Roxart - Agencja Reklamowa Rzeszów

Agencja Reklamowa Rzeszów

 • ul. Kolejowa 1, 35-073 Rzeszów
 • biuro@roxart.pl
 • +48 517 398 997
< POWRÓT

Autor: admin

sprzedaż | 

Business Rocket Fuel wystartował

13 lipca 2018 by admin

Business Rocket Fuel wystartował

Przedsiębiorca to osoba, która nieustannie powinna dbać o swój rozwój osobisty. A jednym ze sposobów na jego osiągnięcie jest wymiana doświadczeń. Tak zrodził się pomysł zorganizowania Business Rocket Fuel, czyli dyskusji biznesmenów. Spotkanie przebiegało pod znakiem wystąpienia prelegentów dzielących się własnymi doświadczeniami. Uwierzcie nam, mają ich sporo.

Pierwsza edycja Business Rocket Fuel odbyła się 8 czerwca 2018 roku. Szybko okazało się, że cel spotkania, którym było podzielenie się doświadczeniami, został osiągnięty. Wymiana wieloletnich praktyk między ekspertami to źródło obszernej wiedzy, którą później przedsiębiorcy mogą wykorzystać w prowadzeniu swojej działalności. Podczas pierwszej edycji BRF wystąpiło trzech prelegentów – każdy z nich jest ekspertem w swojej dziedzinie.

Zobacz: 5 błędów, które zabijają skuteczność kampanii AdWords

Pierwszy wystąpił Benedykt Ożóg, który posiada ogromne doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Swoje wystąpienie zaczął od ciekawostki zaczerpniętej z własnej kariery zawodowej. W wieku 23 lat został dyrektorem zespołu liczącego kilkadziesiąt pracowników. Dzisiaj wspomina najtrudniejszy aspekt tego stanowiska – wszyscy współpracownicy byli od niego starsi i bardziej doświadczeni. Taki początek kariery zawodowej, był cennym doświadczeniem w zarządzaniu zasobami ludzkimi, którym obecnie Benedykt dzieli się z innymi prowadząc szkolenia. Odpowiednie zarządzanie firmą ma kluczowe znaczenie w jej rozwoju. Szkolenie Benedykta uwrażliwiło słuchaczy na aspekty, na które wcześniej nie zwracali uwagi.

Kolejnym ekspertem była Anna Baran – księgowa z 20-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w kontraktach długoterminowych, branży budowlanej, informatycznej i badawczej. Na początku wystąpienia zadała publiczności trzy ważne pytania: „Kim jest księgowa? Co robi i za co odpowiada?” Z pozoru proste pytania, nie wywołały fali łatwych odpowiedzi. Słuchacze mieli nawet delikatny problem z jej znalezieniem. Anna uświadomiła zebranych, jak ważną postacią w przedsiębiorstwie jest księgowa i dlaczego tak ważna jest jej współpraca z przedsiębiorcą. Osoby zajmującej się rachunkami nie wolno lekceważyć, ponieważ na podstawie bilingów firmy potrafi ona przewidzieć prywatną przyszłość przedsiębiorcy.

Zobacz: Klient uContentowany – 5 cech skutecznego content marketingu

Agencja reklamowa

Ostatnim prelegentem był prezes Agencji Reklamowej Roxart oraz pomysłodawca spotkania, Krystian Ficek. Roxart to obecnie ponad 20 specjalistów obsługujących takie marki, jak Cellfast, Halmar, Dobrowolscy czy Zakłady Magnezytowe „Ropczyce”. Jego największą pasją są nowe technologie i marketing. Głównym przesłaniem prelekcji Krystiana było stwierdzenie, że „marketing w internecie to nie magia”. Za wszystkim stoi odpowiednio zaplanowana strategia oraz liczby, których nie da się zakwestionować.

Ekspercki charakter konferencji zaowocował w konstruktywne wnioski na temat biznesu. Między prelekcjami uczestnicy wymieniali swoje doświadczenia odnośnie poruszanych na wystąpieniach tematów. A to wszystko odbywało się przy pysznej kawie, którą zapewnili DOLKA café.

Skontaktuj się z nami:
Łukasz
Specjalista ds. #SKUTECZNEGO Marketingu

+48 516 463 911

Agencja Reklamowa Roxart Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 1
35-073 Rzeszów

lub skorzystaj z formularza kontaktowego:

  Zobacz pozostałe wpisy

  < Powrót
  Roxart blog - UVP – Receptą na nieskuteczny marketing?

  reklama | sprzedaż | 

  UVP – Receptą na nieskuteczny marketing?

