Roxart - Agencja Reklamowa Rzeszów

Agencja Reklamowa Rzeszów

 • ul. Kolejowa 1, 35-073 Rzeszów
 • biuro@roxart.pl
 • +48 517 398 997
< POWRÓT

Autor: admin

marketing | 

Poznaj sekrety skutecznej promocji klubów i dyskotek

9 listopada 2015 by admin

Poznaj sekrety skutecznej promocji klubów i dyskotek

Całą salę po brzegi wypełniają ludzie. Laserowe światła i głośne, przeszywające bity budują klimat imprezy. Wszyscy jak w transie, z ekstazą wymalowaną na twarzy, ruszają się w rytm muzyki. W powietrzu czuć wibrujące emocje. Wiesz, że tak mogą wyglądać wszystkie imprezy, które organizujesz. Twoja imprezownia ma swój niepowtarzalny styl, a DJ-e, którzy u Ciebie grają do czerwoności rozgrzewają towarzystwo setami. Tylko ta frekwencja…

Niezależnie od tego jak dobry klub czy dyskotekę prowadzisz, potrzebujesz odpowiedniej promocji. W przypadku imprez najlepsza jest tradycyjna forma reklamy, czyli plakaty. Bez nich wszystkie wydarzenia muzyczne skazane są na porażkę. Jednak nie wystarczy „jakiś plakat”. Projektowanie plakatów to prawdziwe wyzwanie. Dowiedz się jak zrobić to skutecznie:

1. Plakat musi zawierać niezbędne informacje: nazwę imprezy; pseudonimy artystyczne gwiazd, które wystąpią; ceny za bilet wstępu; numer pod którym można dokonać rezerwacji i oczywiście dokładną datę oraz miejscówkę. Krótko, zwięźle i na temat. Nie zamieszczaj tam informacji, że impreza z całą pewnością będzie odjazdowa, a goście oszaleją z euforii. To puste frazesy.

2. Mniej znaczy więcej: przekaz musi być jasny i zrozumiały od pierwszego rzutu oka na plakat. Projekt graficzny powinien wzbudzać emocje, intrygować, sprawiać że Twoja impreza stanie się pożądana. Postaw na jeden wyrazisty element, np. nazwę i pobudzający wyobraźnię obraz. Przeładowany grafikami i tekstem plakat będzie straszył, a nie przyciągał uwagę.

3. Plakat to rodzaj sztuki użytkowej. W każdej branży przybiera trochę inną konwencję. W muzycznej musi być energetyczny, prosty w odbiorze i jasno zapowiadający nadchodzące wydarzenie. Nie bój się eksperymentów, pokaż obrazem dobrą muzykę i czekającą na uczestników imprezy całonocną, szaloną zabawę. Ekspresyjna grafika czy trafione, dobrze obrobione zdjęcie sprawią, że Twój plakat odniesie sukces.

4. Dobry plakat musi odzwierciedlać indywidualny charakter każdej imprezy: jeśli będzie taneczna, mogą wizualizować ją tańczący ludzie, jeśli elektroniczna, wybierz grafikę przedstawiającą grę świateł czy zdjęcie w formie rozsypujących się szkiełek. Oprzyj projekty graficzne na zrozumiałym motywie, ale przedstawionym w ciekawy sposób. Wykorzystaj kolory, czcionki, obrazy, efekty programów graficznych.

5. Każda impreza to okazja do plakatowania. Każdy plakat to szansa na ściągnięcie tłumów na konkretne wydarzenie, a także na budowanie wizerunku Twojego klubu. Dlatego Twoje plakaty powinny być oryginalne, ale również zaprojektowane w jednym, spójnym stylu. Może tworzyć go kolorystyczny motyw, specyficzna czcionka czy grafika opracowywana w tej samej konwencji. Taka przemyślana komunikacja wizualna pomoże budować markę Twojej imprezowni.

6. Organizowanie imprez to odpowiedzialna i wymagająca sprawa. Nie musisz jednak wszystkiego robić sam – umiejętność rozsądnego delegowania zadań to atut managera. Dobrze dobrana agencja reklamowa przygotuje profesjonalną strategię komunikacji wizualnej, dzięki której Twoja imprezownia stanie się rozpoznawalna. Następnie specjaliści opracują profesjonalne i odstrzałowe plakaty adekwatne do każdej imprezy, którą zorganizujesz.

