyjny jeżeli chodzi o wygląd oraz jakość nadruku. Realistycznie odwzorowuje kolory, przejścia oraz półtony. Niemożliwe jest uzyskanie tego typu efektów innymi dostępnymi na rynku technikami nadruku.


Sitodruk

Sitodruk na odzieży to najlepsza metoda nadruku przy większych nakładach (od 30 szt.). Polega ona na nakładaniu farby na odzież przez odpowiednie sita ze wzorem. Stosując ją, możemy uzyskać wielokolorowe nadruki na zarówno na odzieży, jak i tekstyliach.

Haft

Najtrwalsza i jednocześnie najdroższa metoda nanoszenia grafiki na odzież. Wzór haftu musi być zapisany w postaci grafiki wektorowej na podstawie której programujemy maszynę (usługa programowania jest jednorazowo i płatna dla każdego wzoru, cena uzależniona jest od poziomu skomplikowania wzoru). Koszt haftu zależy od ilości wkłuć igły, jaką wyliczy program hafciarski i jest ustalany indywidualnie na podstawie przesłanych materiałów.

Dzięki tym metodom
wykonujemy nadruki na:

- Koszulkach (T-Shirt)

- Koszulkach polo

- Bluzach

- Koszulach

- Polarach

- Kamizelkach

- Kamizelkach odblaskowych

- Torbach ekologicznych

- Odzieży roboczej

- itp.

Poznaj Korzyści

Wykorzystaj okazję i reklamuj się na odzieży, którą noszą Twoi pracownicy, klienci, znajomi.Żywa reklama w postaci odzieży reklamowej to znacznie skuteczniejsza, a zarazem tańsza forma reklamy niż np. billboardy.

Można wykorzystać ją na dwa sposoby:
Umieszczenie logo Twojej firmy na odzieży roboczej pracowników, co wpływa na jej profesjonalny wizerunek.
Stworzenie oraz umieszczenie na odzieży oryginalnego, przykuwającego wzrok nadruku, w który wkomponowane jest logo Twojej firmy. Odzież z takim nadrukiem możesz ofiarować w prezencie swoim klientom, przyjaciołom czy członkom rodziny.

Zadzwonimy do Ciebie!

Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

Zostaw nam swoje dane kontaktowe
a nasz przedstawiciel skontaktuje się z TOBĄ!

agencja reklamowa rzeszow

Copyright © 2017 ROXart. Wszystkie prawa zastrzeżone.