Roxart - Agencja Reklamowa Rzeszów

Agencja Reklamowa Rzeszów

 • ul. Kolejowa 1, 35-073 Rzeszów
 • biuro@roxart.pl
 • +48 517 398 997
< POWRÓT

Autor: Magdalena Miler

content marketing | 

#TB – Wspominamy Mistrzostwa Polski w skokach do wody

29 marca 2019 by Magdalena Miler

#TB – Wspominamy Mistrzostwa Polski w skokach do wody

W marketingu czujemy się jak ryba w wodzie i wiemy, że na własny rozwój składa się także wsparcie innych, dlatego jesteśmy sponsorem nowopowstałej rzeszowskiej sekcji skoków do wody DivingRes która ściśle współdziała z najbardziej utytułowaną sekcją ZKS Stal Rzeszów, która działa w Rzeszowie od 1985 roku i jest integralną częścią wizerunku miasta.

W marcu 2019 roku razem z reprezentacją obydwu klubów pojechaliśmy do Poznania na Mistrzostwa Polski w skokach do wody. Było to widowisko pełne emocji, napięcia, a później i dumy, bowiem ZKS Stal wróciła z 22 medalami – 13 złotymi, 6 srebrnymi i 3 brązowymi. Walczyło o nie 17 zawodników.

Mirosław Pilch oraz Tomasz Czuba prowadzący Klub Diving Res podczas audycji „Sportowa godzina” w radiu Via opowiadają o sukcesach, treningach klubu i o tym, dlaczego ten sport rozwinął się właśnie w Rzeszowie i jaka jest jego przyszłość w stolicy innowacji i na świecie.

Zobacz: Social Special, czyli przegląd głośnych postów z ostatnich tygodni

Zeszłoroczny sukces skoczków do wody był jedynie potwierdzeniem ich dobrej passy, bowiem, jak zaznaczają prowadzący klub, sportowcy zawsze wracają z zawodów z godną podziwu pulą nagród. „Mamy w Polsce bardzo mocną grupę, która za każdym razem osiąga bardzo wysokie wyniki” – podkreślają panowie.

W grupie reprezentacji znaleźli się zarówno juniorzy, jak i seniorzy. Stąd nadzieja na to, że młodzi w przyszłości zastąpią starsze pokolenie i będą dokładać starań o to, by klub nadal święcił sukcesy.

Na wstępie należy zaznaczyć, że każdy sukces sportowców jest przezwyciężeniem problemów technicznych, bowiem rzeszowscy zawodnicy trenują na metrowych trampolinach, a podczas zawodów startują z wysokości 3 metrów. Osiągają sukcesy mimo że aktualnie w stolicy Podkarpacia brakuje basenu, w którym mogliby trenować. W takiej sytuacji należy zwrócić podwójną uwagę na ich talent, bowiem do zawodów przygotowują się w nieco gorszych warunkach niż ich rywale.

– W Polsce, tylko i wyłącznie w Łodzi, i w Poznaniu, mamy dwa baseny, które spełniają takie kryteria na obecną chwilę. No i to są baseny, które pozwalają trenować akurat tej wąskiej kadrze, przygotowywać się jej do najważniejszych zawodów jak Mistrzostwa Świata czy Olimpiady. Tylko tam skoczkowie będą mogli na tyle przygotować się do zawodów, by faktycznie móc zakwalifikować się do tej Olimpiady – mówi trener.

Zobacz: Business Rocket Fuel wystartował

Mowa oczywiście o Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Czy są szanse na to, żeby rzeszowska reprezentacja wzięła w nich udział? Bezpośrednio niestety nie, ale wychowankowie rzeszowskiego klubu jak Andrzej Rzeszutkiem Kacper Lesiak czy Kaja Skrzek, którzy przeszli do AZS Politechniki Łódzkiej, będą mieli szansę reprezentować w zawodach całą Polskę.

Brak basenu przygotowującego sportowców do zawodów w Rzeszowie jest największą przeszkodą w treningach. Na szczęście jest to problem, który wkrótce zostanie rozwiązany.

