Agencja reklamowa Roxart

  • ul. Kolejowa 1, 35-073 Rzeszów
  • biuro@roxart.pl
  • +48 517 398 997

CASE STUDIES

securityNET

Jednym z naszych klientów jest securityNET. Firma ta jest członkiem międzynarodowego holdingu kablowego TKH i od ponad 25 lat dostarcza elementy okablowania miedzianego i światłowodowego. Oferowane przez nią produkty pozwalają na tworzenie sieci zarówno w biurach, obiektach komercyjnych, jak i większych środowiskach telekomunikacyjnych.

Wasąg

Zakład Mięsny Wasąg jest rodzinną firmą zlokalizowaną w Hedwiżynie, wśród pól i lasów Roztocza na Lubelszczyźnie. Od ponad 30 lat działa w branży mięsnej i wędliniarskiej. 20 lat temu otrzymał swój pierwszy certyfikat ekologiczny, dzięki któremu stał się pionierem w produkcji ekologicznej w Polsce.

MAŁKOWSKI MARTECH

Branding i strategia komunikacji dla firmy produkcyjnej, która tworzy rozwiązania przeciwpożarowe (głównie bramy i kurtyny) dla zabezpieczenia różnego rodzaju obiektów np. centra handlowe, muzea czy hale produkcyjne.

Shinnworld by Mark Shinn

Koncept identyfikacji wizualnej i branding dla producenta sprzętu kite / windsurfingowego, której pomysłodawcą i CEO jest 2-krotny mistrz świata kitesurfingu Mark Shinn. Sam Shinn jest jednym z prekursorów kitesurfingu i w dużej mierze odpowiada za narodziny i popularyzację tej dyscypliny.

KapKap

Marka KapKap zajmuje się sprzedażą personalizowanych kubków. Stworzyli bazę własnoręcznych rysunków z podobizną ponad 100 ras psów, kotów i królików. Na podstawie tych projektów klient może indywidualnie dobrać podobiznę swojego czworonożnego pupila i umiejscowić go na kubku obok swojej podobizny.

ABI energy

ABI Energy to firma, która zajmuje się doborem i montażem instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła i klimatyzacji. Pomimo dobrej renomy lokalnej, właściciel chciał zwiększyć widoczność ABI w sieci.

TB LOGISTICS

To firma działająca już dziesięć lat w branży logistycznej. Ostatnimi czasy bardzo się rozwinęła - od 3 pojazdów firmowych, aż do 5 oddziałów w całej Polsce i ponad 80 pracowników. TB Logistics specjalizuje się w szybkich oraz bezpiecznych przewozach towarów różnego rodzaju.

Wendre

Firma Wendre Poland produkuje wyroby pościelowe takie jak kołdry i poduszki różnego rodzaju. Jej zespół potrzebował nowego projektu strony internetowej, która miała stać się skutecznym kanałem wizerunkowym i sprzedażowym.

Naturalnie zdrowi

Naturalnie Zdrowi to marka stworzona przez biotechnolożkę, która swoją wieloletnią pracę w laboratorium postanowiła wykorzystać do stworzenia własnych w 100% naturalnych suplementów diety. W ofercie marki znajdują się m.in. klasyczne kapsułki, ale także autorskie, witaminowe rollsy o owocowych smakach.

IFI Ecohouse

Marka IFI Ecohouse zajmuje się ogrzewaniem domów przede wszystkim za pomocą pomp ciepła. Stanowi markę-córkę przedsiębiorstwa IFI (Installations for Industry), którego oferta opiera się o instalacje przemysłowe.

Kobiety Roxartu

Wyzwanie na kreatywność, rower w studiu i dziewczyny z okładki. Historia projektu Kobiety Roxartu

Portfolio

Kilka naszych realizacji, które udało się w wolnym czasie wykonać.

Roxart - Agencja Reklamowa Rzeszów - Partner Google
Roxart - Agencja Reklamowa Rzeszów - Partner Shopify
Roxart - Agencja Reklamowa Rzeszów - Wordpress Expert

Teraz Twoja kolej!

Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel skontaktuje się z TOBĄ!

Zamawiam kontakt