Roxart - Agencja Reklamowa Rzeszów

Agencja Reklamowa Rzeszów

 • ul. Kolejowa 1, 35-073 Rzeszów
 • biuro@roxart.pl
 • +48 517 398 997
< POWRÓT

Autor: Magdalena Miler

social media | 

Wolisz zjeść bekonowe lody czy płacić za założenie konta na fejsie? Social Special #5

2 września 2019 by Magdalena Miler

Wolisz zjeść bekonowe lody czy płacić za założenie konta na fejsie? Social Special #5

Siema, siema. Jak tam wakacje i urlopy? W mediach społecznościowych - o dziwo - nie ma sezonu ogórkowego i gdy wszyscy wylegują się na plażach, Burger King wypuszcza bekonowe lody (sic!), a Volkswagen zmienia logo. To tylko początek, czytaj dalej.

Byłeś zajęty surfowaniem na dmuchanym jednorożcu i popijaniem aperol spritz, przez co nie śledziłeś na bieżąco tego, co dzieje się w social media? Od tego są wakacje, a Social Special jest po to, abyś szybko mógł nadrobić zaległości. Zaczynamy od odrobiny ochłody, która przyda się po sierpniowych upałach.

1. Burger King wypuszcza lody o smaku bekonu

Moda na wprowadzanie lodów o dziwnych smakach trwa w najlepsze i bynajmniej nie jest efektem kreatywności osób, które zajmują się ich wytwarzaniem, a odpowiedzią na oczekiwania konsumentów, którzy od kilku lat wybierają się do lodziarni z jedną potrzebą – zjeść taki smak lodów, którego nie próbowali nigdy wcześniej. Burger King jest najwidoczniej tego świadomy i dlatego łączy to, co najlepsze w świecie kulinarnym, czyli bekon i lody. Bekonowe lody są dostępne w placówkach fastfoodowego giganta od 1 września, a kampania marketingowa przebiega pod hasłem „We Love Bacon”. Należałoby zapytać, kto go nie kocha.

2. Czy założenie konta na Facebooku będzie płatne?

Pewnie zakładałeś konto na Facebooku X lat temu i nie pamiętasz, że Mark Zuckerberg obiecywał wówczas, że „To jest (i zawsze będzie) darmowe”. Cóż, z takimi obietnicami trzeba uważać. Dzisiaj zakładanie konta na fejsie dalej jest darmowe, ale czy nadal takie będzie? Wydaje się, że właściciel największej na świecie platformy społecznościowej dopuszcza możliwość wprowadzenia opłat za zakładanie profili. W zamian widniejącej przez dekadę obietnicy, widzimy teraz „To szybkie i proste”. Proszony o komentarz Zuckerberg, milczy, czym jednie podsyca krążące wokół płatności na fejsie plotki.

Zobacz: Nie daj się zjeść słowom kluczowym! Jak uniknąć kanibalizacji fraz kluczowych?

3. Volkswagen zmienia logo

Minęło 19 lat od kiedy Volkswagen ostatni raz zmienił logo, a niebieski kolor jest w nim obecny od 1967 roku. Nowy symbol samochodów ma być czarno-biały i dwuwymiarowy. Głównymi elementami emblematu mają być litery „V” i „W”.

4. IKEA powoli rezygnuje z papierowych katalogów

Papier powoli odchodzi do lamusa. Nakłady prasy z roku na rok zmniejszają się, za to przybywa internautów. IKEA wydaje się być tego doskonale świadoma i dlatego zmniejsza w Polsce nakład swoich papierowych katalogów (z 5 do 2 milionów). Do tej pory można było je przynieść ze sklepów, a nawet znaleźć we własnej skrzynce pocztowej. Klasyczne wersje katalogów będą wysyłane w pierwszej kolejności do posiadaczy kart IKEA Family. Będzie można również zamówić je przez Internet i właśnie tam będzie też dostępna wersja online.

Zobacz: Jakie zdjęcia mają najwięcej lajków na Instagramie? Zobacz najpopularniejsze fotografie

5. Cadbury stworzyło czekoladę ku chwale różnorodności

Słodko zaczęliśmy i słodko kończymy. Z okazji Dnia Niepodległości, który 15 sierpnia obchodzą Indie, czekoladowy gigant wypuścił czterokolorową tabliczkę czekolady. Ma być ona hołdem dla osobom różnej rasy, które zamieszkują ten kraj. Well done Cadbury!

