517 398 997

follow us on

Wendre

Klient: Wendre

Wendre

Firma Wendre Poland produkuje wyroby pościelowe takie jak kołdry i poduszki różnego rodzaju. Jej zespół potrzebował nowego projektu strony internetowej, która miała stać się skutecznym kanałem wizerunkowym i sprzedażowym.

Nasza współpraca jak zawsze rozpoczęła się od ROXflow, czyli warsztatów kreatywnych. W ich trakcie zbadaliśmy sytuację, w jakiej znajdowała się marka, oraz jej aktualne potrzeby. Na ich podstawie stworzyliśmy plan powstania strony internetowej. Zobacz, jak wyglądała jego realizacja krok po kroku!

Kanały i narzędzia:

  • strona www

Zakres pracy:

  • Strona www – projekt UX/UI
  • Development

WYZWANIE

Rozbudowana strona wizerunkowa z funkcją sklepu

Naszym zadaniem było stworzenie strony internetowej, która nie tylko prezentowałaby markę producenta, ale również sprzedawałaby jej wyroby. Oprócz tego miały się tam znaleźć dodatkowe podstrony widoczne tylko dla partnerów biznesowych Wendre po uprzednim zalogowaniu.

Wendre

ROZWIĄZANIE

Roxflow - analiza potrzeb klienta

Nasza praca rozpoczęła się od ROXflow, podczas którego dokładnie przeanalizowaliśmy potrzeby klienta tak, aby odpowiednio zaprojektować nową stronę Wendre Poland.

Wendre

Strona ineternetowa

Kolorystyka

Oparliśmy ją głównie o turkus zapożyczony z logo oraz kolory z niego wynikające. Całość uzupełniła paleta szarości.

Wendre

Typografia

Jeśli chodzi o typografię strony, dobraliśmy rodzinę kroju Open Sans. Jest to font o dość szerokich możliwościach, co zapewnia duża liczba odmian.

Wendre

Mapa strony

Na poniższej mapie zaprezentowaliśmy strukturę strony — to, na jakie podstrony się dzieli, oraz najbardziej istotne elementy, które miały się na nich znaleźć.

Wendre
Wendre

Makieta UX

Projektowanie rozpoczęliśmy od przygotowania makiety UX, na której pokazaliśmy wszystkie widoki, interakcje i ogólną budowę strony internetowej.

Wendre Wendre

Projekt UI

Na tym etapie zajęliśmy się wypracowaniem stylu strony, doborem zdjęć oraz kolorów.

Wendre Wendre Wendre Wendre

Proces projektowania

W trakcie procesu projektowania makiety UX niejednokrotnie konsultowaliśmy się z klientem. Dzięki temu mogliśmy skorygować ewentualne błędy i lepiej dopracować projekt na kolejnym etapie — UI.

Wendre Wendre

Nie ma na co czekać!

ZACZNIJ ROZWIJAĆ SWOJĄ FIRMĘ 10X SZYBCIEJ!

Plan jest prosty: powiedz nam o swojej marce i tym, czego potrzebujesz dla jej rozwoju. Skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o współpracy!

Zamawiam kontakt

Umów się na
darmowe konsultacje

Możesz tylko zyskać

WhatsApp