Roxart - Agencja Reklamowa Rzeszów

Agencja Reklamowa Rzeszów

 • ul. Kolejowa 1, 35-073 Rzeszów
 • biuro@roxart.pl
 • +48 517 398 997
< POWRÓT

Autor: Krystian Ficek

sprzedaż |  marketing | 

Biznes w 2021 roku – jaką strategię obrać?

20 stycznia 2021 by Krystian Ficek

Biznes w 2021 roku – jaką strategię obrać?

To, że przyszło nam żyć w niepewnych czasach każdy z nas, przedsiębiorców i managerów, wie dobrze. Właśnie teraz należy podejmować decyzje, które będą miały olbrzymi wpływ na nasze firmy, a także, co ważniejsze, na naszych pracowników i ich rodziny. Mamy do wyboru co najmniej trzy strategie:

 1. Atak – szukamy okazji na rynku, nie poddajemy się i wkładamy dodatkowy wysiłek.

  Pracujemy dłużej i bardziej intensywnie, po to, aby testować nowe rozwiązania.
  Są dwa typy ludzi: pierwszy, którego motywuje inspiracja i drugi, którego motywuje desperacja. Nie wiem, którym typem jesteś, wiem jednak, że jest dużo firm, które właśnie teraz odnoszą spektakularne sukcesy. Jest też wiele takich, które, mówiąc brzydko, się zwinęły. Sam wybierz co motywuje Ciebie do szukania rynkowych okazji.
  Od jakiegoś czasu zauważam dużo niższe ceny za kliknięcia w Google ADS i Facebook ADS w różnych branżach. Właśnie o takich szansach piszę. Jeśli chcesz z nich skorzystać, umów się na darmową rozmowę z naszym specjalistą, pokażemy Ci jak! (ps. taka mała reklama;))

 2. Obrona – szukamy oszczędności, więc tniemy ile się da.

  Wszystko jednak ze zdrowym rozsądkiem. Szukamy niepotrzebnych wydatków, a nie po prostu wydatków. Co to oznacza? Tak jak w pierwszej strategii, poszukaj szans na rynku. Może to odpowiedni moment na wydelegowanie części zadań na zewnątrz? Outsourcing z definicji obniża koszty i podnosi jakość. Jeśli jesteś ciekawy jak to wygląda w przypadku wydelegowania całego marketingu w Twojej firmie na bardzo elastycznych zasadach, poznaj naszą propozycję Flex art.

 3. Oczekiwanie na cud – najgorszy scenariusz.

  Cytując klasyka “Brak podjęcia decyzji jest najgorszą decyzją”.
  Dlaczego najgorszą? Strategie z czasów przed kryzysem, w kryzysie nie będą przynosić zadowalających efektów – o ile będą przynosić jakiekolwiek. Świat sprzed pandemii już nie wróci, mówi o tym większość mądrych głów z dziedziny ekonomii. Wystarczy poczytać artykuły na Business Insider lub Forbes. Przykład z życia – zaczęliśmy prowadzić spotkania w formie wideokonferencji z klientami, których jeszcze rok temu nie byłem w stanie do takiej formy przekonać. Obecna sytuacja trwa na tyle długo, że na stałe zmieniła naszą biznesową rutynę i przyzwyczajenia. Mówiąc wprost, nie ma na co czekać, ponieważ albo się dopasujesz albo zginiesz.

Podsumowanie

Wojny nie da się wygrać tylko atakując lub tylko się broniąc – trzeba połączyć te dwie czynności. Wiem, że skoro to czytasz, jesteś świadomym managerem/ przedsiębiorcą, a sytuację, która trwa, postrzegasz jako szansę na rozwój. Pieniądze z rynku nie wyparowały, one właśnie teraz bardzo intensywnie migrują.

Życzę Ci, aby migrowały właśnie do Ciebie!

Autor: Krystian Ficek
CEO Agencja Reklamowa ROXart sp. z o.o.

Skontaktuj się z nami:
Łukasz
Specjalista ds. #SKUTECZNEGO Marketingu

+48 516 463 911

Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 1
35-073 Rzeszów

lub skorzystaj z formularza kontaktowego:

  Zobacz pozostałe wpisy

  < Powrót
  Roxart blog - Co Twojej firmie da SEO?

  content marketing | marketing | 

  Co Twojej firmie da SEO?

