Roxart - Agencja Reklamowa Rzeszów

Agencja Reklamowa Rzeszów

 • ul. Kolejowa 1, 35-073 Rzeszów
 • biuro@roxart.pl
 • +48 517 398 997
< POWRÓT

Autor: Magdalena Miler

content marketing |  marketing | 

Co Twojej firmie da SEO?

21 sierpnia 2018 by Magdalena Miler

Co Twojej firmie da SEO?

SEO to jedno z tych modnych w ostatnich latach terminów, które wyrosły jak grzyby po deszczu. Prawda jest brutalna - jeśli prowadzisz firmę, sprzedajesz lub chcesz sprzedawać w sieci, z SEO musisz być za pan brat. Jeśli nie jesteś, oto dzwoni ostatni dzwonek.

Co kryje się pod SEO w teorii? Search Engine Optimization. A w praktyce? Optymalizacja stron internetowych pod wyszukiwarki, na którą składa się szereg różnych działań zmierzających do tego, by Twoja witryna zajmowała jak najwyższe wyniki w danej wyszukiwarce, zwykle jest to Google. Dodajmy jeszcze jedną bardzo ważną rzecz – SEO to walka o organiczne, niepłatne, wyniki wyszukiwania.

Co optymalizujemy pod kątem SEO?

1. Optymalizacja treści SEO

Aktualnie dla botów Googla najważniejsze są treści na Twojej stronie. Jakie powinny one być?

2. title, czyli tytuł strony

Tytuł strony, który ustalamy za pomocą HTML-owskiego tagu title. Jest to najważniejszy czynnik techniczny, na podstawie którego wyszukiwarka ocenia tematykę strony i wyświetla ją w wynikach zapytania. Jeśli chcecie szybko sprawdzić, jaki tytuł ma ustawiona Twoja strona, wystarczy spojrzeć i najechać myszką na kartę w przeglądarce.

3. Metatagi

Opisy meta description wyświetlane są w wynikach wyszukiwania zaraz pod tytułem strony i adresem URL. Jest to miejsce, w którym powinna pojawiać się fraza kluczowa w towarzystwie zachęcających czytelnika do kliknięcia słów.

4. URL i slug

Jak powinien wyglądać link do Twojej strony? Powinien zwięźle, bo w maksymalnie w 100 znakach, informować internautę o tym, co za chwilę będzie czytać.

5. Optymalizacja grafik

Grafiki na Twojej stronie mają nie tylko być ładne, szybko się ładować, ale i… muszą być opisane! Tytuł każdego zdjęcia, sposób, w jaki zostało ono zapisane na dysku oraz opis alternatywny to konieczność dla wszystkich walczących o pozycję w Google. Po co to wszystko? Roboty Google (jeszcze) nie potrafią sczytywać treści zdjęć, dlatego potrzebne są opisy alternatywne, które boty rozszyfrują bez problemu.

6. System linkowania wewnętrznego

Dlaczego właśnie teraz odsyłamy Cię do zapoznania się z artykułem na temat: (Nie)Przyjemnych stosunków agencji reklamowej i klienta? Bo wiemy, jak ważne jest stworzenie wewnętrznego linkowania! Najlepsze miejsce dla linka to otulenie go z każdej strony tekstem. Boty Googla odbierają taki zabieg jako tworzenie eksperckiej sieci w celu wyczerpania tematu.

SEO jest podstawą skutecznego nadawania stronie pozycji w wyszukiwarce. Optymalizacja SEO zwiększa liczbę wejść na stronę, co przekłada się na kupienie Twoich produktów czy usług. Rośnie także Twoja widoczność w organicznych wynikach w wyszukiwarkach, docierasz do potencjalnych klientów, a nad konkurencją zdobywasz przewagę. Budujesz także swoją renomę i rozpoznawalność marki. Dzięki pojawianiu się w wynikach wyszukiwania jako efekt różnych zapytań, internauci obcują z Twoją nazwą – tak buduje się świadomość marki.

Skontaktuj się z nami:
Łukasz
Specjalista ds. #SKUTECZNEGO Marketingu

+48 516 463 911

Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 1
35-073 Rzeszów

lub skorzystaj z formularza kontaktowego:

  Zobacz pozostałe wpisy

  < Powrót
  Roxart blog - Dlaczego warto zmienić stare logo?

  content marketing | 

  Dlaczego warto zmienić stare logo?

