Roxart - Agencja Reklamowa Rzeszów

Agencja Reklamowa Rzeszów

 • ul. Kolejowa 1, 35-073 Rzeszów
 • biuro@roxart.pl
 • +48 517 398 997
< POWRÓT

Autor: admin

sprzedaż |  marketing | 

Twoi nowi klienci są w…

29 czerwca 2017 by admin

Twoi nowi klienci są w…

Każda firma walczy o nowych klientów, ponieważ zdają sobie sprawę, że to Oni utrzymują firmę. Jako przedsiębiorcy chcemy ich więcej i więcej, wymyślamy promocje, dajemy rabaty, produkujemy masowo ulotki, banery, bilbordy. Oczywiście nie twierdzę że te działania są złe, jednak wydaje mi się, że pomino tego że druk offsetowy jak i solwentowy (czy też ECOsolwentowy) są powszechnie dostępne na naszym rynku od kilkunastu lat, to w dalszym ciągu budzą duże emocje i Polacy drukują na potęgę.

Przez kilka ostatnich lat sporo zmieniło się w reklamie na świecie, ale również w naszym kraju. Era Internetu w Polsce zaczęła się w roku 2000 i od tego momentu ludzie rozpoczęli masowo łączyć się z Internetem za pomocą stałego łącza (zaczęło się od Neostrady).

Dziś internet jest powszechny, ponad 70% Polaków korzysta z niego codziennie. Przeciętny mieszkaniec naszego kraju spędza w tym cudownym miejscu ponad 5 godzin dziennie. Wykorzystujemy to medium do wszystkiego: czytamy treści, oglądamy filmy, słuchamy muzyki oraz pracujemy za jego pośrednictwem. Wspominam o tym po to, abyś zdał sobie sprawę, że Internet jest dla Nas tak oczywisty, że zapominamy o jego niemal nieograniczonych możliwościach w pozyskiwaniu nowych klientów.

Przedstawię teraz kilka różnic pomiędzy reklamą tradycyjną, a tą w sieci:

Reklama w Internecie jest w 100% mierzalna. W przeciwieństwie do ulotek, bilbordów, radio czy nawet reklamy w TV, w Internecie możesz optymalizować kampanie czyli zwiększać jej skuteczność przy zachowaniu tego samego budżetu.

Internet nie zna granic, ale jednocześnie może być bardzo dokładny w geolokalizacji.

W Internecie możesz bardzo dokładnie sprecyzować grupę docelową, czyli pokazujesz swój przekaz reklamowy tylko tym, którzy tego oczekują. Bilbord stoi zawsze w tym samym miejscu, jednak nie zawsze oglądają go Ci sami ludzie.

Reklama w Internecie jest elastyczna, możemy ją edytować niemal w czasie rzeczywistym bez dodatkowych kosztów. Wydrukowanych ulotek czy też bilbordów nie da się edytować, trzeba drukować je jeszcze raz.

Remarketing czyli reklama śledząca w świecie wirtualnym sprawdza się znakomicie. W świecie rzeczywistym wynajmowanie ludzi po to, aby chodzili za innymi krok w krok z naszymi ulotkami wydaje się nieetyczne.

Reklama w sieci jest ekologiczna – nie musimy wycinać drzew, aby pozyskać papier, drukować solwentem (który jest bardzo toksyczny), po prostu ograniczamy produkcję śmieci.

I tak dalej i tak dalej, takich przykładów można podać bardzo dużo. Statystyki pokazują, że coraz więcej reklamodawców przenosi swoje budżety do Internetu. Jak zawsze na początku potencjał dostrzegli najwięksi, których stać na zaawansowane badania rynku. Skoro giganci idą w tą stronę, zostawiając za sobą setki milionów dolarów na badania, to czy rozsądnym będzie czekać i patrzeć? Czy nie lepiej jest brać z nich przykład i rozwijać swoją firmę dzięki Internetowi?

Dużo tych pytań na sam koniec, jednak pozostawię Cię z jeszcze jednym i chyba najważniejszym.

Zastanów się teraz, czy wykorzystujesz Internet w pełni do rozwoju swojego biznesu?

Zamów u nas darmowy „Raport widoczności Twojej firmy w Internecie” i zobacz jak widzi Twoją firmę potencjalny klient. Pozwól, aby Twój biznes mógł się rozwijać!

