Agencja reklamowa Roxart

 • ul. Kolejowa 1, 35-073 Rzeszów
 • biuro@roxart.pl
 • +48 517 398 997
< POWRÓT

Autor: Krystian Ficek

Czy #ZostańWDomu sprzedaje?

2 kwietnia 2020 by Krystian Ficek

Czy #ZostańWDomu sprzedaje?

SKUTECZNY przedsiębiorca wie, że w biznesie należy być elastycznym. W obecnym czasie wielu z nas, przedsiębiorców, nie zastanawia się jak więcej zarobić, a jak przetrwać ten czas - to bardzo smutne.

Postanowiłem zaprezentować Ci bardzo świeże case study sklepu internetowego jednego z naszych klientów z branży meblowej.

Niebieski wykres przedstawia wartość sprzedaży dziennej, żółty – ilość koszyków. Możesz zauważyć dwie linie, pierwsza to 14.03.2020 – dzień, w którym zamknięto galerie handlowe. Druga – 23.03.2020 – start naszej kampanii reklamowej #zostańWdomu.

Jak możesz zauważyć, po starcie kampanii znacząco wzrosła ilość zamówień, jak również ich wartość. Co ciekawe, po raz pierwszy w historii współpracy (ponad 3 lata), w sposób znaczący wzrosła sprzedaż produktów droższych (wartość produktów przekraczająca 4 000 zł).

Wnioski:

Sprzedaż produktów, które do tej pory kojarzyły się głównie ze sprzedażą stacjonarną, dynamicznie przenosi się do internetu. Powód jest prosty, klienci cały czas posiadają potrzeby, które chcą zaspokoić (chcą na nie wydawać pieniądze), a ich zaspokajanie w sposób bardzo dynamiczny przeniosło się do internetu (tak przeniosło, a nie przenosi, to już się wydarzyło).

Mam teraz pytanie do Ciebie, czy Ty zabezpieczyłeś już swoją firmę?
To, że do tej pory nie sprzedawałeś przez internet, nie oznacza, że teraz to nie będzie działać. To samo tyczy się sprzedaży przez handlowców dzięki kampaniom leadowym* – Twoi sprzedawcy mogą rozmawiać tylko z klientami, którzy TERAZ mają potrzebę, a którą Ty jesteś w stanie zaspokoić.

Jeśli chcesz porozmawiać na temat sklepu online, zwiększania sprzedaży na sklepie online lub kampanii LEADOWEJ ze specjalistą, zostaw dane poniżej, oddzwonimy!

*LEAD – firma/ osoba, która jest TERAZ zainteresowana Twoim produktem lub usługą i szuka dostawcy. W prostych słowach LEAD to coś więcej niż potencjalny klient.

Skontaktuj się z nami:
Łukasz
Account Manager513 080 974

Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 1
35-073 Rzeszów

lub skorzystaj z formularza kontaktowego:

  Zobacz pozostałe wpisy

  < Powrót
  Roxart blog - Drastyczne zmiany na Facebooku, czy to koniec zasięgów organicznych?

  Drastyczne zmiany na Facebooku, czy to koniec zasięgów organicznych?

  6 lutego 2018 by Magdalena Miler

  Twórca Facebooka, Mark Zuckerberg, zapowiada powrót do korzeni! Co to oznacza dla użytkowników portalu i dlaczego zapowiedzianych...

  Roxart blog - Antyreklama – czyli jak nie robić reklamy

  Antyreklama – czyli jak nie robić reklamy

  8 maja 2015 by admin

  Pierwsze dni wiosny sprawiają że mamy ochotę na zmiany. Sprzątamy biura, myjemy okna i porządkujemy papiery. W tym czasie...

  Roxart blog - Poznaj sekrety skutecznej promocji klubów i dyskotek

  Poznaj sekrety skutecznej promocji klubów i dyskotek

  9 listopada 2015 by admin

  Całą salę po brzegi wypełniają ludzie. Laserowe światła i głośne, przeszywające bity budują klimat imprezy. Wszyscy...

  Teraz Twoja kolej!

  Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

  Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel skontaktuje się z TOBĄ!

  Zamawiam kontakt