517 398 997

follow us on

EUROBUD

Eurobud Grupa Sp. z o.o. to renomowana firma będąca liderem na rynku budowlanym. Świadczy kompleksowe usługi z zakresu inwestycji budowlanych, w tym tworzenie projektów, generalne wykonawstwo, a także stolarkę okien i drzwi PVC. Nasza współpraca zaczęła się od kilkuletniego prowadzenia mediów społecznościowych klienta, na których potrzebę opracowaliśmy unikalny key visual firmy. Z czasem jednak nasze działania zostały poszerzone o zbudowanie zupełnie nowej strony internetowej prezentującej firmę Eurobud jako doświadczonego i godnego zaufania generalnego wykonawcę.

Zakres naszych działań w ramach współpracy:

- pełna obsługa social media – przygotowanie grafik i treści na posty w serwisie Facebook,
- kompleksowe stworzenie strony internetowej – projekt graficzny, kodowanie, optymalizacja treści, budowa podstron (realizacje, oferta, produkty firmy Eurobud),
- przygotowanie treści pod SEO, w tym tekstów blogowych mających pomóc w pozycjonowaniu strony w wyszukiwarce Google.

Specjaliści z naszej agencji stworzyli szatę graficzną, która została wprowadzona na stronie internetowej oraz kreacjach publikowanych w mediach społecznościowych. Nasze działania obejmowały również optymalizację treści pod CEO – nasz zespół copywriterów zajął się przygotowaniem tekstów blogowych, które pomogły w pozycjonowaniu strony w wyszukiwarce Google.

Umów się na
darmowe konsultacje

Możesz tylko zyskać

WhatsApp