Agencja Reklamowa Rzeszów

  • ul. Hanasiewicza 10, 35-103 Rzeszów
  • biuro@roxart.pl
  • +48 517 398 997

Nagramy dla Ciebie film promujący Twoją firmę

„Przycisk PLAY jest najbardziej przekonującym
call to action w Internecie”

- Mark Robertson
Założyciel ReelSEO

Zobacz nasze realizacje

Relacja z Wydarzenia

 

Tworzenie wideo promującego twoje wydarzenie to jeden z najlepszych sposobów na zwiększenie zainteresowania i sprzedaż większej ilości biletów. Natomiast dla osób, które ominęły Twoje wydarzenie, taka relacja może być motywacją do wizyty kolejnym razem.

Wideo promocyjne

 

Daj się poznać - słuchamy Twojej historii i opowiadamy ją w sposób, który przyciągnie odbiorcę. Tworzymy wideo promocyjne nie tylko by wspierać sprzedaż, ale też by kreować lub wzmacniać Twoją markę.

Gadająca głowa

 

Kreatywne wideo ‘gadającej głowy’ dają Ci możliwość przekazania swojej wiadomości poprzez wypowiedzi Twoich pracowników, ekspertów, bądź klientów.

Ujęcia z drona

 

Profesjonalne ujęcia wykonane dronem pozwalają na zaskoczenie widza i pokazanie Twojego biznesu z innej, nieznanej wcześniej strony. Oprócz tego filmy z drona pozwalają na bardziej praktyczne ujęcia z nieruchomości, budowy, wydarzeń kulturowych i sportowych.

Animacje

 

Przy użyciu animacji jesteś w stanie przekazać nawet najbardziej złożone informacje w wyjątkowy i łatwy dla odbiorcy sposób. Animacje w połączeniu z wideo są niezastąpione w przekazie Twoich treści.

Wsparcie mediów społecznościowych

 

Wideo marketing wymaga używania różnych form dotarcia do klienta. Dlatego dostosowujemy Twoje wiadomości do medium na którym są one wyświetlanie, tak by były one jak najbardziej skuteczne.

Prezentacja usługi/produktu

 

Wideo prezentujące twoją usługę, bądź produkt to idealny sposób na zwiększenie konwersji i w efekcie polepszenie ich sprzedaży. Nasz zespół dopełni starań by pokazać Twój biznes w najlepszym dla Ciebie świetle.

Zobacz więcej realizacji

Podsumowanie: Wideo umożliwia Twojej firmie budowanie relacji z klientem i wzbudzanie emocji w sposób, który nie jest możliwy wyłącznie przy użyciu tekstu czy grafiki. Klienci potrzebują czuć tą pozytywną więź i mieć zaufanie do twojej marki, by dokonać u Ciebie zakupu. Wideo umożliwia Ci ukazanie Twojej historii, Twojego biznesu, Twoich produktów i w efekcie budowanie na tych przekazach relacji z odbiorcą.

Korzyści z używania marketingu wideo

01

Zwiększona konwersja

Większe zainteresowanie twojego odbiorcy przekłada się na bardziej skuteczną konwersję - prawie 65% widzów jest bardziej skłonnych do zakupu po obejrzeniu wideo. Możliwość lepszego nakierowania klienta na kolejne kroki i zmotywowanie do szybszego podjęcia decyzji ma pozytywny wpływ na optymalizację konwersji.

02

Częstsze interakcje

Liczby mówią same za siebie - materiały wideo publikowane na Facebooku mają do 135% większy organiczny zasięg niż nawet posty ze zdjęciami. Dzięki temu twoje zaangażowanie i wkład mogą przynieść jeszcze lepszy efekt w postaci naturalnego zainteresowania ze strony widzów.

03

Ułatwione budowanie relacji i zaufania

Blisko 4/5 odbiorców jest w stanie przypomnieć sobie reklamę wideo, którą widzieli w przeciągu ostatnich 30 dni. To od Ciebie zależy co zapamiętają: historię twojej firmy, referencje twoich klientów, czy może wypowiedź twojego eksperta? To Ty masz kontrolę nad tym od jakiej strony klient Cię pozna.

04

Klienci wolą wideo od tekstu

Wideo jest formą najłatwiejszą w przyswojeniu dla odbiorców - nie wymaga od nich skupienia, jak tekst pisany i przyciąga bardziej niż nieruchome posty ze zdjęciami.

05

Media społecznościowe i wyszukiwarki preferują wideo

Wideo wiedzie prym w nowoczesnym marketingu i liderzy biznesu to wiedzą - blisko 50 razy bardziej prawdopodobne jest to, że strona Twojej firmy znajdzie się na pierwszej stronie wyszukiwarki Google, jeżeli znajduje się na niej wideo.

Co twoja firma może osiągnąć?

Chce kreować się na eksperta w swojej
dziedzinie.

Pragnie sprzedawać swoje produkty
i budować trwałe relacje.

Zależy jej na dotarciu do wszystkich
potencjalnych klientów w najłatwiejszej
dla nich formie.

Nie chce zostać w tyle ze względu na trendy,
które stają się normą.

Dlaczego warto
wybrać nas?

7 lat na rynku.

Kompleksowa obsługa od strategii
po produkcję i publikację.

Łączymy doświadczenie grafików
i kamerzystów tworząc angażujące filmy
z animacjami.

Nowoczesny sprzęt video i audio zapewniający
najwyższą jakość nagrań.

Indywidualne podejście do potrzeb klienta.

Zostaw do siebie kontakt, zadzwonimy tak szybko jak to możliwe!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Reklamową ROXart Sp. z o.o. zawartych w formularzu kontaktowym, w celu realizacji przesłanego za jego pośrednictwem zgłoszenia. Zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie poprzez wysłanie maila na adres: biuro@roxart.pl, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych.

ROXART - Partner Google

Status Partnera Google otrzymują firmy wykazujące się wiedzą i umiejętnościami z zakresu Google Ads

agencja reklamowa rzeszow

Copyright © 2019 ROXart. Wszystkie prawa zastrzeżone.