Skontaktuj się z nami:
Łukasz
Specjalista ds. #SKUTECZNEGO Marketingu

+48 516 463 911

Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 1
35-073 Rzeszów

lub skorzystaj z formularza kontaktowego:

  Zobacz pozostałe wpisy

  < Powrót
  Roxart blog - Czym jest marketing internetowy?

  marketing | 

  Czym jest marketing internetowy?

  7 kwietnia 2014 by admin

  Marketing internetowy (E-marketing) jest, jak sama nazwa wskazuje, formą reklamy używającą jako medium Internetu. W dzisiejszych...

  Roxart blog - Nie rób sobie antyreklamy!

  reklama | 

  Nie rób sobie antyreklamy!

  8 maja 2015 by admin

  Pierwsze dni wiosny sprawiają że mamy ochotę na zmiany. Sprzątamy biura, myjemy okna i porządkujemy papiery. W tym czasie...

  Roxart blog - Klient uContentowany – 5 cech skutecznego content marketingu

  content marketing | 

  Klient uContentowany – 5 cech skutecznego content marketingu

  27 czerwca 2018 by Magdalena Miler

  Zdarza Ci się wchodzić na ciekawie zapowiadający się artykuł, żeby po chwili zamknąć okno i przestać go czytać...

  Teraz Twoja kolej!

  Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

  Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel skontaktuje się z TOBĄ!

  Zamawiam kontakt

  Świat skutecznej reklamy.

  Witaj w świecie agencji reklamowej ROXart, w którym skuteczne reklamy są najważniejsze.
  Reklama jest dla nas czymś więcej niż pracą, poświęcamy się jej bez reszty. Fascynuje nas fakt, że dobrze dobrane kolory i słowa potrafią potęgować sprzedaż.
  Nie pracujemy pięć dni w tygodniu po osiem godzin, w sumie nie pracujemy w ogóle. Tego czym się zajmujemy nie możemy nazwać pracą, jest to coś tak naturalnego jak oddychanie – nie myślimy działamy! Dlatego powierzając w nasze ręce tak istotną cześć swojego biznesu jaką jest niewątpliwie reklama możesz być spokojny, Twoje zlecenie trafiło do pasjonatów, którzy nie pozwolą Ci się zawieść. Techniki reklamy są niczym kolory farb w palecie malarza, używając jednego koloru ciężko jest namalować pejzaż. Aby przeprowadzić skuteczną akcję promocyjną musimy połączyć ze sobą dostępne metody reklamy i promocji. Niezależnie od tego czy sprzedajesz buty, wędliny czy samochody my wiemy jak zwiększyć Twoje udziały na rynku. Reklama w Internecie, prasie czy na bilbordach może być skuteczniejsza niż Ci się wydaje! Jednak żeby tak było, wszystko wcześniej musi zostać przemyślane i dokładnie zaplanowane. Nie ma ludzi na których reklamy nie działają, są tylko tacy, którzy tak sądzą. Wykorzystaj to! Skontaktuj się z naszą rzeszowską agencją reklamową i zobacz ile do tej pory straciłeś. Czas biegnie szybko, konkurencja nie śpi! Nie zastanawiaj się dłużej – zacznij wygrywać w wyścigu z konkurencją.

  Rzeszów to idealne miejsce dla Agencji reklamowej.

  Rzeszów to miasto innowacji i rozwoju. Stolica Podkarpacia nieustannie się rozwija, codziennie powstają tu nowe firmy, a duże przedsiębiorstwa otwierają swoje filie. Agencja reklamowa w Rzeszowie ma przed sobą ogromne możliwości rozwoju. Dlatego jest to miejsce dla nas!
  Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt kampanii reklamowych dla firm z naszego miasta, wiele reklam wykonanych przez nas zdobi rzeszowskie budynki i drogi. Wykonujemy reklamy standardowe (wydruki wielkoformatowe, reklamy świetlne, poligrafię itp.), reklamy internetowe (strony www, landing pages, grafikę displayową) oraz całe kampanie łączące ze sobą wszystkie dostępne media.
  Jesteśmy w posiadaniu dużego budynku, w którym znajdują się nasze biura, studio fotograficzne, pracownia oraz garaż w którym aplikowane są folie na samochody. Z chęcią przyjmujemy klientów w naszej siedzibie, omawiając szczegóły współpracy przy aromatycznej kawie. Najważniejszy jest dla nas komfort naszych klientów, dlatego jesteśmy elastyczni. To Ty wybierasz preferowany rodzaj kontaktu z nami, może to być mail, telefon, wizyta w naszej lub Twojej siedzibie – niezależnie czy mieści się ona w Rzeszowie czy w innym mieście Polski. Zapraszamy do współpracy!