  17 lutego 2021 by Krystian Ficek

  Niemal nieograniczony wachlarz dostępnych towarów i usług sprawia, że coraz trudniej przyciągnąć uwagę potencjalnych...

  Roxart blog - Jakie zdjęcia mają najwięcej lajków na Instagramie? Zobacz najpopularniejsze fotografie

  social media | 

  Jakie zdjęcia mają najwięcej lajków na Instagramie? Zobacz najpopularniejsze fotografie

  28 czerwca 2019 by Magdalena Miler

  W 2020 roku Instagram będzie obchodzić swoje 10 urodziny. Przez dekadę aplikacja zyskała ponad miliard użytkowników...

  Roxart blog - Poznaj skuteczny sposób na pozbycie się chaosu w firmowym marketingu

  Nowy

  sprzedaż | marketing | 

  Poznaj skuteczny sposób na pozbycie się chaosu w firmowym marketingu

  4 marca 2021 by Krystian Ficek

  Sukces to pojęcie względne i bardzo subiektywne. Dla niektórych sukcesem będzie pozyskanie jednego klienta miesięczne,...

  Teraz Twoja kolej!

  Szukasz partnera, który zrealizuje projekt dla Twojej firmy.

  Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz przedstawiciel skontaktuje się z TOBĄ!

  Zamawiam kontakt

  Świat skutecznej reklamy.

  Witaj w świecie agencji reklamowej ROXart, w którym skuteczne reklamy są najważniejsze.
  Reklama jest dla nas czymś więcej niż pracą, poświęcamy się jej bez reszty. Fascynuje nas fakt, że dobrze dobrane kolory i słowa potrafią potęgować sprzedaż.
  Nie pracujemy pięć dni w tygodniu po osiem godzin, w sumie nie pracujemy w ogóle. Tego czym się zajmujemy nie możemy nazwać pracą, jest to coś tak naturalnego jak oddychanie – nie myślimy działamy! Dlatego powierzając w nasze ręce tak istotną cześć swojego biznesu jaką jest niewątpliwie reklama możesz być spokojny, Twoje zlecenie trafiło do pasjonatów, którzy nie pozwolą Ci się zawieść. Techniki reklamy są niczym kolory farb w palecie malarza, używając jednego koloru ciężko jest namalować pejzaż. Aby przeprowadzić skuteczną akcję promocyjną musimy połączyć ze sobą dostępne metody reklamy i promocji. Niezależnie od tego czy sprzedajesz buty, wędliny czy samochody my wiemy jak zwiększyć Twoje udziały na rynku. Reklama w Internecie, prasie czy na bilbordach może być skuteczniejsza niż Ci się wydaje! Jednak żeby tak było, wszystko wcześniej musi zostać przemyślane i dokładnie zaplanowane. Nie ma ludzi na których reklamy nie działają, są tylko tacy, którzy tak sądzą. Wykorzystaj to! Skontaktuj się z naszą rzeszowską agencją reklamową i zobacz ile do tej pory straciłeś. Czas biegnie szybko, konkurencja nie śpi! Nie zastanawiaj się dłużej – zacznij wygrywać w wyścigu z konkurencją.

  Rzeszów to idealne miejsce dla Agencji reklamowej.

  Rzeszów to miasto innowacji i rozwoju. Stolica Podkarpacia nieustannie się rozwija, codziennie powstają tu nowe firmy, a duże przedsiębiorstwa otwierają swoje filie. Agencja reklamowa w Rzeszowie ma przed sobą ogromne możliwości rozwoju. Dlatego jest to miejsce dla nas!
  Zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt kampanii reklamowych dla firm z naszego miasta, wiele reklam wykonanych przez nas zdobi rzeszowskie budynki i drogi. Wykonujemy reklamy standardowe (wydruki wielkoformatowe, reklamy świetlne, poligrafię itp.), reklamy internetowe (strony www, landing pages, grafikę displayową) oraz całe kampanie łączące ze sobą wszystkie dostępne media.
  Jesteśmy w posiadaniu dużego budynku, w którym znajdują się nasze biura, studio fotograficzne, pracownia oraz garaż w którym aplikowane są folie na samochody. Z chęcią przyjmujemy klientów w naszej siedzibie, omawiając szczegóły współpracy przy aromatycznej kawie. Najważniejszy jest dla nas komfort naszych klientów, dlatego jesteśmy elastyczni. To Ty wybierasz preferowany rodzaj kontaktu z nami, może to być mail, telefon, wizyta w naszej lub Twojej siedzibie – niezależnie czy mieści się ona w Rzeszowie czy w innym mieście Polski. Zapraszamy do współpracy!