– Jesienią zeszłego roku nasi zawodnicy, Kaja, Kacper i Andrzej, osiągnęli bardzo dobre wyniki w Pucharach Świata m.in. w Singapurze i w Australii. Przywieźli stamtąd medale, więc baza, jeśli chodzi o zawodników i rozwój jest bardzo dobra. Fakt faktem w tym momencie nie mamy tego basenu, ale to lada moment się zmieni. Basen na pewno pozwoli naszemu miastu i nam na organizację większych imprez. Mogą być to Mistrzostwa Europy, a nawet Mistrzostwa Świata. Mamy fajną kadrę, fajnych juniorów, którzy bardzo dobrze rozwijają się i idą do przodu, więc na pewno Rzeszów będzie mógł być kiedyś dumny i zadowolony z tego, że mamy piękną, fajną dyscyplinę sportu, która się rozwija w dobrym kierunku – dodają panowie.

W świecie skoczków, Rzeszów, walczący do tej pory z brakiem basenu, na którym sportowcy mogliby trenować, uznawany jest za wylęgarnię talentów, a wszystko dzięki dobrej kadrze obdarzonej umiejętnościami treningowymi. Warto dodać, że w stolicy innowacji funkcjonują dwa, współpracujące ze sobą kluby – ZKS Stal Rzeszów i DivingRes Rzeszów.

Zobacz: Czas na Social Media w Rzeszowie

– Głównie chodzi nam o to, żeby ludzie w Rzeszowie dowiedzieli się jeszcze więcej o tym, co mogą zaoferować skoki do wody. Żeby poznali bliżej ten spektakularny sport, bo naprawdę jest to on piękny i widowiskowy. Natomiast jest on jakby troszkę w niszy i naszym założeniem, celem jest popularyzacja go tak, aby jak największa grupa ludzi dowiedziała się o naszych sukcesach i możliwościach. Co z kolei pozwoli nam także na zaprezentowanie naszego miasta przez pryzmat tego sportu. Chcemy spopularyzować go w świecie. Ciekawostką jest, że więcej ludzi na świecie niż w samym mieście Rzeszowie, wie, co to jest Stal Rzeszów. Wiedzą to w Australii, Nowej Zelandii i w Chinach – dowiadujemy się z audycji.

Prowadzącym kluby zależy na tym, żeby spopularyzować sport na całym świecie, bowiem dzisiaj, można uznać go za niszowy, a jest to dyscyplina, która rozwija od najmłodszych lat, ponieważ treningi mają w sobie elementy gimnastyki.

W ramach rozpropagowania skoków do wody, rzeszowscy skoczkowie oraz osoby zajmujące się tą dyscypliną, zorganizowali choćby akcję „Rzeszów skacze do wody”, która będzie kontynuowana w przyszłości. Event został bardzo dobrze odebrany przez mieszkańców miasta, co daje organizatorom sygnał o tym, że takie wydarzenia są potrzebne. Najbliższą szansę, by zobaczyć, co przygotuje dla nas rzeszowska sekcja skoków do wody, będziemy mieć w okolicach Dnia Dziecka.

Panowie zaznaczają, że tego typu wydarzenia są dla nich okazją, by rozpropagować inne dyscypliny, które można poznać w Stali, a ich wybór jest nie tylko szeroki, ale i atrakcyjny, bowiem mówimy o akrobatyce, boksie czy zapasach. Dla organizatorów eventu jest to z jednej strony szansa, a z drugiej wyzwanie, bowiem do tego typu przedsięwzięć potrzebni są sponsorzy. My, Agencja Reklamowa Roxart, bardzo cieszymy się, że możemy być w tym gronie.

Skontaktuj się z nami:
Łukasz
Specjalista ds. #SKUTECZNEGO Marketingu

+48 516 463 911

Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 1
35-073 Rzeszów

lub skorzystaj z formularza kontaktowego:

  Zobacz pozostałe wpisy

  < Powrót
  Roxart blog - Wpadki językowe w reklamie

  reklama | content marketing | 

  Wpadki językowe w reklamie

  14 października 2016 by admin

  W świecie reklamy często spotykamy się z wszelkiego rodzaju wpadkami. Językowe zdarzają się co chwilę. Szczególnie...

