517 398 997

follow us on

ABI energy

Klient: ABI Energy

ABI energy

ABI Energy to firma, która zajmuje się doborem i montażem instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła i klimatyzacji. Pomimo dobrej renomy lokalnej, właściciel chciał zwiększyć widoczność ABI w sieci.

ABI Energy to firma, która zajmuje się doborem i montażem instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła i klimatyzacji. Pomimo dobrej renomy lokalnej, właściciel chciał zwiększyć widoczność ABI w sieci. Przeprowadziliśmy warsztaty RoxFlow, wysłuchaliśmy klienta, poznaliśmy jego potrzeby i zaczęliśmy działać.
Przygotowaliśmy koncepcję kreatywną “Bliżej Słońca” – umieściliśmy w niej wartości którymi kieruje się marka. Słońce daje nam energię – dosłownie i w przenośni – a dzięki ABI możesz być bliżej (i oszczędzać). Celem było zwiększenie świadomości marki i odświeżenie brandingu ABI.

Kanały i narzędzia:

  • Rate my work (platforma do oceny jakości usług)
  • Drukowane materiały promocyjne

Zakres pracy:

  • Projekt logo
  • Branding marki
  • Strona www – projekt UX/UI, development
  • Digital & display materials
  • Copywriting

Wyzwanie

Odświeżenie brandingu i zwiększenie świadomości marki

Głównym celem współpracy było odświeżenie brandingu firmy. Klientowi zależało na zmianie, która miała być pierwszym etapem ewolucji marki. Nowa tożsamość firmy miała zwiększyć rozpoznawalność wśród obecnych i przyszłych klientów. Marka chciała osiągnąć pozycję lidera w swoim województwie. Nowy branding to nowe możliwości i poszerzenie horyzontów. Największym wyzwaniem dla nas był …

ABI energy
ABI energy

Rozwiązanie

Dopasowanie do indywidualnych potrzeb marki

Poznaliśmy oczekiwania i potrzeby klienta. Stworzyliśmy plan działania, który skrupulatnie realizowaliśmy.

ABI energy

Koncepcja kreatywna

Nowy claim marki

Stworzyliśmy koncepcję kreatywną i nowy claim marki. “Bliżej Słońca” to hasło, które budzi pozytywne skojarzenia. Bliżej słońca to bliżej szczęścia, bliżej energii i… niskich rachunków.

ABI energy

Strategia marki

Abi dostarcza ludziom energię. Montuje urządzenia, które sprawiają, że jesteś bliżej słońca i płacisz niższe rachunki.

ABI energy

Logo i branding

Nowe logo firmy

Logo przeszło prawdziwą transformację. Chcieliśmy, żeby nawiązywało do słońca i dachu. Czerwony kolor został zastąpiony eleganckim granatem z żółtym elementem.

ABI energy ABI energy

Identyfikacja wizualna

Zależało nam, aby identyfikacja wizualna marki ABI była spójna z koncepcją kreatywną Połączyliśmy elegancki granat (kolor modułów fotowoltaicznych) ze słońcem.

ABI energy ABI energy ABI energy ABI energy

Strona internetowa

Nowa strona internetowa

Zbudowaliśmy stronę internetową tak, aby była zrozumiała i czytelna dla użytkownika. Ilość treści i zakładek dopasowaliśmy do aktualnych trendów – kierujemy się zasadą mniej znaczy więcej.

ABI energy ABI energy ABI energy

Nie ma na co czekać!

ZACZNIJ ROZWIJAĆ SWOJĄ FIRMĘ 10X SZYBCIEJ!

Plan jest prosty: powiedz nam o swojej marce i tym, czego potrzebujesz dla jej rozwoju. Skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o współpracy!

Zamawiam kontakt

Umów się na
darmowe konsultacje

Możesz tylko zyskać

WhatsApp