  30 stycznia 2017 by admin

  Logo jest bardzo ważnym elementem tożsamości marki. Dobre może pomóc marce, tak samo, jak złe może zaszkodzić. Najlepiej,...

  Roxart blog - ROXART w Radio Rzeszów

  digital marketing | 

  ROXART w Radio Rzeszów

  7 lutego 2020 by admin

  Z przyjemnością informujemy, że nasz CEO Krystian Ficek wziął udział w audycji Polskiego Radia Rzeszów, która odbyła...

  Roxart blog - Jak latać dronem w strefie zakazanej?

  Nowy

  fotografia | wideo | 

  Jak latać dronem w strefie zakazanej?

  19 maja 2021 by Maciek

  Zastanawiałeś się kiedyś, czego potrzebujesz, aby latać dronem i nie naruszyć żadnych przepisów prawa lotniczego?...

  Teraz Twoja kolej!

  Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

  Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel skontaktuje się z TOBĄ!

  Zamawiam kontakt

  Świat skutecznej reklamy.

  Witaj w świecie agencji reklamowej ROXart, w którym skuteczne reklamy są najważniejsze.
  Reklama jest dla nas czymś więcej niż pracą, poświęcamy się jej bez reszty. Fascynuje nas fakt, że dobrze dobrane kolory i słowa potrafią potęgować sprzedaż.
  Nie pracujemy pięć dni w tygodniu po osiem godzin, w sumie nie pracujemy w ogóle. Tego czym się zajmujemy nie możemy nazwać pracą, jest to coś tak naturalnego jak oddychanie – nie myślimy działamy! Dlatego powierzając w nasze ręce tak istotną cześć swojego biznesu jaką jest niewątpliwie reklama możesz być spokojny, Twoje zlecenie trafiło do pasjonatów, którzy nie pozwolą Ci się zawieść. Techniki reklamy są niczym kolory farb w palecie malarza, używając jednego koloru ciężko jest namalować pejzaż. Aby przeprowadzić skuteczną akcję promocyjną musimy połączyć ze sobą dostępne metody reklamy i promocji. Niezależnie od tego czy sprzedajesz buty, wędliny czy samochody my wiemy jak zwiększyć Twoje udziały na rynku. Reklama w Internecie, prasie czy na bilbordach może być skuteczniejsza niż Ci się wydaje! Jednak żeby tak było, wszystko wcześniej musi zostać przemyślane i dokładnie zaplanowane. Nie ma ludzi na których reklamy nie działają, są tylko tacy, którzy tak sądzą. Wykorzystaj to! Skontaktuj się z naszą rzeszowską agencją reklamową i zobacz ile do tej pory straciłeś. Czas biegnie szybko, konkurencja nie śpi! Nie zastanawiaj się dłużej – zacznij wygrywać w wyścigu z konkurencją.

  Rzeszów to idealne miejsce dla Agencji reklamowej.

  Rzeszów to miasto innowacji i rozwoju. Stolica Podkarpacia nieustannie się rozwija, codziennie powstają tu nowe firmy, a duże przedsiębiorstwa otwierają swoje filie. Agencja reklamowa w Rzeszowie ma przed sobą ogromne możliwości rozwoju. Dlatego jest to miejsce dla nas!
  Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt kampanii reklamowych dla firm z naszego miasta, wiele reklam wykonanych przez nas zdobi rzeszowskie budynki i drogi. Wykonujemy reklamy standardowe (wydruki wielkoformatowe, reklamy świetlne, poligrafię itp.), reklamy internetowe (strony www, landing pages, grafikę displayową) oraz całe kampanie łączące ze sobą wszystkie dostępne media.
  Jesteśmy w posiadaniu dużego budynku, w którym znajdują się nasze biura, studio fotograficzne, pracownia oraz garaż w którym aplikowane są folie na samochody. Z chęcią przyjmujemy klientów w naszej siedzibie, omawiając szczegóły współpracy przy aromatycznej kawie. Najważniejszy jest dla nas komfort naszych klientów, dlatego jesteśmy elastyczni. To Ty wybierasz preferowany rodzaj kontaktu z nami, może to być mail, telefon, wizyta w naszej lub Twojej siedzibie – niezależnie czy mieści się ona w Rzeszowie czy w innym mieście Polski. Zapraszamy do współpracy!