Skontaktuj się z nami:
Łukasz
Specjalista ds. #SKUTECZNEGO Marketingu

+48 516 463 911

Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 1
35-073 Rzeszów

lub skorzystaj z formularza kontaktowego:

  Zobacz pozostałe wpisy

  < Powrót
  Roxart blog - Ten pierwszy raz z Agencją Reklamową

  reklama | sprzedaż | 

  Ten pierwszy raz z Agencją Reklamową

  18 czerwca 2015 by admin

  Z reguły wszystkie pierwsze razy są stresujące, czy tak samo poczujemy się podczas pierwszej wizyty w Agencji Reklamowej?...

  Roxart blog - 5 powodów, dla których musisz zainstalować wtyczkę Messengera na swojej stronie

  social media | 

  5 powodów, dla których musisz zainstalować wtyczkę Messengera na swojej stronie

  15 marca 2018 by Magdalena Miler

  Na początku był Facebook, później Messenger, a później nastąpiła era chatbotów. Dzisiaj masz do czynienia z facebookowym...

  Roxart blog - Pozycjonowanie www czy warto?

  pozycjonowanie | strony internetowe | 

  Pozycjonowanie www czy warto?

  5 marca 2020 by Krystian Ficek

  Pozycjonowanie firmowej strony internetowej jest jedną z najlepszych inwestycji w marketing online, ponieważ ma ono bezpośredni...

  Teraz Twoja kolej!

  Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

  Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel skontaktuje się z TOBĄ!

  Zamawiam kontakt

  Świat skutecznej reklamy.

  Witaj w świecie agencji reklamowej ROXart, w którym skuteczne reklamy są najważniejsze.
  Reklama jest dla nas czymś więcej niż pracą, poświęcamy się jej bez reszty. Fascynuje nas fakt, że dobrze dobrane kolory i słowa potrafią potęgować sprzedaż.
  Nie pracujemy pięć dni w tygodniu po osiem godzin, w sumie nie pracujemy w ogóle. Tego czym się zajmujemy nie możemy nazwać pracą, jest to coś tak naturalnego jak oddychanie – nie myślimy działamy! Dlatego powierzając w nasze ręce tak istotną cześć swojego biznesu jaką jest niewątpliwie reklama możesz być spokojny, Twoje zlecenie trafiło do pasjonatów, którzy nie pozwolą Ci się zawieść. Techniki reklamy są niczym kolory farb w palecie malarza, używając jednego koloru ciężko jest namalować pejzaż. Aby przeprowadzić skuteczną akcję promocyjną musimy połączyć ze sobą dostępne metody reklamy i promocji. Niezależnie od tego czy sprzedajesz buty, wędliny czy samochody my wiemy jak zwiększyć Twoje udziały na rynku. Reklama w Internecie, prasie czy na bilbordach może być skuteczniejsza niż Ci się wydaje! Jednak żeby tak było, wszystko wcześniej musi zostać przemyślane i dokładnie zaplanowane. Nie ma ludzi na których reklamy nie działają, są tylko tacy, którzy tak sądzą. Wykorzystaj to! Skontaktuj się z naszą rzeszowską agencją reklamową i zobacz ile do tej pory straciłeś. Czas biegnie szybko, konkurencja nie śpi! Nie zastanawiaj się dłużej – zacznij wygrywać w wyścigu z konkurencją.

  Rzeszów to idealne miejsce dla Agencji reklamowej.

  Rzeszów to miasto innowacji i rozwoju. Stolica Podkarpacia nieustannie się rozwija, codziennie powstają tu nowe firmy, a duże przedsiębiorstwa otwierają swoje filie. Agencja reklamowa w Rzeszowie ma przed sobą ogromne możliwości rozwoju. Dlatego jest to miejsce dla nas!
  Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt kampanii reklamowych dla firm z naszego miasta, wiele reklam wykonanych przez nas zdobi rzeszowskie budynki i drogi. Wykonujemy reklamy standardowe (wydruki wielkoformatowe, reklamy świetlne, poligrafię itp.), reklamy internetowe (strony www, landing pages, grafikę displayową) oraz całe kampanie łączące ze sobą wszystkie dostępne media.
  Jesteśmy w posiadaniu dużego budynku, w którym znajdują się nasze biura, studio fotograficzne, pracownia oraz garaż w którym aplikowane są folie na samochody. Z chęcią przyjmujemy klientów w naszej siedzibie, omawiając szczegóły współpracy przy aromatycznej kawie. Najważniejszy jest dla nas komfort naszych klientów, dlatego jesteśmy elastyczni. To Ty wybierasz preferowany rodzaj kontaktu z nami, może to być mail, telefon, wizyta w naszej lub Twojej siedzibie – niezależnie czy mieści się ona w Rzeszowie czy w innym mieście Polski. Zapraszamy do współpracy!