  Roxart blog - Biznes w 2021 roku – jaką strategię obrać?

  Nowy

  sprzedaż | marketing | 

  Biznes w 2021 roku – jaką strategię obrać?

  20 stycznia 2021 by Krystian Ficek

  To, że przyszło nam żyć w niepewnych czasach każdy z nas, przedsiębiorców i managerów, wie dobrze. Właśnie teraz...

  Teraz Twoja kolej!

  Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

  Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel skontaktuje się z TOBĄ!

  Zamawiam kontakt

  Świat skutecznej reklamy.

  Witaj w świecie agencji reklamowej ROXart, w którym skuteczne reklamy są najważniejsze.
  Reklama jest dla nas czymś więcej niż pracą, poświęcamy się jej bez reszty. Fascynuje nas fakt, że dobrze dobrane kolory i słowa potrafią potęgować sprzedaż.
  Nie pracujemy pięć dni w tygodniu po osiem godzin, w sumie nie pracujemy w ogóle. Tego czym się zajmujemy nie możemy nazwać pracą, jest to coś tak naturalnego jak oddychanie – nie myślimy działamy! Dlatego powierzając w nasze ręce tak istotną cześć swojego biznesu jaką jest niewątpliwie reklama możesz być spokojny, Twoje zlecenie trafiło do pasjonatów, którzy nie pozwolą Ci się zawieść. Techniki reklamy są niczym kolory farb w palecie malarza, używając jednego koloru ciężko jest namalować pejzaż. Aby przeprowadzić skuteczną akcję promocyjną musimy połączyć ze sobą dostępne metody reklamy i promocji. Niezależnie od tego czy sprzedajesz buty, wędliny czy samochody my wiemy jak zwiększyć Twoje udziały na rynku. Reklama w Internecie, prasie czy na bilbordach może być skuteczniejsza niż Ci się wydaje! Jednak żeby tak było, wszystko wcześniej musi zostać przemyślane i dokładnie zaplanowane. Nie ma ludzi na których reklamy nie działają, są tylko tacy, którzy tak sądzą. Wykorzystaj to! Skontaktuj się z naszą rzeszowską agencją reklamową i zobacz ile do tej pory straciłeś. Czas biegnie szybko, konkurencja nie śpi! Nie zastanawiaj się dłużej – zacznij wygrywać w wyścigu z konkurencją.

  Rzeszów to idealne miejsce dla Agencji reklamowej.

  Rzeszów to miasto innowacji i rozwoju. Stolica Podkarpacia nieustannie się rozwija, codziennie powstają tu nowe firmy, a duże przedsiębiorstwa otwierają swoje filie. Agencja reklamowa w Rzeszowie ma przed sobą ogromne możliwości rozwoju. Dlatego jest to miejsce dla nas!
  Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt kampanii reklamowych dla firm z naszego miasta, wiele reklam wykonanych przez nas zdobi rzeszowskie budynki i drogi. Wykonujemy reklamy standardowe (wydruki wielkoformatowe, reklamy świetlne, poligrafię itp.), reklamy internetowe (strony www, landing pages, grafikę displayową) oraz całe kampanie łączące ze sobą wszystkie dostępne media.
  Jesteśmy w posiadaniu dużego budynku, w którym znajdują się nasze biura, studio fotograficzne, pracownia oraz garaż w którym aplikowane są folie na samochody. Z chęcią przyjmujemy klientów w naszej siedzibie, omawiając szczegóły współpracy przy aromatycznej kawie. Najważniejszy jest dla nas komfort naszych klientów, dlatego jesteśmy elastyczni. To Ty wybierasz preferowany rodzaj kontaktu z nami, może to być mail, telefon, wizyta w naszej lub Twojej siedzibie – niezależnie czy mieści się ona w Rzeszowie czy w innym mieście Polski. Zapraszamy do współpracy!