Roxart - Agencja Reklamowa Rzeszów

Agencja Reklamowa Rzeszów

 • ul. Kolejowa 1, 35-073 Rzeszów
 • biuro@roxart.pl
 • +48 517 398 997
< POWRÓT

Autor: Krystian Ficek

sprzedaż |  social media | 

Czy #ZostańWDomu sprzedaje?

2 kwietnia 2020 by Krystian Ficek

Czy #ZostańWDomu sprzedaje?

SKUTECZNY przedsiębiorca wie, że w biznesie należy być elastycznym. W obecnym czasie wielu z nas, przedsiębiorców, nie zastanawia się jak więcej zarobić, a jak przetrwać ten czas - to bardzo smutne.

Postanowiłem zaprezentować Ci bardzo świeże case study sklepu internetowego jednego z naszych klientów z branży meblowej.

Niebieski wykres przedstawia wartość sprzedaży dziennej, żółty – ilość koszyków. Możesz zauważyć dwie linie, pierwsza to 14.03.2020 – dzień, w którym zamknięto galerie handlowe. Druga – 23.03.2020 – start naszej kampanii reklamowej #zostańWdomu.

Jak możesz zauważyć, po starcie kampanii znacząco wzrosła ilość zamówień, jak również ich wartość. Co ciekawe, po raz pierwszy w historii współpracy (ponad 3 lata), w sposób znaczący wzrosła sprzedaż produktów droższych (wartość produktów przekraczająca 4 000 zł).

Wnioski:

Sprzedaż produktów, które do tej pory kojarzyły się głównie ze sprzedażą stacjonarną, dynamicznie przenosi się do internetu. Powód jest prosty, klienci cały czas posiadają potrzeby, które chcą zaspokoić (chcą na nie wydawać pieniądze), a ich zaspokajanie w sposób bardzo dynamiczny przeniosło się do internetu (tak przeniosło, a nie przenosi, to już się wydarzyło).

Mam teraz pytanie do Ciebie, czy Ty zabezpieczyłeś już swoją firmę?
To, że do tej pory nie sprzedawałeś przez internet, nie oznacza, że teraz to nie będzie działać. To samo tyczy się sprzedaży przez handlowców dzięki kampaniom leadowym* – Twoi sprzedawcy mogą rozmawiać tylko z klientami, którzy TERAZ mają potrzebę, a którą Ty jesteś w stanie zaspokoić.

Jeśli chcesz porozmawiać na temat sklepu online, zwiększania sprzedaży na sklepie online lub kampanii LEADOWEJ ze specjalistą, zostaw dane poniżej, oddzwonimy!

*LEAD – firma/ osoba, która jest TERAZ zainteresowana Twoim produktem lub usługą i szuka dostawcy. W prostych słowach LEAD to coś więcej niż potencjalny klient.

Skontaktuj się z nami:
Łukasz
Specjalista ds. #SKUTECZNEGO Marketingu

+48 516 463 911

Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 1
35-073 Rzeszów

lub skorzystaj z formularza kontaktowego:

  Zobacz pozostałe wpisy

  < Powrót
  Roxart blog - Jak przygotować się do zmiany strony internetowej?

  marketing | 

  Jak przygotować się do zmiany strony internetowej?

  12 lutego 2016 by admin

  Pracując w agencji reklamowej zauważyłem, że klienci zamawiający stronę internetową nie wiedzą jak przygotować się...

  Roxart blog - 5 błędów, które zabijają skuteczność kampanii AdWords

  sprzedaż | 

  5 błędów, które zabijają skuteczność kampanii AdWords

  4 lipca 2018 by admin

  Już na początku tekstu można by wskazać podstawowy błąd popełniany przy działaniach AdWords, który polega na uruchomieniu...

  Roxart blog - Definicja skutecznego marketingu, czyli czym jest Google AdWords.

  reklama | sprzedaż | content marketing | marketing | 

  Definicja skutecznego marketingu, czyli czym jest Google AdWords.

  23 maja 2018 by admin

  W dobie rozbudowanych narzędzi marketingu internetowego do promocji witryn firmowych i sklepów online warto zadać sobie...

  Teraz Twoja kolej!

  Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

  Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel skontaktuje się z TOBĄ!

  Zamawiam kontakt

  Świat skutecznej reklamy.

  Witaj w świecie agencji reklamowej ROXart, w którym skuteczne reklamy są najważniejsze.
  Reklama jest dla nas czymś więcej niż pracą, poświęcamy się jej bez reszty. Fascynuje nas fakt, że dobrze dobrane kolory i słowa potrafią potęgować sprzedaż.
  Nie pracujemy pięć dni w tygodniu po osiem godzin, w sumie nie pracujemy w ogóle. Tego czym się zajmujemy nie możemy nazwać pracą, jest to coś tak naturalnego jak oddychanie – nie myślimy działamy! Dlatego powierzając w nasze ręce tak istotną cześć swojego biznesu jaką jest niewątpliwie reklama możesz być spokojny, Twoje zlecenie trafiło do pasjonatów, którzy nie pozwolą Ci się zawieść. Techniki reklamy są niczym kolory farb w palecie malarza, używając jednego koloru ciężko jest namalować pejzaż. Aby przeprowadzić skuteczną akcję promocyjną musimy połączyć ze sobą dostępne metody reklamy i promocji. Niezależnie od tego czy sprzedajesz buty, wędliny czy samochody my wiemy jak zwiększyć Twoje udziały na rynku. Reklama w Internecie, prasie czy na bilbordach może być skuteczniejsza niż Ci się wydaje! Jednak żeby tak było, wszystko wcześniej musi zostać przemyślane i dokładnie zaplanowane. Nie ma ludzi na których reklamy nie działają, są tylko tacy, którzy tak sądzą. Wykorzystaj to! Skontaktuj się z naszą rzeszowską agencją reklamową i zobacz ile do tej pory straciłeś. Czas biegnie szybko, konkurencja nie śpi! Nie zastanawiaj się dłużej – zacznij wygrywać w wyścigu z konkurencją.

  Rzeszów to idealne miejsce dla Agencji reklamowej.

  Rzeszów to miasto innowacji i rozwoju. Stolica Podkarpacia nieustannie się rozwija, codziennie powstają tu nowe firmy, a duże przedsiębiorstwa otwierają swoje filie. Agencja reklamowa w Rzeszowie ma przed sobą ogromne możliwości rozwoju. Dlatego jest to miejsce dla nas!
  Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt kampanii reklamowych dla firm z naszego miasta, wiele reklam wykonanych przez nas zdobi rzeszowskie budynki i drogi. Wykonujemy reklamy standardowe (wydruki wielkoformatowe, reklamy świetlne, poligrafię itp.), reklamy internetowe (strony www, landing pages, grafikę displayową) oraz całe kampanie łączące ze sobą wszystkie dostępne media.
  Jesteśmy w posiadaniu dużego budynku, w którym znajdują się nasze biura, studio fotograficzne, pracownia oraz garaż w którym aplikowane są folie na samochody. Z chęcią przyjmujemy klientów w naszej siedzibie, omawiając szczegóły współpracy przy aromatycznej kawie. Najważniejszy jest dla nas komfort naszych klientów, dlatego jesteśmy elastyczni. To Ty wybierasz preferowany rodzaj kontaktu z nami, może to być mail, telefon, wizyta w naszej lub Twojej siedzibie – niezależnie czy mieści się ona w Rzeszowie czy w innym mieście Polski. Zapraszamy do współpracy!