Agencja Reklamowa Rzeszów

 • ul. Kolejowa 1, 35-073 Rzeszów
 • biuro@roxart.pl
 • +48 517 398 997
< POWRÓT

Autor: admin

reklama |  sprzedaż |  marketing | 

Kalendarium

11 sierpnia 2021 by admin

Kalendarium

Czas na małą urodzinową celebrację w marketingowym świecie.

Do naszego sierpniowego kalendarium dołącza Steve Wozniak, który obchodzi 11 sierpnia urodziny!

Steve to amerykański inżynier, wynalazca i programista. W 1976 roku wspólnie ze Stevem Jobsem i Ronaldem Waynem założył firmę Apple – dziś znaną jako jedną z największych i najpopularniejszych firm informatycznych na świecie. Działalność Wozniaka i Jobsa sprawiła, że uznano ich jako pionierów rewolucji komputerów osobistych. Steve Wozniak swój pierwszy komputer zbudował w wieku 14 lat. Działając w ramach przedsiębiorstwa Apple, stworzył od podstaw pierwszy komputer tej marki – Apple I.

Jednym z jego znanych cytatów są słowa: „Nigdy nie ufaj komputerowi, którego nie możesz wyrzucić przez okno”

ReidHoffman

Sierpniowe kalendarium otwiera Reid Hoffman, który świętuje 5 sierpnia swoje 54 urodziny!

Reid to amerykański przedsiębiorca oraz inwestor, obecnie partner w firmie Greylock – jednej z najważniejszych firm inwestycyjnych w Dolnie Krzemowej. Jest współzałożycielem i byłym prezesem LinkedIn – znanej biznesowej sieci społecznościowej, która do dziś skutecznie zrzesza użytkowników rozwijających swoje kontakty zawodowe w internecie. Jest on również jednym ze współzałożycieli firmy PayPal.

W 2017 roku minowano go Komandorem Honorowym Orderu Imperium Brytyjskiego. „Za usługi promujące brytyjski biznes i sieci społecznościowe oraz program stypendialny Marshalla”

Timothy Ferriss

20 lipca swoje 44 urodziny obchodzi Tim Ferriss – amerykański przedsiębiorca, inwestor oraz trener motywacyjny i mówca. Wszystkiego najlepszego!

Timothy to autor wielu poradników, w tym najbardziej popularnego – „4-godzinny tydzień pracy. Nie bądź płatnym niewolnikiem od 9.00 do 17.00”. W 2016 roku wydał również książkę pt. „Narzędzia tytanów. Taktyki, zwyczaje i nawyki milionerów, ikon popkultury i ludzi wybitnych”, która bazowała na informacjach zebranych przez Timothy’ego podczas wywiadów z ludźmi sukcesu. Chętnych zgłębiania takiej wiedzy odsyłamy również do jego autorskiego podcastu o nazwie The Tim Ferriss Show, w którym możecie posłuchać wywiadów, jakie przeprowadza z wieloma osobistościami z branży rozrywkowej, biznesowej czy naukowej.

Jako anioł biznesu Timothy udziela się jako inwestor i doradca. Jest zaangażowany w działalność firm takich jak np. Facebook, Twitter czy Uber.

Elon Musk

W naszym kalendarium odbiegamy trochę od świata marketingu i na chwilę przenosimy się w… kosmos. A to dlatego, że 28 czerwca 2021 roku swoje 50 urodziny obchodzi Elon Musk!

Znany amerykański przedsiębiorca i filantrop stał się szerzej rozpoznawalny dzięki założonej w 2002 roku firmie SpaceX zajmującej się konstruowaniem rakiet oraz rok później Tesla Motors – marki samochodów elektrycznych. W styczniu 2021 roku zajął pierwsze miejsce na liście najbogatszych ludzi świata według magazynu Forbes.

Co ciekawe, swoje biznesowe podboje rozpoczął już w wieku 12 lat! Wtedy to na swoim własnym komputerze zaprogramował prostą grę o nazwie Blastar, którą później sprzedał za ok. 500 dolarów.

Elon Musk to również jeden z najpopularniejszych użytkowników Twittera. Śledzi go niemal 42 miliony użytkowników, a poza biznesowymi publikacjami z chęcią komentuje wpisy ze swoim charakterystycznym poczuciem humoru.

Philip Kotler

Kolejny wpis do naszego kalendarium celebrujemy wraz z profesorem Philipem Kotlerem, który 27 maja 2021 roku obchodzi swoje 90 urodziny! Warto dodać, że ostatnio był gościem webinaru organizowanego przez Leaders Excellence at Harvard Square i był pełen entuzjazmu i werwy!

Nazywany „ojcem nowoczesnego marketingu”, Philip Kotler to amerykański ekonomista i honorowy profesor Katedry Marketingu Międzynarodowego w Kellogg School of Management – jednej z największych uczelni biznesowych na świecie. Jest autorem wielu książek i opracowań, w tym słynnego podręcznika „Marketing” określanego jako biblia menedżerów i do dziś wykorzystywanego w edukacji studentów marketingu na całym świecie. Jeśli nie miałeś okazji zapoznać się z tą pozycją, koniecznie do niej zajrzyj.

