Roxart - Agencja Reklamowa Rzeszów

Agencja Reklamowa Rzeszów

 • ul. Kolejowa 1, 35-073 Rzeszów
 • biuro@roxart.pl
 • +48 517 398 997
< POWRÓT

Autor: Natalia Rykała

case study | 

Jak usprawniliśmy proces realizacji projektów marketingowych w firmie OnlyBio o 70%?

8 marca 2021 by Natalia Rykała

Jak usprawniliśmy proces realizacji projektów marketingowych w firmie OnlyBio o 70%?

OnlyBio zajmuje się produkcją oraz sprzedażą naturalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała dzieci i dorosłych. Dzięki przekonaniu, że możliwe jest stworzenie produktu nie tylko skutecznego, ale przede wszystkim bezpiecznego i ekologicznego, stali się liderem nowoczesnej eko-technologii, działając z powodzeniem na przeszło 20 światowych rynkach.

Jakie były dotychczasowe problemy firmy OnlyBio?

 • Potrzeba natychmiastowej realizacji projektów – firma zlecała pilne lub bardzo pilne projekty do wykonania,
 • Zlecanie projektów przez kilku pracowników jednocześnie – brak wewnętrznego działu marketingu sprawia, że za działania marketingowe odpowiada kilku pracowników,
 • Konieczność współpracy z kilkoma agencjami – ze względu na różnorodne projekty, firma nie mogła współpracować wyłącznie z jedną agencją,
 • Zbyt długi czas realizacji projektów – czas był uzależniony od indywidualnej wyceny każdego z nich,
 • Niezadowolenie z działań dotychczasowych agencji – firma otrzymywała słabej jakości projekty, które nie odpowiadały na jej oczekiwania.

Czego potrzebowała firma OnlyBio?

Najważniejszym celem firmy było skrócenie czasu realizacji różnorodnych projektów marketingowych oraz podniesienie ich jakości.

Zadaniem naszej agencji była maksymalnie szybka realizacja pilnych projektów, które uwzględniały każdy obszar marketingu – od sklepu internetowego, projektów graficznych, przez kampanie reklamowe, aż po sesje zdjęciowe i filmy wideo.

Gdy tylko poznaliśmy potrzeby i cele firmy OnlyBio, wiedzieliśmy, że FLEXART (współpraca oparta o elastyczny outsourcing działu marketingowego) pozwoli wyeliminować dotychczasowe trudności, z jakimi mierzyła się firma podczas współpracy z innymi agencjami.

Jak rozwiązaliśmy jej problemy?

 • Wyznaczyliśmy dedykowanego Project Managera, który stał się odpowiedzialny za kontakt z firmą OnlyBio – dzięki temu umożliwiliśmy natychmiastowy kontakt z naszą agencją w zakresie zlecanych projektów.

 • Wyeliminowaliśmy konieczność dodatkowych wycen oraz ilość formalności – przed rozpoczęciem współpracy, wspólnie z klientem oszacowaliśmy potrzebną ilość godzin w odnawialnym pakiecie, które mógł wykorzystać na dowolne zlecenia w ciągu miesiąca.

 • Wybrany pakiet godzin był wykorzystywany na dowolne projekty – do dyspozycji klienta przeznaczyliśmy zespół 20 specjalistów z każdego obszaru marketingu, dzięki czemu mogliśmy tworzyć wszelkie potrzebne prace kreatywne w jednakowej stawce.

 • Czas niezbędny do wykonania zadania ograniczyliśmy do minimum – niezwłocznie po przesłaniu wytycznych przystępujemy do realizacji zlecenia.

 • Poprawiliśmy jakość projektów – spełniliśmy oczekiwania firmy. Dzięki sprawnej komunikacji tworzyliśmy projekty zgodne z ich wizją i wymaganiami.

Rezultat naszej współpracy

Za pomocą stałej współpracy opartej na FLEXART, firma OnlyBio realizuje projekty marketingowe o 70% szybciej niż w przypadku współpracy opartej na standardowych wycenach i rozliczeniach. Średni czas realizacji każdego zlecenia skrócił się z 8 do 3 dni, umożliwiając wykonywanie bardzo pilnych projektów. Gdy wybrany pakiet godzin zostaje wyczerpany, klient powiększa go w dowolnym momencie, dzięki czemu prace nie zostają wstrzymane.

Firma nie musi kontaktować się jednocześnie z kilkoma różnymi agencjami, nie musi tworzyć własnego działu marketingowego. Jedna współpraca pozwala na szybką realizację prac z dowolnego obszaru. Dzięki temu od momentu rozpoczęcia współpracy otrzymuje każde zlecenie w zakładanym terminie. Nie ponosi również kosztów stałych związanych z własnym działem marketingu.

