Agencja reklamowa Roxart

  • ul. Kolejowa 1, 35-073 Rzeszów
  • biuro@roxart.pl
  • +48 517 398 997

Jesteśmy ROXART

Jesteśmy Agencją Reklamową z Rzeszowa. Na rynku od stycznia 2012 roku. Zrealizowaliśmy już niemal 1000 projektów dla firm, nie tylko z Polski. Nasz zespół to młodzi, zdolni i pracowici ludzie z nieszablonowym podejściem do swojej pracy.
Uwielbiamy pracować nad ciekawymi i unikatowymi projektami, dzięki którym możemy pokazać nasze możliwości. Współpracujemy z organizacjami, które cenią kreatywność i dobry design.

Zaprojektowane przez nas materiały będą reprezentować Twoją firmę na zewnątrz. Jest to duża odpowiedzialność, którą z przyjemnością weźmiemy na swoje barki.

Zaufaj Agencji Reklamowej z doświadczeniem i zapomnij o konkurencji.

2234

zrealizowanych zleceń

10

lat na rynku

40

specjalistów

79820

przepracowanych godzin

Zobacz Referencje

Poznaj nasz team

Roxart to ponad 40 pracowników. Żaden z nich nie trafił tu przypadkowo. Każdy został przyciągnięty wizją rozwoju, pracą w dynamicznym, ambitnym zespole oraz perspektywą poszerzania doświadczenia i swoich horyzontów. Dzięki współpracy nasi specjaliści są w stanie stworzyć projekt, który nawet nie spełni, a przekroczy Twoje oczekiwania.

Ocena na
Facebooku
5.0 Roxart - Ocena na Facebooku
Ocena w
Google
5.0 Roxart - Ocena w Google
Roxart - Agencja Reklamowa Rzeszów - Partner Google
Roxart - Agencja Reklamowa Rzeszów - Partner Shopify
Roxart - Agencja Reklamowa Rzeszów - Wordpress Expert

Nasze biuro

Nasze biuro to 300m2. W agencji znajdują się dwie sale konferencyjne, których odbywają się spotkania z klientami, burze mózgów oraz powstają nagrania marketingowe. W klimatyzowanym open spasie rodzą się nowe pomysły i panuje kreatywna atmosfera, a w dziale handlowym nigdy nie milkną telefony.

Historia firmy

02.01.2012

Początek nie był łatwy, jednak nikt nie powiedział, że będzie łatwo.

Laptop do teczki, a teczka pod pachę i ruszamy od firmy do firmy, aby pozyskać pierwszych klientów. Warto dodać, że 80% zarobionych pieniędzy inwestowaliśmy w reklamę.

Zespół: 2 osoby
Obszar działania: Leżajsk
Metraż biura: 16 m2

2013

Przenosiny do Rzeszowa.

Rok wystarczył, aby Leżajsk zrobił się dla Nas za mały. I znowu laptop do teczki, a teczka do samochodu i codzienne poszukiwanie nowych klientów, tym razem w większym i trochę przerażającym dla świeżej firmy mieście. W dalszym ciągu inwestujemy 60% tego, co zarabiamy, w pozyskiwanie nowych klientów.

Zespół: 3 osoby
Obszar działania: Rzeszów +50 km
Metraż biura: 39 m2

2014

Zaczynamy rekrutować.

Zleceń jest już dość sporo (jak na tamten czas), więc aby skrócić czas realizacji zaczynamy szukać nowych członków zespołu. Rekrutacja okazuje się trudniejsza, niż wydawało się to na początku.

Zespół: 5 osób
Obszar działania: Podkarpacie
Metraż biura: 70 m2

2015

Zmiana organizacji.

Do tej pory klienci byli obsługiwani w 100% przez Krystiana. Pod koniec roku dotarliśmy do szklanego sufitu, jedna osoba nie była w stanie pozyskiwać więcej klientów. Decyzja była prosta - rekrutujemy pierwszego doradcę klienta!

Zespół: 8 osób
Obszar działania: Podkarpacie + Małopolska
Metraż biura: 100 m2

2016

Kolejna zmiana lokalu.

Zatrudnienie handlowca okazało się dobrą decyzją. Próbujemy to powtórzyć, szukamy kolejnych. W międzyczasie do zespołu dołączają kolejni specjaliści - graficy i koderzy.

Zespół: 12 osób
Obszar działania: Polska
Metraż biura: 140 m2

2017

Podkarpacie i małopolska nie są już wyzwaniem.

Dzięki poleceniom i kampaniom leadowym pojawiają się klienci, z którymi wszystkie ustalenia zawierane są przez telefon i mail, bez spotkań. Niemożliwe staje się możliwe. Cały czas rekrutujemy, zaczyna robić się ciasno.

Zespół: 19 osób
Obszar działania: Polska
Metraż biura: 140 m2

2018

Nasz wymarzony lokal.

Udało się nam znaleźć ciekawy, duży lokal. Pierwszy raz możemy zaprojektować układ po naszemu. Dwie salki konferencyjne na spotkania, pomieszczenie działu handlowego, przestronny pokój socjalny, gabinet Krystiana i co najważniejsze: ogromny open space dla naszych kreatywnych. Lokal jednak nie jest najważniejszy, mocno pracujemy nad naszymi wewnętrznymi i zewnętrznymi procedurami.

Zespół: 23 osób
Obszar działania: Polska
Metraż biura: 230 m2

2019

Wielka zmiana.

30% nowych klientów jest z polecenia, 25% to firmy, które odezwały się do nas organicznie, a 45% to klienci pozyskani dzięki kampaniom marketingowym. To potężna zmiana, nie dzwonimy na zimno, sporadycznie jeździmy na spotkania. Niemal wszystko załatwiane jest za pomocą internetu i telefonu. Jednak pozyskanie klienta to jedno. Cały czas pracujemy nad naszym produktem oraz obsługą naszych stałych klientów, jak i jednorazowych zleceń. Przed nami wiele wyzwań.

Zespół: 30 osób
Obszar działania: Polska + trochę świata
Metraż biura: 280 m2

2021

Nowe biuro w centrum miasta!

Po trzech latach przenieśliśmy się z dzielnicy przemysłowej do centrum Rzeszowa. Od kilku miesięcy naszym głównym celem stało się wejście na rynek USA. Z tego powodu wymagamy od nowo zrekrutowanych osób dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie. Rozpoczęliśmy również współpracę z native speakerem, aby podnieść poziom języka angielskiego obecnych członków zespołu. Rok 2020 był bardzo nieprzewidywalny, jednak dla ROXART okazał się być dobrym rokiem.

Zespół: +30 osób
Obszar działania: Polska + Europa + USA + Kanada
280 m2 + 100 m2 studia fotograficznego

Teraz Twoja kolej!

Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel skontaktuje się z TOBĄ!

Zamawiam kontakt