Roxart - Agencja Reklamowa Rzeszów

Agencja Reklamowa Rzeszów

 • ul. Kolejowa 1, 35-073 Rzeszów
 • biuro@roxart.pl
 • +48 517 398 997
< POWRÓT

Autor: admin

sprzedaż | 

Jak rozpocząć sprzedaż w Internecie?

26 lutego 2016 by admin

Jak rozpocząć sprzedaż w Internecie?

Wiele przedsiębiorczych osób zastanawia się jak rozpocząć sprzedaż swoich produktów lub usług online. Poprzez sprzedaż w Internecie możemy znacząco powiększyć swój rynek zbytu. W czasach, w których komunikacja odbywa się głównie przez Internet, a odbieranie i nadawanie paczek jest codziennością, odległość nie ma znaczenia dla zamawiającego oraz sprzedawcy.

Często, gdy rozpoczynamy planowanie naszych pierwszych kroków w sprzedaży online myślimy o sklepie internetowym, niestety zapominamy o subiektywnie dużych kosztach stworzenia dobrego sklepu online. Nowy sklep internetowy potrzebuje dobrej promocji, co na początku również jest bardzo kosztowne. Alternatywą, która na początku jest znacznie bardziej atrakcyjna (szczególnie finansowo), jest sprzedaż na portalu aukcyjnym – Allegro. Gwarantuje nam to wypromowanie marki oraz ruch na naszej aukcji.

Teraz może kilka słów o samym Allegro:
– jest to największy portal aukcyjny w Polsce
– gromadzi ok. 2 900 000 aktywnych kupujących miesięcznie
– w ciągu jednego miesiąca przeciętny użytkownik odwiedza portal ok. 20 razy
– 93% sprzedawanych przedmiotów było nowych
– odnotowuje się 1 025 000 000 wizyt na stronie allegro.pl

Jestem przekonany, że te liczby mówią same za siebie. A co najważniejsze, koszt rozpoczęcia sprzedaży na tym portalu jest stosunkowo niewielki.

Jak dobrze rozpocząć przygodę z Allegro?
Nie będę pisał o tworzeniu i weryfikacji konta, bo to jest bardzo proste. Napiszę o czymś trudniejszym i ważniejszym – o wyróżnieniu się spośród sprzedawców.
Nieważne czy sprzedajesz lub chcesz sprzedawać rowery, samochody, czy wędki. Aby ktoś chciał od Ciebie kupić, Twoja aukcja musi wyglądać profesjonalnie oraz wiarygodnie. Taki efekt możesz uzyskać tworząc profesjonalny szablon aukcji Allegro. Oczywiście możesz się tym zająć sam, jednak lepiej powierzyć to zadanie profesjonalistom z Agencji Reklamowej. Grafik zajmie się stworzeniem dopasowanego projektu graficznego, a koder odpowiednio złoży szablon tak, aby działał jak należy.

Twój szablon to Twoja wizytówka.
Ważne jest, aby dbać o swój wizerunek od samego początku. Bo przecież jeśli chcemy się porównywać, to tylko do najlepszych! Sprawdź jak wyglądają szablony aukcji Allegro liderów branży, w której sprzedajesz lub chcesz sprzedawać. Niezależnie od branży, są one ładne i wzbudzają zaufanie. I to jest właśnie klucz do sukcesu na Allegro. Wiem wiem, liczą się również komentarze i cena. Jednak chyba każdy z nas doświadczył sytuacji, w której produkt był tańszy niż na innych aukcjach, ale wygląd szablonu był podejrzany i pomimo niższej ceny wybraliśmy bardziej wiarygodną konkurencję. Przy tak dużej skali jaką daje nam allegro, takie sytuacje to codzienność.

Podsumowując, aby rozpocząć swoją przygodę ze sprzedażą w Internecie nie trzeba mieć dużo pieniędzy na start. Wystarczy 650 zł netto na szablon i kilka stówek na koszty wystawienia aukcji.

Poprzez Allegro zyskujemy dostęp do olbrzymiego rynku zbytu, jednak nie jesteśmy na nim sami i musimy od samego początku pokazać nasz profesjonalizm i podkreślić naszą wiarygodność. To wszystko uzyskamy dzięki profesjonalnemu szablonowi aukcji Allegro, którego wykonanie najlepiej powierzyć Agencji Reklamowej. To, czy skorzystasz z tej okazji i zwiększysz swoją sprzedaż, zależy wyłącznie od Ciebie!