Chcesz maksymalnie przyspieszyć czas realizacji projektów marketingowych w swojej firmie? Sprawdź możliwości, jakie daje Ci elastyczny pakiet godzin Flexart. Wystarczy 3 dni, aby móc zlecać projekty z każdego obszaru marketingu do natychmiastowej realizacji. Skontaktuj się z nami!

Zobacz realizacje dla OnlyBio

Skontaktuj się z nami:
Łukasz
Specjalista ds. #SKUTECZNEGO Marketingu

+48 516 463 911

Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 1
35-073 Rzeszów

lub skorzystaj z formularza kontaktowego:

  Zobacz pozostałe wpisy

  < Powrót
  Roxart blog - Sex sells?! (Czy seks sprzedaje?)

  reklama | 

  Sex sells?! (Czy seks sprzedaje?)

  28 listopada 2014 by admin

  To pytanie pada niejednokrotnie, kiedy zastanawiamy się nad reklamą, czy to od strony klienta czy agencji reklamowej. Wiele...

  Roxart blog - „RANDKA” Z KLIENTEM

  reklama | 

  „RANDKA” Z KLIENTEM

  23 marca 2013 by admin

  ...

  Roxart blog - Przystanek Biznes – networking w nowej odsłonie

  marketing | 

  Przystanek Biznes – networking w nowej odsłonie

  25 stycznia 2015 by admin

  W obecnych czasach nieustanne rozwijanie się i poznawanie nowych osób jest bardzo ważne, szczególnie jeśli prowadzimy...

  Teraz Twoja kolej!

  Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

  Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel skontaktuje się z TOBĄ!

  Zamawiam kontakt

  Świat skutecznej reklamy.

  Witaj w świecie agencji reklamowej ROXart, w którym skuteczne reklamy są najważniejsze.
  Reklama jest dla nas czymś więcej niż pracą, poświęcamy się jej bez reszty. Fascynuje nas fakt, że dobrze dobrane kolory i słowa potrafią potęgować sprzedaż.
  Nie pracujemy pięć dni w tygodniu po osiem godzin, w sumie nie pracujemy w ogóle. Tego czym się zajmujemy nie możemy nazwać pracą, jest to coś tak naturalnego jak oddychanie – nie myślimy działamy! Dlatego powierzając w nasze ręce tak istotną cześć swojego biznesu jaką jest niewątpliwie reklama możesz być spokojny, Twoje zlecenie trafiło do pasjonatów, którzy nie pozwolą Ci się zawieść. Techniki reklamy są niczym kolory farb w palecie malarza, używając jednego koloru ciężko jest namalować pejzaż. Aby przeprowadzić skuteczną akcję promocyjną musimy połączyć ze sobą dostępne metody reklamy i promocji. Niezależnie od tego czy sprzedajesz buty, wędliny czy samochody my wiemy jak zwiększyć Twoje udziały na rynku. Reklama w Internecie, prasie czy na bilbordach może być skuteczniejsza niż Ci się wydaje! Jednak żeby tak było, wszystko wcześniej musi zostać przemyślane i dokładnie zaplanowane. Nie ma ludzi na których reklamy nie działają, są tylko tacy, którzy tak sądzą. Wykorzystaj to! Skontaktuj się z naszą rzeszowską agencją reklamową i zobacz ile do tej pory straciłeś. Czas biegnie szybko, konkurencja nie śpi! Nie zastanawiaj się dłużej – zacznij wygrywać w wyścigu z konkurencją.

  Rzeszów to idealne miejsce dla Agencji reklamowej.

  Rzeszów to miasto innowacji i rozwoju. Stolica Podkarpacia nieustannie się rozwija, codziennie powstają tu nowe firmy, a duże przedsiębiorstwa otwierają swoje filie. Agencja reklamowa w Rzeszowie ma przed sobą ogromne możliwości rozwoju. Dlatego jest to miejsce dla nas!
  Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt kampanii reklamowych dla firm z naszego miasta, wiele reklam wykonanych przez nas zdobi rzeszowskie budynki i drogi. Wykonujemy reklamy standardowe (wydruki wielkoformatowe, reklamy świetlne, poligrafię itp.), reklamy internetowe (strony www, landing pages, grafikę displayową) oraz całe kampanie łączące ze sobą wszystkie dostępne media.
  Jesteśmy w posiadaniu dużego budynku, w którym znajdują się nasze biura, studio fotograficzne, pracownia oraz garaż w którym aplikowane są folie na samochody. Z chęcią przyjmujemy klientów w naszej siedzibie, omawiając szczegóły współpracy przy aromatycznej kawie. Najważniejszy jest dla nas komfort naszych klientów, dlatego jesteśmy elastyczni. To Ty wybierasz preferowany rodzaj kontaktu z nami, może to być mail, telefon, wizyta w naszej lub Twojej siedzibie – niezależnie czy mieści się ona w Rzeszowie czy w innym mieście Polski. Zapraszamy do współpracy!