  21 sierpnia 2018 by Magdalena Miler

  SEO to jedno z tych modnych w ostatnich latach terminów, które wyrosły jak grzyby po deszczu. Prawda jest brutalna - jeśli...

  Roxart blog - ROXART jako oficjalny partner Shopify – najpopularniejszej platformy e-commerce na świecie!

  strony internetowe | sprzedaż | 

  ROXART jako oficjalny partner Shopify – najpopularniejszej platformy e-commerce na świecie!

  12 lutego 2021 by Natalia Rykała

  Shopify to platforma sprzedażowa wspierająca przedsiębiorców z ponad 175 krajów na całym świecie. Obecnie działa...

  Roxart blog - Klient prześwietlony i strategia doskonała, czyli czym jest insight konsumencki?

  marketing | social media | 

  Klient prześwietlony i strategia doskonała, czyli czym jest insight konsumencki?

  27 maja 2019 by Magdalena Miler

  Od czego zależy powodzenie kampanii reklamowej? Nie istnieje jedna poprawna odpowiedź na to pytanie, a wszystkie, które...

  Teraz Twoja kolej!

  Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

  Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel skontaktuje się z TOBĄ!

  Zamawiam kontakt

  Świat skutecznej reklamy.

  Witaj w świecie agencji reklamowej ROXart, w którym skuteczne reklamy są najważniejsze.
  Reklama jest dla nas czymś więcej niż pracą, poświęcamy się jej bez reszty. Fascynuje nas fakt, że dobrze dobrane kolory i słowa potrafią potęgować sprzedaż.
  Nie pracujemy pięć dni w tygodniu po osiem godzin, w sumie nie pracujemy w ogóle. Tego czym się zajmujemy nie możemy nazwać pracą, jest to coś tak naturalnego jak oddychanie – nie myślimy działamy! Dlatego powierzając w nasze ręce tak istotną cześć swojego biznesu jaką jest niewątpliwie reklama możesz być spokojny, Twoje zlecenie trafiło do pasjonatów, którzy nie pozwolą Ci się zawieść. Techniki reklamy są niczym kolory farb w palecie malarza, używając jednego koloru ciężko jest namalować pejzaż. Aby przeprowadzić skuteczną akcję promocyjną musimy połączyć ze sobą dostępne metody reklamy i promocji. Niezależnie od tego czy sprzedajesz buty, wędliny czy samochody my wiemy jak zwiększyć Twoje udziały na rynku. Reklama w Internecie, prasie czy na bilbordach może być skuteczniejsza niż Ci się wydaje! Jednak żeby tak było, wszystko wcześniej musi zostać przemyślane i dokładnie zaplanowane. Nie ma ludzi na których reklamy nie działają, są tylko tacy, którzy tak sądzą. Wykorzystaj to! Skontaktuj się z naszą rzeszowską agencją reklamową i zobacz ile do tej pory straciłeś. Czas biegnie szybko, konkurencja nie śpi! Nie zastanawiaj się dłużej – zacznij wygrywać w wyścigu z konkurencją.

  Rzeszów to idealne miejsce dla Agencji reklamowej.

  Rzeszów to miasto innowacji i rozwoju. Stolica Podkarpacia nieustannie się rozwija, codziennie powstają tu nowe firmy, a duże przedsiębiorstwa otwierają swoje filie. Agencja reklamowa w Rzeszowie ma przed sobą ogromne możliwości rozwoju. Dlatego jest to miejsce dla nas!
  Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt kampanii reklamowych dla firm z naszego miasta, wiele reklam wykonanych przez nas zdobi rzeszowskie budynki i drogi. Wykonujemy reklamy standardowe (wydruki wielkoformatowe, reklamy świetlne, poligrafię itp.), reklamy internetowe (strony www, landing pages, grafikę displayową) oraz całe kampanie łączące ze sobą wszystkie dostępne media.
  Jesteśmy w posiadaniu dużego budynku, w którym znajdują się nasze biura, studio fotograficzne, pracownia oraz garaż w którym aplikowane są folie na samochody. Z chęcią przyjmujemy klientów w naszej siedzibie, omawiając szczegóły współpracy przy aromatycznej kawie. Najważniejszy jest dla nas komfort naszych klientów, dlatego jesteśmy elastyczni. To Ty wybierasz preferowany rodzaj kontaktu z nami, może to być mail, telefon, wizyta w naszej lub Twojej siedzibie – niezależnie czy mieści się ona w Rzeszowie czy w innym mieście Polski. Zapraszamy do współpracy!