Autor: Krystian Ficek
#przereklamowany_com

Skontaktuj się z nami:
Łukasz
Specjalista ds. #SKUTECZNEGO Marketingu

+48 516 463 911

Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 1
35-073 Rzeszów

lub skorzystaj z formularza kontaktowego:

  Zobacz pozostałe wpisy

  < Powrót
  Roxart blog - Chrome zadba o Twoje bezpieczeństwo

  marketing | 

  Chrome zadba o Twoje bezpieczeństwo

  1 grudnia 2016 by admin

  Wielu użytkowników przeglądarek internetowych wpisuje swoje prywatne dane w różne strony czy sklepy, nie zastanawiając...

  Roxart blog - Jak Cię widzą, tak od Ciebie kupują

  reklama | sprzedaż | 

  Jak Cię widzą, tak od Ciebie kupują

  6 czerwca 2017 by admin

  Czy zastanawiałeś się kiedyś, co wpływa na decyzję klienta o zakupie? Tak wiem, temat rzeka, wiele książek zostało...

  Roxart blog - Chrome preferuje nowoczesne technologie

  marketing | 

  Chrome preferuje nowoczesne technologie

  9 grudnia 2016 by admin

  Najnowsza wersja popularnej przeglądarki, domyślnie blokuje Flasha. Oznacza to, że strony zbudowane w oparciu o tą technologię...

  Teraz Twoja kolej!

  Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

  Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel skontaktuje się z TOBĄ!

  Zamawiam kontakt

  Świat skutecznej reklamy.

  Witaj w świecie agencji reklamowej ROXart, w którym skuteczne reklamy są najważniejsze.
  Reklama jest dla nas czymś więcej niż pracą, poświęcamy się jej bez reszty. Fascynuje nas fakt, że dobrze dobrane kolory i słowa potrafią potęgować sprzedaż.
  Nie pracujemy pięć dni w tygodniu po osiem godzin, w sumie nie pracujemy w ogóle. Tego czym się zajmujemy nie możemy nazwać pracą, jest to coś tak naturalnego jak oddychanie – nie myślimy działamy! Dlatego powierzając w nasze ręce tak istotną cześć swojego biznesu jaką jest niewątpliwie reklama możesz być spokojny, Twoje zlecenie trafiło do pasjonatów, którzy nie pozwolą Ci się zawieść. Techniki reklamy są niczym kolory farb w palecie malarza, używając jednego koloru ciężko jest namalować pejzaż. Aby przeprowadzić skuteczną akcję promocyjną musimy połączyć ze sobą dostępne metody reklamy i promocji. Niezależnie od tego czy sprzedajesz buty, wędliny czy samochody my wiemy jak zwiększyć Twoje udziały na rynku. Reklama w Internecie, prasie czy na bilbordach może być skuteczniejsza niż Ci się wydaje! Jednak żeby tak było, wszystko wcześniej musi zostać przemyślane i dokładnie zaplanowane. Nie ma ludzi na których reklamy nie działają, są tylko tacy, którzy tak sądzą. Wykorzystaj to! Skontaktuj się z naszą rzeszowską agencją reklamową i zobacz ile do tej pory straciłeś. Czas biegnie szybko, konkurencja nie śpi! Nie zastanawiaj się dłużej – zacznij wygrywać w wyścigu z konkurencją.

  Rzeszów to idealne miejsce dla Agencji reklamowej.

  Rzeszów to miasto innowacji i rozwoju. Stolica Podkarpacia nieustannie się rozwija, codziennie powstają tu nowe firmy, a duże przedsiębiorstwa otwierają swoje filie. Agencja reklamowa w Rzeszowie ma przed sobą ogromne możliwości rozwoju. Dlatego jest to miejsce dla nas!
  Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt kampanii reklamowych dla firm z naszego miasta, wiele reklam wykonanych przez nas zdobi rzeszowskie budynki i drogi. Wykonujemy reklamy standardowe (wydruki wielkoformatowe, reklamy świetlne, poligrafię itp.), reklamy internetowe (strony www, landing pages, grafikę displayową) oraz całe kampanie łączące ze sobą wszystkie dostępne media.
  Jesteśmy w posiadaniu dużego budynku, w którym znajdują się nasze biura, studio fotograficzne, pracownia oraz garaż w którym aplikowane są folie na samochody. Z chęcią przyjmujemy klientów w naszej siedzibie, omawiając szczegóły współpracy przy aromatycznej kawie. Najważniejszy jest dla nas komfort naszych klientów, dlatego jesteśmy elastyczni. To Ty wybierasz preferowany rodzaj kontaktu z nami, może to być mail, telefon, wizyta w naszej lub Twojej siedzibie – niezależnie czy mieści się ona w Rzeszowie czy w innym mieście Polski. Zapraszamy do współpracy!