Zamów darmowy raport

Skontaktuj się z nami:
Łukasz
Specjalista ds. #SKUTECZNEGO Marketingu

+48 516 463 911

Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 1
35-073 Rzeszów

lub skorzystaj z formularza kontaktowego:

  Zobacz pozostałe wpisy

  < Powrót
  Roxart blog - Przedstaw swoje usługi na Facebooku

  social media | 

  Przedstaw swoje usługi na Facebooku

  22 listopada 2016 by admin

  Facebook posiada szereg funkcjonalności, które można wykorzystać do prowadzenia fanpage'a, aby stał się efektywniejszy....

  Roxart blog - Trendy w marketingu internetowym na rok 2021

  Nowy

  marketing | social media | 

  Trendy w marketingu internetowym na rok 2021

  4 stycznia 2021 by Natalia Rykała

  Zmienny i trudny rok 2020 nareszcie się skończył. Czego możemy spodziewać się w roku 2021? Czy warto cokolwiek prognozować...

  Roxart blog - Czy biznes dziś powinien czekać?

  sprzedaż | marketing | 

  Czy biznes dziś powinien czekać?

  20 marca 2020 by Krystian Ficek

  Polacy są bardzo mądrym narodem. Od momentu wprowadzenia stanu wyjątkowego, niemal każde media, codziennie przypominają...

  Teraz Twoja kolej!

  Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

  Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel skontaktuje się z TOBĄ!

  Zamawiam kontakt

  Świat skutecznej reklamy.

  Witaj w świecie agencji reklamowej ROXart, w którym skuteczne reklamy są najważniejsze.
  Reklama jest dla nas czymś więcej niż pracą, poświęcamy się jej bez reszty. Fascynuje nas fakt, że dobrze dobrane kolory i słowa potrafią potęgować sprzedaż.
  Nie pracujemy pięć dni w tygodniu po osiem godzin, w sumie nie pracujemy w ogóle. Tego czym się zajmujemy nie możemy nazwać pracą, jest to coś tak naturalnego jak oddychanie – nie myślimy działamy! Dlatego powierzając w nasze ręce tak istotną cześć swojego biznesu jaką jest niewątpliwie reklama możesz być spokojny, Twoje zlecenie trafiło do pasjonatów, którzy nie pozwolą Ci się zawieść. Techniki reklamy są niczym kolory farb w palecie malarza, używając jednego koloru ciężko jest namalować pejzaż. Aby przeprowadzić skuteczną akcję promocyjną musimy połączyć ze sobą dostępne metody reklamy i promocji. Niezależnie od tego czy sprzedajesz buty, wędliny czy samochody my wiemy jak zwiększyć Twoje udziały na rynku. Reklama w Internecie, prasie czy na bilbordach może być skuteczniejsza niż Ci się wydaje! Jednak żeby tak było, wszystko wcześniej musi zostać przemyślane i dokładnie zaplanowane. Nie ma ludzi na których reklamy nie działają, są tylko tacy, którzy tak sądzą. Wykorzystaj to! Skontaktuj się z naszą rzeszowską agencją reklamową i zobacz ile do tej pory straciłeś. Czas biegnie szybko, konkurencja nie śpi! Nie zastanawiaj się dłużej – zacznij wygrywać w wyścigu z konkurencją.

  Rzeszów to idealne miejsce dla Agencji reklamowej.

  Rzeszów to miasto innowacji i rozwoju. Stolica Podkarpacia nieustannie się rozwija, codziennie powstają tu nowe firmy, a duże przedsiębiorstwa otwierają swoje filie. Agencja reklamowa w Rzeszowie ma przed sobą ogromne możliwości rozwoju. Dlatego jest to miejsce dla nas!
  Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt kampanii reklamowych dla firm z naszego miasta, wiele reklam wykonanych przez nas zdobi rzeszowskie budynki i drogi. Wykonujemy reklamy standardowe (wydruki wielkoformatowe, reklamy świetlne, poligrafię itp.), reklamy internetowe (strony www, landing pages, grafikę displayową) oraz całe kampanie łączące ze sobą wszystkie dostępne media.
  Jesteśmy w posiadaniu dużego budynku, w którym znajdują się nasze biura, studio fotograficzne, pracownia oraz garaż w którym aplikowane są folie na samochody. Z chęcią przyjmujemy klientów w naszej siedzibie, omawiając szczegóły współpracy przy aromatycznej kawie. Najważniejszy jest dla nas komfort naszych klientów, dlatego jesteśmy elastyczni. To Ty wybierasz preferowany rodzaj kontaktu z nami, może to być mail, telefon, wizyta w naszej lub Twojej siedzibie – niezależnie czy mieści się ona w Rzeszowie czy w innym mieście Polski. Zapraszamy do współpracy!