Profesor Philip Kotler to niekwestionowany autorytet w zakresie marketingu. Swoją pracą i zaangażowaniem przyczynił się do znaczącego rozwoju tej dziedziny w wielu obszarach.
Oto jego cytat, którym podsumowujemy dzisiejszy wpis:

„Dobra firma oferuje doskonałe produkty i usługi. Świetna firma również oferuje doskonałe produkty i usługi, ale także stara się uczynić świat lepszym miejscem”

Dan Ariely

Dziś (29.04.2021), swoje 54 urodziny obchodzi Dan Ariely. Wszystkiego najlepszego!
Dan to profesor psychologii i ekonomii behawioralnej na Duke University oraz członek-założyciel instytucji badawczej Center for Advanced Hindsight. Jest autorem wielu publikacji oraz wystąpień, w których opisuje m.in. to, co wpływa na nasze decyzje zakupowe czy finansowe. Wyjaśnia, że nasze decyzje wcale nie są tak racjonalne, jak nam się wydaje.
Jako ciekawostka, fragmentów słów Dana o wszechobecnych gratisach z jednej z jego książek Potęga irracjonalności:
„Większość transakcji ma swoje plusy i minusy, ale kiedy coś jest darmowe, zapominamy o minusach; słowo gratis daje nam takiego emocjonalnego kopa, że to, co się nam oferuje, postrzegamy jako bardziej wartościowe niż naprawdę jest.”

Skontaktuj się z nami:
Mariola
Specjalista ds. #SKUTECZNEGO Marketingu

+48 517 398 997

Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 1
35-073 Rzeszów

lub skorzystaj z formularza kontaktowego:

  Zobacz pozostałe wpisy

  < Powrót
  Roxart blog - 5 błędów, które zabijają skuteczność kampanii AdWords

  sprzedaż | 

  5 błędów, które zabijają skuteczność kampanii AdWords

  4 lipca 2018 by admin

  Już na początku tekstu można by wskazać podstawowy błąd popełniany przy działaniach AdWords, który polega na uruchomieniu...

  Roxart blog - Jak przygotować się do współpracy z grafikiem?

  branding | 

  Jak przygotować się do współpracy z grafikiem?

  16 lipca 2020 by Bartosz Wańczycki

  Każda firma potrzebuje materiałów reklamowych. Tworzy nowy produkt, szykuje się na targi, chce trafić do nowych klientów....

  Roxart blog - Biznes w 2021 roku – jaką strategię obrać?

  sprzedaż | marketing | 

  Biznes w 2021 roku – jaką strategię obrać?

  20 stycznia 2021 by Krystian Ficek

  To, że przyszło nam żyć w niepewnych czasach każdy z nas, przedsiębiorców i managerów, wie dobrze. Właśnie teraz...

  Teraz Twoja kolej!

  Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

  Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel skontaktuje się z TOBĄ!

  Zamawiam kontakt

  Świat skutecznej reklamy.

  Witaj w świecie agencji reklamowej ROXart, w którym skuteczne reklamy są najważniejsze.
  Reklama jest dla nas czymś więcej niż pracą, poświęcamy się jej bez reszty. Fascynuje nas fakt, że dobrze dobrane kolory i słowa potrafią potęgować sprzedaż.
  Nie pracujemy pięć dni w tygodniu po osiem godzin, w sumie nie pracujemy w ogóle. Tego czym się zajmujemy nie możemy nazwać pracą, jest to coś tak naturalnego jak oddychanie – nie myślimy działamy! Dlatego powierzając w nasze ręce tak istotną cześć swojego biznesu jaką jest niewątpliwie reklama możesz być spokojny, Twoje zlecenie trafiło do pasjonatów, którzy nie pozwolą Ci się zawieść. Techniki reklamy są niczym kolory farb w palecie malarza, używając jednego koloru ciężko jest namalować pejzaż. Aby przeprowadzić skuteczną akcję promocyjną musimy połączyć ze sobą dostępne metody reklamy i promocji. Niezależnie od tego czy sprzedajesz buty, wędliny czy samochody my wiemy jak zwiększyć Twoje udziały na rynku. Reklama w Internecie, prasie czy na bilbordach może być skuteczniejsza niż Ci się wydaje! Jednak żeby tak było, wszystko wcześniej musi zostać przemyślane i dokładnie zaplanowane. Nie ma ludzi na których reklamy nie działają, są tylko tacy, którzy tak sądzą. Wykorzystaj to! Skontaktuj się z naszą rzeszowską agencją reklamową i zobacz ile do tej pory straciłeś. Czas biegnie szybko, konkurencja nie śpi! Nie zastanawiaj się dłużej – zacznij wygrywać w wyścigu z konkurencją.

  Rzeszów to idealne miejsce dla Agencji reklamowej.

  Rzeszów to miasto innowacji i rozwoju. Stolica Podkarpacia nieustannie się rozwija, codziennie powstają tu nowe firmy, a duże przedsiębiorstwa otwierają swoje filie. Agencja reklamowa w Rzeszowie ma przed sobą ogromne możliwości rozwoju. Dlatego jest to miejsce dla nas!
  Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt kampanii reklamowych dla firm z naszego miasta, wiele reklam wykonanych przez nas zdobi rzeszowskie budynki i drogi. Wykonujemy reklamy standardowe (wydruki wielkoformatowe, reklamy świetlne, poligrafię itp.), reklamy internetowe (strony www, landing pages, grafikę displayową) oraz całe kampanie łączące ze sobą wszystkie dostępne media.
  Jesteśmy w posiadaniu dużego budynku, w którym znajdują się nasze biura, studio fotograficzne, pracownia oraz garaż w którym aplikowane są folie na samochody. Z chęcią przyjmujemy klientów w naszej siedzibie, omawiając szczegóły współpracy przy aromatycznej kawie. Najważniejszy jest dla nas komfort naszych klientów, dlatego jesteśmy elastyczni. To Ty wybierasz preferowany rodzaj kontaktu z nami, może to być mail, telefon, wizyta w naszej lub Twojej siedzibie – niezależnie czy mieści się ona w Rzeszowie czy w innym mieście Polski. Zapraszamy do współpracy!